31. prosince 2016 11:59, aktualizováno  15:40 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Trump oslaví Silvestra na Floridě se Sylvesterem Stallonem

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 3Diskuse
Donald Trump | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Donald Trump | foto: Reuters

WASHINGTON S hercem Sylvesterem Stallonem a dalšími osmi stovkami pozvaných hostů oslaví Silvestra budoucí americký prezident Donald Trump. V pátek to oznámil mluvčí nastávajícího šéfa Bílého domu. V Trumpově rezidenci Mar-a-Lago na Floridě se podle něj bude jíst, pít a tančit. Šťastný nový rok v pátek Trump popřál všem včetně svých nepřátel.

Herec akčních filmů a nositel stejného jméno jako patron posledního dne v roce Stallone bude jedním z řady prominentních hostů, které Trump pozval na oslavu příchodu roku, v němž se stane americkým prezidentem. S Trumpem bude Silvestra slavit také manželka Melanie a nejmladší syn Barron.

Donald Trump během kampani na Floridě
Osobností roku 2016 se stal budoucí americký prezident Donald Trump

Republikán Trump chtěl podle některých zpráv Stallonemu nabídnout funkci ve své administrativě. Herec, který proslul především jako akční hrdina Rambo nebo Rocky, se měl stát šéfem státního fondu na podporu umění (NEA). Stallone ale dal najevo, že by takovou nabídku odmítl, protože se hodlá raději věnovat záležitostem válečných veteránů.

Neobvyklé novoroční přání zveřejnil budoucí americký prezident na twitteru. „Šťastný nový rok všem včetně mnoha mých nepřátel a těch, kteří proti mně bojovali a tak těžce prohráli,“ napsal Trump. „Prostě nevědí, co dělat. Láska!“ dodal budoucí šéf Bílého domu.

ČTK
  • 3Diskuse
Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost
Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost

Děti jsou to nejdůležitější, co v životě máme. Pro mnohé z nás se staly motivací pro odpovědnější jednání. Jak napsal autor Malého prince, Antoine de Saint-Exupéry „Zemi nedědíme po předcích, ale vypůjčujeme si ji od našich dětí.“ Nadčasový citát krásně vystihuje základní principy, kterými se řídí břeclavská značka Feel Eco.