Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novák 21.8.2019 22:39

České úřady velice často odebírají, nebo nepřiznávají české občanství malinkým cizincům narozených v Česku. Je to naprosto obráceně a je to stejně nelidské.

Odebírání občanství, či obyčejné odebírání dětí z rodin i když se na nich nedopouštěli násilí, není hodno právního státu. Když je někdo chudý, má mu demokratický stát pomoci, ale ne mu ukrást dítě.

P. Horák 17.8.2019 8:16

ale odebriani deti, jestli ji netyrala aje jen stetka, dyt u nas se tak zivi dost samozivitelek a nikoho nezajimaj ani ony, ani jejich deti.

P. Horák 17.8.2019 8:15

to ma za to jak ten serial skoncil :)

F. Grimes 16.8.2019 9:55

" v půl jedné ráno přišla správa sociálního zabezpečení spolu s policií. A dceru mi vzali!... Když se to stalo, tak jsem u toho zrovna nebyla. Je to pobuřující,“

Nemyslím si že má právo být rozhořčená že za ní přišli uprostřed noci, když doma ani v té době nebyla.

A. Čepek 16.8.2019 11:49

"Když jí bylo 5 měsíců, izraelská správa sociálního zabezpečení rozhodla, že by dítě mělo zůstat v Izraeli s mou dobrou kamarádkou, zatímco já se budu léčit z postnatální deprese." Kde v textu čtete, že to dítě bylo ponecháno osamotě?

F. Grimes 16.8.2019 12:09

Nikdy neřekl že dítě bylo "ponecháno osamotě", ale když na dvou místech si stěžuje že dítě vzali uprostřed noci, tak

nechápu proč se tím zabývá když s dítětem nežije.

Ta paní uvádí spoustu divných věcí. Např "Teď zrovna nepracuji, protože seriál skončil a já mám plné ruce práce s mateřstvím." Zaprvé, o dítě se nestarala, bylo u té její kamarádky, takže jaké plné ruce? Zadruhé, byla v jedné scénce před lety, takže i než seriál skončil na něm až tak nepracovala. A než byla v té scénce taky nepracovala, nebo se živila jako prostitutka.

Je dobře, že takovým lidem se berou děti, aspoň je jakási šance že z nich vyroste něco jiného než další prostitutka.

M. Pomichalek 16.8.2019 13:25

Napsala ze dite bylo u kamaradky, protoze "Když jí bylo 5 měsíců, izraelská správa sociálního zabezpečení rozhodla, že by dítě mělo zůstat v Izraeli s mou dobrou kamarádkou, zatímco já se budu léčit z postnatální deprese,“ Myslim ze je zcela jasne ze dite bylo u kamaradky z rozhodnuti izraelske spravy socialniho zabezpeceni, a ze odtud ji take ta sama sprava vzala. Takze pochopitelne nemohla byt doma kdyz si pro ni zprava uprostred noci prisla. S ni samotnou, to krome deprese, ze ktere se leci, nema co delat.


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Miliardář Jiří Šimáně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...