23. března 2017 14:49, aktualizováno  19:43 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvačce Věře Špinarové během koncertu selhalo srdce. Leží v bezvědomí v nemocnici

Věra Špinarová (archivní snímek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Věra Špinarová (archivní snímek) | foto: Lidové noviny

PRAHA Zpěvačka Věra Špinarová zkolabovala během středečního koncertu v Čáslavi, selhalo jí srdce. Je v bezvědomí a její stav je velmi vážný. Informace se objevila na její facebookové stránce.

Zpěvačka Věra Špinarová leží ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Motole. Podle informací jejího syna, producenta Adama Pavlíka nastala zástava srdce a její stav je vážný. „Maminka je momentálně v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje,” napsal Pavlík na facebookový profil Špinarové.

Podle dostupných informací Špinarová zkolabovala během vlastního koncertu v Čáslavi. „Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně po stabilizaci životních funkcí byla transportovaná vrtulníkem do nemocnice,“ stojí ve zprávě.

Lidovky.cz

Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Najdete na Lidovky.cz