Diskuse k článku: MACHÁČEK: Paradoxy kolem Řecka se stupňují

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 16.5.2015 19:37
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šrámek 15.5.2015 9:17

Vážení i vy,nevážení!Vynechte EU a ministry jejich států.Srovnejte si to dle socialistické teorie.U nás třeba za vlády Paroubka(ČSSD).,,Dluhy se mohou dělat do nekonečna a odkládat splátky rovněž".Jen ta EU tomu nechce rozumět.Kdyby místo takových hádek řecká vláda udělala propagační akci na zvýšený příjezd turistů,vydělají místní lidé na živobytí a vláda na splacení dluhů.Jenže vydělávat prací,to ani socialisté neuznávají.Nejraději jen něco přerozdělují.Zpravidla to,co ti pracovití vydělají těm,co jsou lenošnější,ale vychytralejší.

K. Pavlik 14.5.2015 16:44

Autor to vidi z antireckeho pohledu. Kdyz byla Argentina v podobnem pruseru tak vybehla se zahranicnimi dluzniky a s bankami metodou kterou nelze nez obdivovat. Napriklad kanadska banka Scotia bank na to hned tak nezapomene. Pokud se tam Recko uci tak potes kdekoho panbu.

J. Esterka 14.5.2015 15:28

EU je k smíchu! Navrhuji referendum o vystoupení z EU.

V. Kun 14.5.2015 15:57

Já ti Esterko zase navrhují , aby si se dal vyšetřit!

Slovo nedokážeš napsat v čem je špatné VOLNÉ CESTOVÁNÍ, VÝBĚR JAKÉHOKOLIV ZBOŽÍ, PRACOVNÍ MOŽNOST KDEKOLIV (musíš ale být schopný a nikoli jen komoš).

Zřejmě by ti vyhovovaly VÝJEZDNÍ DOLOŽKY, aby ten soused nemoh cestovat kam se mu zalíbí!

R. Tichý 15.5.2015 7:51

Jenže toto všechno lze realizovat i bez byrokratů v Bruseli. Toto nezajistila Evropská unie ! A konkrétněji u toho zboží EU dělá vše možné pro to, aby volný pohyb zboží ztížila. BTW, co takové ochranné bariéry proti pracovníkům z východní Evropy ;o)

J. Esterka 16.5.2015 19:37

Hahaha! Myslím, že jste k smíchu vy pane. EU nemá nic společného s tím co jste vyjmenoval. V dnešní době můžete dělat všechno co jste vyjmenoval i bez EU. A komunista? To jste se opravdu ale hoooodně spletl.

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...