Čtvrtek 28. ledna 2021svátek má Otýlie 2 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

MACHÁČEK: Evropský den D a Řecko bez spojenců

Dnes je v Evropě den D. V Minsku se dojednává příměří a v Bruselu se jedná o řeckém dluhu. Výsledek obou událostí bude mít silné a dalekosáhlé geopolitické důsledky a razantní dopad na budoucnost Evropy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 11.2.2015 18:24

Macháček, Macháček, bez znalosti teorie spontánních řádů

jen tak plkáte, jako ostatní. A už pěkně dlouho... Dzp.

J. Václav 11.2.2015 17:04

Pokud se Ukrajina nestane demokratickou zemí,

svrchovanou a orientovanou na západ, je i celá naše demokracie k ničemu. Vliv Ruska a neobolševizmu bude stálý a v přímém kontaktu s naší společností. Naše společnost stále rozdělená na dvě skupiny, z nichž jedna je složená z pohrobků totality a nových komunistů, se tak nikdy nesjednotí a pro západ nebudeme důvěryhodným partnerem, ale jen příležitostí jak využít levnou pracovní sílu a zásobovat nás nekvalitním zbožím. Je naším výsostným zájmem, aby Ukrajina v boji za svobodu zvítězila a Rusko navždy otáhlo tam, kam patří, do stepí a lesů, kde stále čpí smrad samohonky a kyselé zelí. Tam se mohou rusové vyvíjet dál, třeba 200 let, než dohoní svět, alespoň na úroveň počátků 20. století, kdy vystřelili z té proklaté Aurory.

P. Boublíková 11.2.2015 18:05

Re: Pokud se Ukrajina nestane demokratickou zemí,

Našim výsostným zájmem bylo mít mezi sebou a Ruskem druhé Bělorusko, stabilní diktaturu. A ne do toho vrtat. Kdy přijde na řadu Bělorusko?

J. Václav 11.2.2015 18:58

Snad je lepší sousedit s demokratickou zemí,

než s nějakou diktaturou, typu Běloruska, ne. Podporovat Ukrajinu není vrtání, lepší než dělat, že se nás to netýká.

P. Boublíková 11.2.2015 19:33

Re: Snad je lepší sousedit s demokratickou zemí,

Myslím, ze nás tento názor přijde ještě hodně draho. Nebýt nabídky asociační dohody, mohl v Kyjevě dřepet dosud Janukovyč a byl by klid. Mne teda Ukrajina s Janukovycem mohla být stejně tak ukradena jako to Bělorusko s Lukasenkem. Zbytečné jsme přišli o nárazníkové pasmo mezi Ruskem a Evropou.

K. Janyška 11.2.2015 18:26

Re: Pokud se Ukrajina nestane demokratickou zemí,

Do Ruska přitáhli socialismus, tedy jeho odrůdu, bolševismus, Němci. Dokonce Lenina do Ruska vyslali a financovali ho... Dzp.

J. Václav 11.2.2015 18:55

Není to pravda,

Lenin se zhlédl v Marxovi ještě dávno před tím, než se stal známým v Německu. Německo, kterém mělo problémy s válkou s Ruskem, Lenina jen využilo pro svržení cara a spoléhali na to, že Rusko válku ukončí, což se také stalo a proto, také Lenina financovalo přímo ze státních peněz. Neměli ovšem tušení jaké z toho budou v budoucnu problémy.

J. Mrázek 11.2.2015 15:12

Den Dé,hodina Há, průsšvih Pé...

Jak dlouho nám ten domeček z karet, vydávaný za alpskou pevnost, vydrží ? Do velikonoc? A co potom? Znovu pod Moskvu, nebo kam (jinde je to taky tam...(_!_)..)????


S Blatným se nedalo pracovat, říká bývalý náměstek ministra Aleksi Šedo

Aleksi Šedo | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na ministerstvu zdravotnictví v úterý skončil náměstek pro zdravotní péči Aleksi Šedo. V rozhovoru pro MF DNES...

Test doručovacích služeb: Třetí místo pro Českou poštu, naopak zklamala PPL

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Už žádné čekání s balíkem na poště. MF DNES vyzkoušela, že když máte štěstí, můžete pohodlně, levně a spolehlivě poslat...

Protesty v Nizozemsku se absolutně vymkly kontrole, popisuje zraněná Češka

Češka zraněná během nepokojů v Nizozemsku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přísná koronavirová opatření stále platí v mnoha zemích světa. Nizozemsko přijalo nejpřísnější opatření od konce druhé...