Středa 28. října 2020Den vzniku samostatného československého státu 3 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvačka Shakira navrhla řadu hraček pro děti i seriál pro maminky

Budoucí maminka Shakira navrhla řadu hraček i seriál pro rodiče | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Budoucí maminka Shakira navrhla řadu hraček i seriál pro rodiče | foto: Reuters

NEW YORK Zpěvačka Shakira navrhla řadu dětských hraček pro výrobce Fisher-Price a vytvořila také s firmou internetový seriál pro maminky. Kolekce hraček a zařízení pro děti pod názvem First Steps se má v obchodech objevit v listopadu, uvedla firma Mattel, která značku Fisher-Price vlastní.

Shakira, která má 21měsíčního syna Milana a nyní čeká druhého syna, je první celebritou, se kterou Fisher-Price spolupracuje.

Shakira se podle společnosti spolupodílela na šesti výrobcích. Veškeré zisky z prodeje získá nadace Barefoot Foundation, která poskytuje vzdělání a výživu dětem v chudých oblastech její rodné Kolumbie.

Kolumbijská zpěvačka Shakira
Shakira zazpívala na zrekonstruovaném stadionu v Kyjevě
Shakira
Shakira

Internetový seriál bude mít 12 dílů. Vysílat se začne v pondělí. V některých minutových epizodách se objeví i syn Shakiry.

Jak najít autentickou mámu

Výkonný viceprezident globálního týmu Fisher-Price Geoff Walker uvedl, že Fisher-Price je otevřená spolupráci i s dalšími celebritami. „Je to o hledání autentické mámy, která je významná pro zástupy generace milénia,“ uvedl Walker. Za generaci milénia jsou považovány všechny osoby, které dosáhnou dospělosti po roce 2000.

Shakira je jednou z nejoblíbenějších celebrit na sociálních sítích. Je první osobou, která dosáhla na Facebooku 100 milionů tzv. „lajků“, tedy kliknutí na odkaz „Líbí se mi“. Jejím partnerem je fotbalista klubu FC Barcelona Gerard Piqué, upozornila agentura AP.

Partnerem Shakiry je fotbalista klubu FC Barcelona Gerard Piqué.

Shakira je velvyslankyní dobré vůle UNICEF. Je dvojnásobnou držitelkou ceny Grammy a prvním člověkem kolumbijského původu, který získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

,

Umírají lidé, kteří mohli žít, říká lékař a spoluautor výzvy Jiří Sagan

Vyšetřování pacienta s covidem-19 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jedním ze tří autorů výzvy k ­lidem, aby dodržovali hygienická opatření, a zároveň žádající některé lékaře, ať je...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Vyšetřování pacienta s covidem-19 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...

Většina pacientů s covid-19 má mírný průběh nemoci. Ale co to znamená?

Vyšetřování pacienta s covidem-19 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Při pravidelné aktualizaci počtu lidí nakažených covidem-19 ze všech stran slyšíme, že většina pacientů má mírný průběh...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!