10. května 2011 10:31, aktualizováno  14:54 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

William a Kate odjeli na líbánky. Prý na Seychelly

William a Kate odjeli na líbánky až více než týden po svatbě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy William a Kate odjeli na líbánky až více než týden po svatbě. | foto: ČTK/AP

LONDÝN Britští královští novomanželé, vévoda William a vévodkyně Kate, odjeli na svatební cestu. Oznámil to sekretariát prince. Neupřesnil na jak dlouho, ani kam se královský pár vydal. Pouze uvedl, že si William vzal na dva týdny dovolenou.

"Unikli ze země velmi tiše, chtěli se vyhnout povyku," uvedl podle listu Daily Mirror zdroj z okruhu královské rodiny.

Po svatbě 29. dubna vzbudili William a Kate všeobecné překvapení, když oznámili, že se nechystají bezprostředně na svatební cestu. Princ William se na několik dní vrátil do služby jako záchranný pilot a Kate byla údajně minulý týden spatřena při nakupování.

Oficiální svatební fotografie vévodkyně a vévody z Cambridge s družičkami a pážaty z Buckinghamského paláce

Podle spekulací některých médií se novomanželé mohli vydat na Seychelly. O pronájmu jednoho ze seychellských ostrovů (North Island - Severní ostrov) britskému královskému domu údajně informoval list Hamburger Abendblatt makléř s ostrovy Farhad Vladi ze společnosti Private Island.

Původně se v médiích objevovaly i domněnky o soukromých ostrovech v Karibiku, Jordánsku či Africe jako možných destinacích pro královské líbánky. Pár však od počátku dával najevo, že svatební cesta má zůstat přísně soukromou záležitostí.

 

 

ČTK

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.