23. srpna 2017 10:42 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Z tenisových kurtů do televizní Ordinace. Petra Kvitová si zahraje ve známém seriálu

Petra Kvitová se usmívá na tiskovce po návratu z French Open. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petra Kvitová se usmívá na tiskovce po návratu z French Open. | foto: ČTK

Už roky exceluje na světových tenisových kurtech, o jejím sportovním talentu není pochyb. Teď bude mít Petra Kvitová možnost ukázat i svůj herecký talent. Díky sázce s hercem Petrem Rychlým si totiž brzy zahraje v populární Ordinaci v Růžové zahradě 2.

Herec Petr Rychlý, který sám v seriálu hraje, bývalé světové jedničce nabídl roli v seriálu během blahopřání k jejím narozeninám letos v březnu. Navrhl Kvitové, že pokud vyhraje svůj první zápas po operaci ruky, roli v seriálu jí osobně zařídí.

Česká tenistka podle TV Nova nabídku přijala a když dva měsíce poté první zápas skutečně vyhrála, řekla, že sázka je platná a že se do Ordinace těší. Scenáristé seriálu už tak v těchto dnech vymýšlejí, jakou postavu by měla Petra Kvitová ztvárnit.

„Těším se a sám jsem zvědavý, jak to scenáristé vymyslí. Ale to už nechám na nich. Svoji misi jsem splnil,“ řekl herec Petr Rychlý, který se údajně jednání o účasti tenistky v seriálu postaral osobně.

„V tuto chvíli vymýšlíme s autory děj pro Petru Kvitovou. Myslím, že se diváci mají na co těšit. Mohu prozradit, že by se měla objevit v lince Čestmíra Mázla,“ prozradila producentka seriálu Simona Matásková.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz