28. srpna 2017 20:20 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zakladatel Facebooku je podruhé otcem. Narodila se mu dcera August

Do rodiny Marka Zuckerberga se narodila druhá dcera. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Do rodiny Marka Zuckerberga se narodila druhá dcera. | foto: Facebook Mark Zuckerberg

NEW YORK Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se stal podruhé otcem. Na svém facebookovém profilu v pondělí oznámil, že se jeho manželce Priscille Chanové narodila druhá dcera August a přidal fotografii celé rodiny.

Rodiče na facebooku také zveřejnili dopis určený pro jejich narozenou dceru. Podobný dopis napsali také v roce 2015 po narození první dcery Maximy. Tehdy v dopise rovněž oznámili vznik charitativní nadace, do které hodlají během svého života převést 99 procent majetku.

Zuckerberg tento měsíc rovně uvedl, že se po narození dcery se chystá si opět vzít dva měsíce rodičovské dovolené. První měsíc si chce vzít ihned po narození dcery a druhý měsíc v prosinci.

Facebook, který má sídlo v Kalifornii, nabízí svým zaměstnancům v USA až čtyři měsíce placené rodičovské dovolené, a to buď najednou nebo postupně v prvním roce po narození dítěte. Patří mezi několik vyspělých technologických firem, které nabízejí tak velkorysé výhody při narození dítěte.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!