Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

PK

P28e85t97r 10K42u93b53á87č

21. 4. 2026 9:36

Čínská ocel, Čínské / Americké čipy, Americké / Arabské / Ruské ropné produkty. Všechno si nakoupíme od potenciálních protivníků a pak si to v Rheinmethallu sešroubujeme dohromady - Huráá....

Pořád mi to připadá, že soběstačnost a obranyschopnost Evropy je asi tak stejně pravděpodobná jako obranyschopnost a soběstačnost zhroucených států blízkého východu.

PP

Říkáte to zcela správně, pouze tu již máme armády dezorientovaných progresivních dětí, které jsou přesvědčené, že Evropa je stále technologický a průmyslový tygr a plácají se po zádech, jak to zase Evropa všem nandá. Samozřejmě nenandá a na vině nebudou ani tak ty zaostávající evropské technologie a průmysl, ale totální neochota právě těchto progresivních dětí k osobní účasti na obranném úsilí své vlasti a svého kontinentu. Když chtěla nedávno německá vláda znovuzavést povinnou vojenskou službu (a to pouze v nějaké velmi "soft" formě), tak se přesně tyhle progresivní děti proti tomu okamžitě šikovali demonstrovat. Užívačka a hédonismus - to je totiž jediné, co oni dokážou.

Foto

Strnad odrbal akcionáře tak asi o 40 miliard korun. Bude zajímavé sledovat, jak se s tím vyrovnají.

PP

Tato kritická úvaha nad zoufalým stavem evropské obrany je zcela na místě, pouze tu již máme armády dezorientovaných progresivních dětí, které jsou přesvědčené, že Evropa je stále technologický a průmyslový tygr a plácají se po zádech, jak to zase Evropa všem nandá. Samozřejmě nenandá a na vině nebudou ani tak ty zaostávající evropské technologie a průmysl, ale totální neochota a ztráta morálky právě těchto progresivních dětí k osobní účasti na obranném úsilí své vlasti a svého kontinentu. Když chtěla nedávno německá vláda znovuzavést povinnou vojenskou službu (a to pouze v nějaké velmi "soft" formě), tak se přesně tyhle progresivní děti proti tomu okamžitě šikovali demonstrovat. Užívačka a hédonismus - to je totiž jediné, co oni dokážou.

Foto

Děti se ve válce nebudou moct sami svobodně demokraticky rozhodnout, co budou dělat. Po odvodu nastoupí do přijímače. Tam je starší vojáci naučí bojovat s technologicky zaostávajícími zbraněmi. Děti přitom tak zblbnou, že se budou na bojiště těšit. Si piš, že budou. No a jak budou připraveni, tak půjdou s technologicky zastaralými zbraněmi bojovat na frontu. Ty si to představuješ jako Hurvínek válku jen proto, že jsi nikdy na bojišti proti nepříteli nestál. Kdybys někdy bojoval, tak bys věděl, jak to ve válce chodí.

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.