Ve flanelce na motorce. Pavel vyrazil fotit závody do Mostu, přivítal ho nový majitel

Teprve před pár dny oznámil Roman Staněk, že je novým pánem na mosteckém okruhu. Čerstvý majitel slavného autodromu přivítal na vrcholu tamní sezony, kterým je závodní víkend mistrovství světa superbiků, vzácnou návštěvu. Závody si nenechal ujít český prezident Petr Pavel, vášnivý motorkář a nadšený fotograf.
Prezident Petr Pavel na závodech mistrovství světa superbiků v Mostě (květen...

Prezident Petr Pavel na závodech mistrovství světa superbiků v Mostě (květen 2026) | foto: Jan Altner

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.