Čtvrtek 29. října 2020svátek má Silvie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kdyby tehdy věděla. Fotka 15leté Meghan před Buckinghamským palácem zaplavila Twitter

KVĚTEN - Meghan Markleová a princ Harry si řekli své „ano“. Královskou svatbou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy KVĚTEN - Meghan Markleová a princ Harry si řekli své „ano“. Královskou svatbou... | foto: Gareth Fuller/pool photo via AP

PRAHA K příležitosti sobotní královské svatby se na sociálních sítích objevila velká spousta fotografií. Jedna z nich ale svým obsahem překonala všechny. Je na ní zachycena patnáctiletá Meghan Markleová, zvěčněná na snímku se svou kamarádkou před Buckinghamským palácem.

V té době ale určitě netušila, že se stane vévodkyní ze Sussexu a stojí před svým budoucím domovem.

Poznávací značkou vozu bylo symbolicky datum svatby.
Královna Alžběta II. zvolila hedvábné šaty a v plášť limetkové barvy doplněné...

Příspěvek vložila na svůj twitterový účet uživatelka Lucy Sempeyová. Na jedné fotografii je tehdy patnáctiletá Meghan Markleová se svou kamarádkou před sídlem britské královské rodiny. Na druhém snímku je už Meghan při sobotním obřadu v katedrále sv. Jiří. Obě fotografie od sebe dělí 22 let.

„Jednoho dne je ti patnáct a pózuješ před Buckinghamským palácem a za dvaadvacet let se vdáváš za prince. To je neskutečné,“ okomentovala svůj příspěvek na Twitteru Sempeyová. Její příspěvek sdílelo přes 129 tisíc lidí, „olajkovalo“ ho pak plných 329 tisíc.

Sempeyová tím vyvolala řadu reakcí na sociálních sítích, kde lidé nešetří slovy o pohádce a osudové lásce. „To je věc, ze které se vytváří pohádky. A myslím to tím nejlepším možným způsobem“ reaguje další uživatelka.

Už před svatbou se mluvilo o úžasném příběhu Meghan Markleové a prince Harryho. Teď vše dostalo zase nový rozměr. Před Buckinghamským palácem se denně vyfotí tísíce lidí. Tomu, že někdo takový teď bude uvnitř bydlet nemůže mnoho lidí uvěřit.

Celý obřad, který údajně sledovalo kolem 2,5 miliardy lidí po celém světě, byl sám o sobě velmi dojemný. Objevení fotografie vlnu emocí ještě zesílilo. „Toto dokazuje, že prostě nikdy nevíte, co nám tento úžasný svět přichystá,“ stojí v další reakci.

,

Plíseň, černý banán, nahnilé ovoce. Zkažené potraviny nezpůsobí jen bolení břicha

Aleš Rajch, vedoucí Ústavu konzervace potravin na Vysoké škole... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklenice s marmeládou plná plísně, nahnilé jablko či zčernalý banán. To vše obvykle představuje jasné varování před...

Voříšci Evropy. Češi mají slovanskou krev jen z jedné třetiny, říká vědec

Genetika rasové i národovecké mýty boří. „Z čistě genetického  hlediska je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Věda vyvrací dávné mýty o původu obyvatel Česka. A rasové a národovecké mýty obecně. V magazínu Víkend to vysvětluje...

Prodávám různě otevřené kalhotky. Zachraňují manželství, říká návrhářka

Módní návrhářka Tereza Vu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ateliér módní návrhářky Terezy Vu jemně voní drahými svíčkami a na ramínkách ovázaných stuhou visí ručně vyrobené a...