8. dubna 2013 22:12 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Vondráčkové hrozila exekuce. Vyplatila se 1,2 milionem korun

Helena Vondráčková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Helena Vondráčková. | foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

PRAHA Zpěvačka Helena Vondráčková zaplatila 1,2 milionu korun, které od ní požadovala na základě rozhodnutí soudu bývalá návrhářka Dana Dobřichovská. Exekuce na majetek zpěvačky tak byla zastavena. Vondráčková ale podala dovolání k Nejvyššímu soudu.

Soudní spor Vondráčkové s Dobřichovskou trvá již osm let. Podle zpěvačky jí pořadatelská firma, v níž údajně pracovala i Dobřichovská, nezaplatila zhruba 450 tisíc korun za sérii koncertů. Informaci přinesla televize Nova.

ČTĚTE TAKÉ

Soud původně nařídil Dobřichovské, aby zpěvačce zaplatila. Nejvyšší soud ale podle televize později rozhodl, že Dobřichovská nebyla za nevyplacení odměn za koncerty odpovědná, a Vondráčková musí peníze vrátit a zaplatit i soudní výlohy.

Zpěvačka se zaplacení bránila, takže jí byly podle televize obstaveny účty a zahájena exekuce na veškerý nemovitý majetek. Nakonec ale Vondráčková zaplatila, a exekuci se tak vyhnula. Zpěvačka chce ovšem peníze zpět, takže se obrátila Nejvyšší soud.

Lidovky.cz, ČTK
Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Vývoz žumpy se značně prodraží. Vyplatí se investice do čističky?

Žumpy a septiky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Legální likvidace splašků stojí ročně desetitisíce a s novým zákonem se ještě zvýší poptávka po vyvážení žump. Cena...

TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.