Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Myšák Paroubek

Budoucí sídlo ČSNS 2005, kam míří Jiří Paroubek, vlastní firma Eukaryota blízká Romanu Janouškovi.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
s VV to nevyšlo
Pane Nováku, děkuji za Váš příspěvek. S VV to pro příští volby nevypadá zrovna růžově, tak proč si neochočit nový projekt. Ale to jsou přece jen spekulace, že ... :)
0 0
možnosti

Petr Novak

28. 9. 2011 15:13
Tak nevím, dle předchozích zjištění tam měly být VV
trochu se obávám aby tam nebylo přecpáno. A nebo je první informace o napojení Janouška na VV nesprávná?
0 0
možnosti

28. 9. 2011 5:07
Máte zajimavé informace, ale
Máte zajimavé informace, ale podle mých informací netouží pan Janko o vstup Jiřího Paroubka do tzv. ČSNS 2005. Rád by byl předsedou i nadále. Bylo by možná dobré kdyby jste napsal i článek o tom že ne ČSNS 2005, ale ČSNS je skutečným právním nástupcem předúnorové Československé strany národně sicialistické, a promluvy pan Paroubka, že je národní socialista jsou pusté lži.
0 0
možnosti
Odpovědi
Vážený pane, děkuji za Váš příspěvěk. Všem aspektům, na které poukazujete, jsem se v minulých článcích věnoval. Máte pravdu, ČSNS 2005 není pravým nástupcem národních socialistů, tím je dnešní ČSNS "v konkurzu" pod vedením předsedy Rovnýho. Článek, ve kterém informace naleznete, je zde: http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/navrat-ztraceneho-brkouna-jiriho-paroubka O tom, že předseda ČSNS 2005 Janko není nadšen z příchodu JP do strany, jsme informovali například v tomto článku: http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/programove-neshody-paroubkuv-vstup-do-csns-2005-nezhati Pěkný; den.  
0 0
možnosti