28. března 2018 22:03 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvačka Dara Rolins a rapper Rytmus se rozchází. Konec vztahu oznámili současně

Dara Rolins. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dara Rolins. | foto: Lidové noviny

PRAHA Stylový pár českého showbyznysu oznámil konec vztahu. Zpěvačka Dara Rolins a slovenský rapper Rytmus (Patrik Vrbovský) spolu byli sedm let. Během té doby se v médiích spekulovalo o jejich svatbě, dítěti a několika rozchodech.

Společné prohlášení, které oba dva zveřejnili na svém Instagramu, nebývá zvykem, napsal ve středu server Expres.cz. Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský překvapivě uvedli, že stále je mezi nimi silné pouto a určitě na sebe nebudou ‚házet špínu‘. 

„Právě z důvodu, že jsme si i nadále blízcí, bylo velmi těžké si už před pár měsíci přiznat, že nás vztah unavil a vyslovit slovo konec,“ zní jedna z vět na instagramových profilech obou hvězd. 

Vystoupení slovenského rappera Patrika Vrbovského alias Rytmuse na festivalu...
U Obvodního soudu pro Prahu 2 pokračuje hlavní líčení se zpěvačkou Darou Rolins, která je obžalována ze zavinění dopravní nehody v červenci 2010, při které zemřel člověk.

K rozchodu nasvědčovalo podle serveru Expres.cz několik skutečností. Jednou z nich bylo cestování rappera po Asii, zatímco Dara trávila volno s dcerou zvlášť. Každý z páru také prý viděl jinak společnou budoucnost. Už delší dobu to měli nastavené dost volně. Oba si dělali, co chtěli, moc společného času netrávili. A když ano, ani jeden z nich si to neužíval. Odcizili se a zároveň přiblížili tím, že si řekli nevyslovenou pravdu do očí,“ uvedla jedna z Dařiných kamarádek.

V minulosti oba interpreti zveřejnili podobným způsobem stejnou zprávu, ale nakonec se ukázalo, že jde pouze o cílenou reklamu na žvýkačky. Po středečním společném vyjádření však vypadá, že je jejich vztahu skutečně konec. 

Lidovky.cz
A. Novák Je to drama. 18:04 4.4.2018

Advantage Consulting, s.r.o.
ZÁSTUPCE ŘEDITELE - LESNICTVÍ

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 45 000 - 60 000 Kč