Sobota 25. ledna 2020svátek má Miloš 1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Dračí sémě: nacisté v Orientu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 37
  • Poslední: 11.2.2009 21:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
9.2.2009 23:27

Žádné "dračí sémě", ale SŮL ZEMĚ !!!

Zase ty Lidovky ! Nedají si pokoj a nedají ! Pořád budou bránit zahnívající kapitalismus a úplně prohnilou demokracii proti mladému a svěžímu národnímu socialismu.  ;-€

Budou bránit křesťanské kořeny úpadkové Evropy Rv  proti neodolatelně silnému přílivu Islámu.  R^

Budou hanět dílo našich věrných přátel a soudruhů jako "dračí sémě". Jak dlouho ještě budou zneužívat naši trpělivosti ?!?  ;-O

Budeme muset s modrými Lidovkami něco podniknout. Buď dosadit pořádné novináře, naše lidi, jako to udělali národní socialisté. R^  Nebo celé noviny zrušit, jako to udělali internacionální socialisté.

>-  Nejdřív Izrael, pak Evropu !  Volte ČSSD a KSČM !  >-

11.2.2009 21:34

Re: Žádné "dračí sémě", ale SŮL ZEMĚ !!!

Hurá !

9.2.2009 22:26

TAK JAKO V PAROUBKOVI se i v hitlerovi najdou méněcenní jako

TAK JAKO V PAROUBKOVI se i v hitlerovi najdou méněcenní jako v zrcadle, to je prostý mechanismus...socialisté nejen nacionální mají rádi mocné a zejména pupkaté vůdce jako symbol kolosálního úspěchu, v jejich světle sami rostou, zatímco hitler se přejídal jen čokoládou, dnešní socialismu zaručí kýbl jídla pro každého...včetně následné lékařské péče zcela zdarma

9.2.2009 21:19

Take dnesni antisemitismus v Zapadni Evrope je muslimsky

V nekterych zemich EU je momentalne politicky korektni o souvislosti neonacismu s islamismem taktne mlcet, ale napriklad ve Francii, Beneluxu nebo Dansku se otevrene cituji policejni prameny a statistika, ktera ukazuje ze vetsinu nasili proti Zidum a synagogam maji dnes na svedomi potomci pristehovalcu z islamskych zemi, kteri se po generacich jeste vubec nezaclenili do spolecnosti v zemi bydliste. Takze (zjednodusene a s nadsazkou) tamni socialka financuje nasilne trestne ciny.  

9.2.2009 18:34

muslimové nebo židé?

Muslimové se nás pokusí vyhubit. Židé se nás pokusí ekonomicky zotročit. To jestli budeme vyhubeni nebo zotročeni ukáže budoucnost.

9.2.2009 16:12

šmejdi z lidovek

zase další špinavost, sami jste fašouni

9.2.2009 15:47

Radarem proti nacismu v Orientu

My si toho nepřítele vyrobíme za každou cenu. Studená válka, rajské časy myšlení. My a nepřítel, nepřítel a my. Kdo uměl napočítat do dvou, tak věcem rozuměl. Kdyby se konečně vynořil nepřítel, na Blízkém východě, jako tenkrát na Východě. To by bylo žůžo, na Západě....Opět by stačilo do dvou.:-)

9.2.2009 16:16

Re: Radarem proti nacismu v Orientu

Jasně, zlý a útočný radar, děsivá to zbraň, která bez problémů vymaže z mapy celá města? Jak jsou mírumilovní, snášenliví a tolerantní ti Arabové, neměli bychom jim sami dát plány na výrobu atomovky a mezikontitálních nosičů, aby se nemuseli tak namáhat, když už je to jednou vymyšlené? Islám je mír, což se projevuje mimo jiné tím, že jeho sunnitští a šíitští vyznavači se mezi sebou krvavě řežou, kdo že je ten pravý následovník Proroka.

Vždyť to je nespravedlnost, že my máme na hraní raktetky a oni ne, ubožáci malí ... ;-)

9.2.2009 15:19

V čele těchto nacistů,

stál Hitlerův hlavní finančník Hjalmar Schacht,který byl Norimberským tribunálem osvobozen,mimochodem Schacht byl držitelem zlatého odznaku NSDAP.

9.2.2009 16:05

Re: V čele těchto nacistů,

8-o Ťuk, ťuk na čelo, blbečku.

9.2.2009 16:44

Re: V čele těchto nacistů,

Soudružko pravdolásková Harpyje,blíží se den,kdy bude váš pravdoláskový gang odhalen!

9.2.2009 14:45

doufám že

si se zájmem něco přečtou o norimberských zákonech;-€

9.2.2009 13:34

nacisté

Hlavně, že všichni nadávají na američany

9.2.2009 13:02

Souhlas, jen bych dodal, že speciálně ty SS divize Hanžar,

Kama a Skanderbeg nelze tak snadno odbýt, neboť jejich někteří příslušníci se posléze angažovali v "národně osvobozeneckém hnutí" do kterého přinesli prvky terorismu.

Naprosto katastrofální byl ale dopad zločinů těchto divizí na poválečné vztahy mezi Srby a muslimy v bývalé Jugoslávii a to sahá až do současnosti. Hussainí vlastně svou autoritou "přebil" působení domácích muslimských duchovních, kteří svým věřícím vstup do těchto formací zakazovali.

9.2.2009 12:50

Ideozločin

Nacismus, komunismus, islám... Jaký je rozdíl?

9.2.2009 12:57

Re: Ideozločin

Rozdíl? Islám je starší, trvanlivější a znovu nabírá na síle. Identifikuje se s ním dlouhodobě obrovské množství lidí.

9.2.2009 12:33

Rarita

Tento článek je svým tématem, otevřeností a hlavně publikováním v LN evropskou raritou.

9.2.2009 12:30

Jak dlouho ještě

O nacistických zločinech slyším denně už 64 let. Nikdo je nezpochybňuje, ptám se ale, jak dlouho ještě to budeme muset denně poslouchat, číst o tom a dívat se na to v TV.  Lidé, kteří měli během války určitou zodpovědnost a o něčem rozhodovali, museli být nejméně třicetiletí. Znamená to, že jim dnes, pokud žijí, musí být něco kolem 95 let. Prokurátorka Polednová je proti nim mladá dívka.

9.2.2009 12:32

Re: Jak dlouho ještě

Zločiny nacistů (a komunistů, samozřejmě) ale bohužel u někoho vyvolávají obdiv a inspirují dodnes.

9.2.2009 21:27

..a nekteri demagogove (Rath) poukazuji na.......

Hitleruv "uspesny boj s nezamestnanosti" - ktery vsak byl hospodarsky sanovan rozkradenim zidovskych majetku, ceskoslovenskejo zlata a meny atd atd.......

9.2.2009 13:04

Re: Jak dlouho ještě

Pletete se. Holocaust je zpochybňován neonacisty a dokonce schvalován islamisty.

9.2.2009 13:34

Re: Jak dlouho ještě

vzhledem k tomu, že se jedná o poslední velkou válku, která se nás skutečně fyzicky týkala a obsahuje spoustu témat ke zpracování, uslyšíme o ní ještě dlouho... minimálně do další války.

9.2.2009 15:10

Re: Jak dlouho ještě

Udeřil jste hřebíček na hlavičku. O první světové válce se nemluví skoro vůbec, ač jsme převzali Den veteránů (den kdy skončila).

9.2.2009 13:55

Re: Jak dlouho ještě

Berete to tak, jakoby se ten plevel nepředával výchovou.

9.2.2009 12:12

dnesni zapad

 zrazuje sam sebe za ropu   pokud vim tak proti islamu dnes vystupuji extremiste a demokrate jsou k tom slepi

9.2.2009 12:06

A teď bych prosil o podobně fundovaný

článek o nacistech (např. jistý Eichmann nebo jistý Mengele) ukrývajících se v jihoamerických diktaturách, kam se přesunuli či byli přesunuti s pomocí katolické hierarchie.

Nebo jistém Gehlenovi a americkém přeprasení Abwehr - Fremde Heeren Ost na Bundes Nachriten Dienst...

9.2.2009 12:30

Re: A teď bych prosil o podobně fundovaný

Toho bylo a je dost, ale nacismus jako ideologie obdivovaná islámským světem je pořád tabu.

9.2.2009 13:55

Re: A teď bych prosil o podobně fundovaný

Mýlíte se. Není tabu. Jen byla nově vynalezena odporná parketa jako báze pro ještě odpornější špinavou kampaň.  Jestli je něco tabu, tak to, o čem píše V. Novák. Zmiňovat se lze jen v náznacích, nezmiňovat podstatné a proboha, jen žádná čísla!

Nacismus jako ideologie měla v USA kvalitní základnu: Hearst, Bush (Křovákovův dědeček), Ford (dílko "Mezinárodní Žid nikdy nesmělo chybět na nočním stolku Vůdce) a řada dalších, vlivných existencí. Dokonce se plánoval i fašistický převrat(!), i fýrer. Nakonec z toho sešlo. Naštěstí ...

Po 2. sv. válce stačilo přijet do USA, podepsat bumážku, že nejste nacista a bylo vymalováno. Kkyby přijel Hitler a podepsal bumážku, bylo by vymalováno také.

To se ale tomu škrabálkovi nehodí. Nehodí se mu ani tak jednoduchý fakt, že náckové utíkali především tam, kde je bylo obtížné nalézt. Utíkali do Jižní Ameriky (na pasy Červeného kříže fabrikované církví svatou), na Blízký východ, do Afriky, do Austrálie i jinam. V Evropě byli moc na očích. Neutíkali na Blízký východ za ideologií. To je totální nesmysl, ale lze ho ideologicky využít v kampani proti dnes nenáviděným.

9.2.2009 15:19

Kecas, v Americe to samozrejme nebyl nacismus,

nicmene fasizujici tendence byly v celem zapadnim svete (krome Britanie a USA nakonec byly autoritativni rezimy vsude, hrde demokraticka CSR se zmenila v nechutnou II. republiku, Francie ma sveho Petaina). Fasisticke prevraty se planovaly leckde, v Evrope to casto i vyslo. V Americe nikdy, presto tam byly podobne nazory tolerovany, jakozto i podobne nazory - komunisticke..

Jinak, jak spravne pises, naciste se skryvali vsude. Dokonce i u nas treba prevzala cast siti gestapa komunisticka StB.

Jedina zeme, ktera neprijala zadneho nacistickeho zlocince, byl zrejme SSSR. Tam popravde jinak prijali behem II. sv. valky kde koho, takove krasne tabory na Sibiri jim postavili...

9.2.2009 15:24

Re: Kecas, v Americe to samozrejme nebyl nacismus,

Oldthinker je známý svými selektivními výklady historie. Filtrem při té selekci je "kapitalismus je zlo a USA jako jeho reprezentant zlo nejzlejší". Co tímto filtrem projde, to napíše, zbytek velkomyslně pomíjí.

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Premium

Parkování zadarmo díky fíglu. Stačí si připlatit za vlastní espézetku

Parkuj na modré | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Češi parkující v centru Prahy na takzvaných modrých zónách zkoušejí fígl, jak nezaplatit za parkovné svého auta ani...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...