9. srpna 2017 11:26 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvačka Sinead O’Connor na videu opět mluvila o sebevraždě

Sinéad O’Connor | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sinéad O’Connor | foto: Reprofoto

Irská zpěvačka Sinead O’Connor na svém Facebooku zveřejnila emotivní video, ve kterém pláče a mluví o sebevraždě. Rovněž v něm vyjadřuje podporu lidem trpícím psychickými poruchami. Zpěvačka hrozila sebevraždou v minulosti již několikrát.

O’Connor si ve videu stěžuje na nedostatek podpory ze strany její rodiny a říká, že cizí lidé na Facebooku jsou na ni milejší než její vlastní rodina. Svěřuje se také, že se cítí opuštěna od doby, kdy jí byl z péče odebrán její nejmladší dvanáctiletý syn. V té době rovněž vyhrožovala sebevraždou.

Zpěvačka nahrála video v motelu v New Jersey, kde nyní žije. O’Connor již v minulosti mluvila o svých psychických problémech a svěřila se, že trpí bipolární poruchou.

Tisíce přátel a fanoušků na sociálních sítítch vyjadřovaly své obavy o její zdraví a doporučovaly zpěvačce, aby vyhledala pomoc. Následující příspěvěk zveřejněný na jejím Facebooku oznamoval, že zpěvačka je v bezpečí a nic se jí nestalo. „Je obklopena láskou a dostává se jí nejlepší péče,“ psalo se zde.

Sinead O’Connor se stala celosvětově známou písní Nothing Compares 2 U vydanou v roce 1990. V minulosti byla kritizována za některé kontroverzní výroky, například, když veřejně vyjádřila podporu severoirským teroristům nebo když v pořadu Saturday Night Live roztrhla fotku papeže Jana Pavla II.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz