9. ledna 2019 17:07 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Travolta se ostříhal dohola. Fotografií se pochlubil na Instagramu, fanoušci ho chválí

Herec John Travolta v roce 2017. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Herec John Travolta v roce 2017. | foto: Reuters

PRAHA Herec John Travolta, představitel slavné role Dannyho Zuka v muzikálu Pomáha, se nechal ostříhat dohola. Se svým novým zevnějškem se pochlubil v instagramovém příspěvku se svou osmnáctiletou dcerou Elle Bleu. Zda se herec nechal dohola ostříhat kvůli nové roli nebo jen zkouší nový vzhled, zatím nekomentoval.

Na informaci upozornil web INSIDER.

„Doufám, že jste všichni měli skvělý Nový rok,“ píše Travolta ve svém posledním instagramovém příspěvku.

07.ledna 2019 v 00:08, příspěvek archivován: 09.ledna 2019 v 12:49

Lidé na sociálních sítích Travoltovu změnu zevnějšku chválí. „Je těžké přijmout, že máte jen málo vlasů nebo žádné... ale může to být osvobozující,“ okomentoval fotografii jeden uživatel. Jiní přidávali komentáře, že holohlavý je opravdu krásný a že by si tento vzhled měl ponechat, dokud ho role nedonutí to opět změnit.

13.října 2018 v 18:42, příspěvek archivován: 09.ledna 2019 v 13:07

Již dříve některé zprávy mluvily o tom, že herci slábnou a vypadávají vlasy a proto se uchýlil k nošení paruk. Na většině veřejných fotografií měl totiž husté vlasy, poté se však na sociálních sítích objevila fotografie holohlavého Travolty z posilovny. 

Lidovky.cz

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na Lidovky.cz