Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Miloš Zeman se napil kefíru!

Nejpernější den novinářů za poslední roky. Politická a podnikatelská mapa České republiky byla během 24 hodin zcela přemalována.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

11. 2. 2013 8:45
Kefír v Becheru…
Jak to dopadlo?
0 0
možnosti

8. 2. 2013 11:15
Spím nebo bdím ?
Připadám si jako v Jiříkově vidění, lidé mají starost o práci, o budoucnost demokracie, o své děti a školství a tady se řeší problém nymrtelnosti chrousta. Tedy vlastně kefíru. Nebo se ze všeho máme posrat alespoň po něčem co je zdravé ?
0 0
možnosti

Pepap

7. 2. 2013 20:36
Tak jsem na to koukl hlouběji
A byl to kumis......
0 0
možnosti
Veřejný život jako PR manipulace
Je asi poslední věc, co nás drží pohromadě. V jiných zemích se spolehlivými kořeny se dá diskutovat skoro cokoliv. Kde se jen poletuje luftem, třeba marketingově prosadit nějaký konsensus. Něco zvládnou celebrity, sportovci a bohdalku má rád každý.  Pracovat na něčem věcně by bylo nebezpečné, zaskočit musí ideologie. Než tedy budeme mít putina se vším všudy. Tu porozumíme i zpětně, roky protektorátu nebyl spojen lid ani tak ideou národní (včetně sociální empatie k slabším) ale jen spravedlivou nenávistí. Poté co nám vrátili Beneše z Británie, zase nešlo o zemi a stát, ale jen štvanici na vlastníky. Z nouze se komunisté museli požírat vzájemně, ne z nenávisti, jen lidu se to líbilo. atd ad nauseam
0 0
možnosti

Pepap

7. 2. 2013 16:16
Typicky český příběh, místo podstatných věcí se řeší kefír
A jiné marginálie.  Autorova nadsázka je proto výstižná.Očekával bych spíše, že by novináři měli ověřit už několikátou verzi vedení Zemanovců a jeho týmu o financování kampaně, o napojení na pana Hrdličku atd atd. Ale místo toho celý den zaplní kefír. Je to prostě jednodušší téma....a navíc, nikoho neznepřátelí.
0 0
možnosti
A co byste chtěl na Zemanovi "řešit"? :-) Prolhal se na Hrad,
tak teď už si z něj můžeme akorát utahovat. Milouš Jakeš taky dojel na svůj projev na Červeném Hrádku - a jak jsme se při tom zasmáli. :-P
0 0
možnosti

Murdoch

7. 2. 2013 11:14
Myslím, že MF právě nemá ani
Myslím, že MF právě nemá ani pozitivní motivaci něco hmatatelného zjistit, tedy alespoň za stávajícího pana ministra:-)
0 0
možnosti
Třeba tam MR je, ale já ho
Třeba tam MR je, ale já ho tam zatím nevidím. Otázka je, kdy Olajterv ovládla ten holandský Yellowzaard a zda v mezidobí I&C nevyplácel dividendy. Pokud ano, tak by to mohlo být, ale tohle zjistit je velmi obtížné i časově. Třeba ten Olajterv mi na otázky odpověděl až po měsíci... Otázka je, zda I&C Energo nevyplatila někomu dividendy předtím, než ji ovládl Olajterv. Na tom pracuji. 
0 0
možnosti

Vlkodlac

7. 2. 2013 10:30
A kdyby vyplatila?
Vyplatila by je MOLu, což by snad bylo naprosto korektní!?Ale pročpak vlastně ČEZ I&C Energo prodával? S klíčovým "atomovým" know-how, ke všemu? Aby si mohl potom dovolit koupit albánského distributora? :-)Pročpak nepochopitelně kupoval akcie MOLu (čistá obchodní ztráta, zdá se) a zdalipak se náhodou za tuto službičku tento někomu neodvděčil drobným "dárečkem"? 
0 0
možnosti

Vlkodlac

7. 2. 2013 7:43
Konečně!
Konečně po dlouhé době udělala Česká pozice něco užitečného. Kefír je chutný a zdravý.Nechtěla by se raději zabývat skandálním tunelováním ČEZu cestou I&C Energo? Směrovat Romana do tepláků? 
0 0
možnosti
Kauze I&C Energo věnuji již
Kauze I&C Energo věnuji již od léta 2012, ale já jsem na rozdíl od ostatních nedostal jsem interní materiály... Prošel jsem všechny relevantní zdroje v Maďarsku včetně investigativních reportáží na toto téma, mám různá vyjádření od všech dotčených, ale já zatím nevidím Martina Romana za firmou I&C Energo. Jestli vy ho tam vidíte, tak gratuluji. Ale takové jízlivé komentáře v tomto případě skutečně nejsou na místě.
0 0
možnosti

Radek Rosenkranz

7. 2. 2013 7:36
Vtipný článek, ještě mi chybí
Vtipný článek, ještě mi chybí vyjádření Tomio Okamury
0 0
možnosti

Lojza Z Paseky

7. 2. 2013 9:22
Tomio Okamura se vyjádří v pondělí
Ve svém pravidelném videoblogu.
0 0
možnosti
"...přesvědčila jsem ho, že ho musí pít, aby mohl prezidentovat"
Hlavně aby se nám pan exdůchodce a budoucí prezident z toho kefíru nepo*ral! To by mohlo vypadat, že neudrží stolici... V takovém stavu už by těžko plnil své volební sliby. Jenom slipy...  :D :D
0 0
možnosti