Těžko říci, ale ten nešvar se šíří. Právě teď nechalo město Praha přidělat vysvětlující ceduli k plastice Moskva–Praha ve stanici metra Anděl.
Snad každý ví, že pražské metro se začalo stavět před sovětskou okupací v srpnu 1968 a že až po ní získalo sovětské rysy včetně oné plastiky. Je to součást historie, kterou nelze změnit.


















