1. července 2011 16:58, aktualizováno 3. 7 16:17 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

V bytě Alaina Delona se střílelo, syn za nic nemůže

Alain Delon slaví jubileum. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Alain Delon slaví jubileum. | foto: ČTK

ŽENEVA Francouzský herec Alain Delon potvrdil, že v jeho ženevském bytě ve čtvrtek padl výstřel, který zranil jednu dívku, ale ujistil, že nevystřelil jeho sedmnáctiletý syn Alain-Fabien. V rozhovoru pro švýcarský deník Le Matin však přiznal, že syn zneužil jeho důvěry, když v bytě bez jeho vědomí zorganizoval večírek s přáteli.

"Výsledek - volá mi policie. Jsem velmi smutný," řekl slavný herec. "Všecko, co teď vím, je, že můj syn nevystřelil. Hrabali se tam, manipulovali se zbraní, nevím co, a padl výstřel," řekl o incidentu.

Le Matin v pátek psal, že ze zbraně, o níž nevěděl, že je nabitá, vystřelil Delonův syn. Deník Tribune de Geneve naopak tvrdil, že nechtěně střílel jiný účastník večírku. Dívka má těžké zranění břicha.

Podle Delonova názoru "žijí naše děti se všemi těmi nanejvýš násilnickými videohrami, Facebookem, internetem a vším takovým neustále v pomyslném světě. Pak je brutálně dostihne skutečnost. Naštěstí ta dívka neodešla z života na věčnost," zdůraznila hvězda filmů jako Gepard, Rocco a jeho bratři, V plném slunci a Borsalino.

Lidovky.cz, ČTK

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.