Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Martin Kuba kráčí na jatka

Jihočeská ODS vysílá do voleb jako svou jedničku muže, který ji vede od porážky k porážce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

L15a68d63i62s73l10a83v 32N55o51v19á31k 2317543134523

Co je tohle všechno proti BILIONOVĚMU tunelu OZE vlády ČSSD...
Díky blbosti spojené levice a její ekonomické negramotosti obrovský tunel na kapsy občanů ČR. Ale rudí idioti budou pořád dokola vyřvávat cosi o tunelování státu opčním akciovým programem ČEZ (což je samo o sobě nesmysl) a další podobné kraviny, aniž by tušili. že BILION je milion milionů...:-P
0/0
9.9.2013 22:00
Foto

Křivohubý Edward

ÓÓÓ
BOŽE, JAK NĚKDO NAPÍŠE PŘESNĚ TO, CO SI MYSLÍM ! TO JE NEUVĚŘITELNÉ  !!!
0/0
9.9.2013 21:31
Foto

B89o57h29u24m56i55l 56H72o87l51u30b42e31c 9205100698153

Proč je volební lístek ODS kus použitého hajzlpapíru
  Horší vládu než Nečasovu a stranu než ODS jsme od listopadu 1989 neměli, Co nám dali Klaus a jeho ODS? Pozpátku: 1. Kriminální amnestii privatizačních zločinců, 2. Zlodějské a neopodstatněné církevní  (pseudo)restituce, 3. Rozvrat fungování státu - nefunkční dopravní registr, rozvrácené úřady práce a výplaty sociálních dávek, 4. rozvrácená soustava veřejných zakázek, řízená kmotry ODS, s důsledky do jejich oceňování - předražené investice pro stát v průměru o 30%, 5. Drobilovo "noblesní" označení pro tunelování státu přes veřejné zakázky - "MIMOROZPOČTOVÉ FINANCOVÁNÍ ODS“  - jasný důkaz, že ODS jako politická strana je kriminální galérkou se svým specifickým názvoslovím, 6. Devastační exekuční zákony a praxe, které uvrhly řadu občanů  s původně banálními dluhy do existenčních problémů;  7. „Bankovní socialismus", jehož výsledkem bylo řízení bankovních úvěrů na privatizaci sekretariáty ODS s výsledkem 600 miliard nesplacených úvěrů, zaplacených nakonec daňovými poplatníky, 8. Pilotní program opoziční smlouvy - legalizace tunelování státu přes "OPČNÍ AKCIOVÝ PROGRAM DOZORČÍ RADY ČEZ, a dále pak ze státních a municipálních akciovek a podniků atd., atd. …–Tak co ještě má ODS za svinstvo připraveno pro tenhle stát, pro tyto lidi ????  Má právo být vůbec v Parlamentu - ano, s hlasy "privatizátorů" a zločinců, kteří za její vlády dojili státní, municipální i evropské finance - to je voličská základna. Žádný slušný člověk tohle nemůže chtít opakovat a tedy ani volit. : Slušný člověk se volebního lístku ODS štítí, jako použitého hajzlpapíru.  
0/0
9.9.2013 21:02
Foto

Odpad

proc Necas a Kalousek, spis nez Kuba
podle meho nazoru, je pokles preferenci v jihoceske ods v nasledku celostatniho fungovani minule vlady. ktere aktivne inicioval TOP a Kalousek, spis nez matoha Necas ktery byl manipulovan stejne jako temer nesverpavna ODS.  zmena ODS je tezka pretezka, bude trva dlouho, ze si Necas nevybral Kubu, je z odstupu spis plusem pro Kubu. pokud by se Kubovy a ODSce podarila zmena, cekam ji spis az k pristim volbam ..
0/0
9.9.2013 15:14
Foto

Karel Kocourek

Další demagogický výplod!
Vážený pane Kalenský, to, že k panu Kubovi chováte obzvláštní osobní až fanatickou zášť, je patrné z každého vašeho článku. To by neviděl jen slepý. Dokonce mám po přečtení několika vašich posledních článků pocit, že jste tím Kubou posedlý. Ale dobrá, máte na to právo. Navíc, každá obsese se dá léčit. Rozhodně by vám ale slušelo, při vší té nenávisti, alespoň špetka objektivity, jste-li jí vůbec schopen. Nebylo by od věci do toho vašeho grafu katastrofálních výsledků ODS v Jihočeském kraji promítnout průměrný výsledek ODS v těch samých volbách v celé republice a v jiných krajích. Ale to by čtenář zjistil, že ODS je na tom úplně stejně všude, Kuba neKuba, nejen v Jihočeském kraji. Takže to se do krámu nehodí. Dokonce by čtenář zjistil, že v jiných regionech (nekubovských) je na tom ODS ještě mnohem hůř (tady bych doporučil, pane Kalenský, podívat se na výsledky třeba pana Stanjury, které ty Kubovy věrně kopírují, jen jsou ještě o něco horší!). Čtenář by také zjistil, že Kubova ODS dělá nadprůměrné výsledky v porovnání s ODS jako takovou. A dokonce by zjistil, že v "soutěži krásy" o nejlepší výsledek mezi regiony si v rámci ODS od slavného "zajíčkovského" roku 2006 (tady jste zapomněl pochválit taky Pavla Béma s Mirkem Topolánkem, kteří tehdy společně, narozdíl od dnešního B.Svobody, drželi ODS v Praze na 50%!!!), při vší té bídě, dokonce polepšila a na rozdíl od éry 2006 se pohybuje v TOP 3-4 v rámci ODS a skutečně patří mezi "ty nejlepší", pokud se nějaká ODS tak vůbec dá nazvat. Jenže z toho všeho by vyplynulo, že milá ODS jde do kopru úplně v celé republice, což se při vší snaze na Kubu už hodit nedá. Takže pane Kalenský, ne každý čtenář je blbec, někteří si dokáží ta čísla i najít. KK
0/0
9.9.2013 11:07
Foto

Černoušek

zjednodušující!
Na osobu M. Kuby jako hlavní příčinu bych ten pokles rozhodně nesváděl. Předně: obvyklý volič ODS má několik žaludků a není přecitlivělý, takže nepodstatné drobnosti, které zmiňujete, ho nerozhází. Když tyto voliče nerozházela celostátní politika a skandály ODS v 90. letech, těžko je dnes rozhází nějaký odvolaný primátor, Dlouhý nebo Nečasova milenka atp. Dále: vytrhujete z kontextu doby. Ve všech starších volbách byla ODS dominantní subjekt na pravici. Naopak v poslední době jí přetahuje stále více voličů TOP09, která má právě v jižních Čechách poměrně silné pozice. Z určité příčiny se jim zdá být TOP09 pro jejich plány výhodnější (má navenek méně zřetelný politický profil i lepší PR a proto je schopná pobrat více voličů) a novináři se svorně mohou v kopání do ODS přetrhnout, aby je v tom utvrdili. Kdyby TOP09 neexistovala, pokles voličů ÖDS by byl - kuba nekuba - asi jen nepatrný.    
0/0
8.9.2013 15:55
Foto

Kuba
S tímto názorem nutno naprosto souhlasit. Je vůbec možné, že by čeští voliči byli tak zapomětliví a při nastávajících volbách nevěděli, že právě Kuba společně   s Němcovou, Kalouskem, Schwarzenbergem a dalšími  zapříčinili propad ekonomiky a byli též terčem zoufalých demonstrací proti Nečasově-Kalouskově vládě? A tito lidé mají tu drzost, že se staví znovu na první místa kandidátek!!
0/0
8.9.2013 9:16
Foto

Furio

Tak to je mazec!!!
"Doktor se svými Jihočechy bude letos kandidovat za blok Hlavu vzhůru! kolem Jany Bobošíkové."Z toho čiší naprosté zoufalství .
0/0
7.9.2013 20:13
Foto

Lojza Z Paseky

Pane Chytrý doktore
Když o něčem píšete, kupříkladu o „kole dějin“ a jeho otáčečích, mohl byste si zjistit alespoň základní informace.Zimolovi prej už dejchá kriminál na záda až do té míry, že je těmi vašimi socany vyslán do Brusele.Takže nevymejšlet si, přemejšlet. Což tuším pro vás bude nepřekonatelná překážka, ale přeci jenom ...
0/0
7.9.2013 13:50
Foto

Habadac

ODS a Kuba směřují na politické smetiště
ODS se vyprofilovala ve zločineckou organizaci, kterou zajímá jen tuneling veřejných financí a práce pro veřejné blaho jim neříká naprosto nic.  Je to sebranka zkorumpovaných zlodějů, prospěchářů, bývalých veksláků a kariéristů. Vidím to v našem zastupitelstvu, co ODSák to velice pochybná persona.  Kuba je naprosto nedůvěryhodný, už jen ten jeho zločinecký ksicht stačí, aby ho normální člověk nevolil. 
0/0
7.9.2013 11:10
Foto

O záplavě slov
Každá záplava, zejména ta vodní, škodí.  Pan Kuba je "politik" působící politické straně víc škod než užitku. ODS jeho záplavyslov  škodí. Sám jsem si z jeho projevů nic nezapamatoval. Zatím co ze slov pana Zemana jsem si dost zapamatoval. A asi nejsem sám. Velmi mne to mrzí, protože ODS svým původním programen (podobající se modernímu pojetí politiky paní Margarety Thatcherové ) stále dávám přednost před jinými politickými stranami. Je, podle mého názoru, jedinou cestou směřující z  ekonomické louže státu.  
0/0
7.9.2013 7:48
Foto

Honza Chytrý

Ze je ods totalne v pr..., je
Ze je ods totalne v pr..., je jasne. Ale ty duvody nebudou jen tyto uvadene. Nebude to jen o propadu Kuby, ale o tom, ze mu na jihu vyvstala podcenovana sila. Zimola. Donedavna nymand nekde z vidlakova, ale postupem casu to jednoznacne ovladl. Kuba, Jirsa, Bauer? Kdeze! Dneska toci kolem dejin nekdo jiny. A dokud ho na jihu socani budou mit, nemaji ostatni sanci. Jedina nadeje pro ne je, ze jim Zimola zmizi do Prahy. Do te doby budou jen padat!!!
0/0
6.9.2013 20:12
Foto

Filias

ODS končí, kmotři zůstávají
Problém JČ je ten, že kmotři už prorostli do snad všech relevantních stran. V ODS to bylo jen nejvíc vidět a nebrali si tam už vůbec žádný skrupule.Zimola je taky neskutečně gumovej, nejdřív si pochvaloval skvělou spoluráci s Kubou, pak se bez nejmenšího problému přeorientoval na Zemana a komunisty. A doufá,  že dostane za loajalitu ministerské křeslo.Lidovci tu vždycky hráli béčko ODS a odkývali taky kdykoliv, cokoliv. A když tu kmotři potřebovali někoho odstranit, tak KSČM hlasy taky bez problémů dodala. Jsem opravdu zvědavý, kam se tu ti pravicový voliči přesunou. Podle mě tu má ODS jisté šance - vymazala se tu skoro ze všeho a moc neprovokuje.Doktor je s Bobo bez šance.
0/0
6.9.2013 15:05
Foto

Svaty

Hezké shrnutí. Doufejme, že
Hezké shrnutí. Doufejme, že lidé mají aspoň trochu rozumu a mafii jménem ODS a loutkám typu Kuba dají červenou. Rozhodně se nic nezmění tím, že se někdo vykroužkuje. To ukázaly minulé volby. Je třeba dát ODS červenou. Ne proto, že by byla ODS výjmečná svým mafiánským statusem (ostatně TOPka nám toho na MPSV předvedla dost a ČSSD je Béčko ODSky), ale proto, aby si ostatní dali velký pozor aby to nezašlo tak daleko jako v ODS. Tam prostě slušný člověk nemá šanci. Svoboda to zkoušel a jak dopadl. Jak vymetli jeho iluze z DPP.Doufám, že dostanou pod 10 procent. Kdyby se nedostali do poslanecké sněmovny vůbec, bylo by to to nejlepší pro naši demokracii.
0/0
6.9.2013 14:00