Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seP28e85t97r 10K42u93b53á87č
Čínská ocel, Čínské / Americké čipy, Americké / Arabské / Ruské ropné produkty. Všechno si nakoupíme od potenciálních protivníků a pak si to v Rheinmethallu sešroubujeme dohromady - Huráá....
Pořád mi to připadá, že soběstačnost a obranyschopnost Evropy je asi tak stejně pravděpodobná jako obranyschopnost a soběstačnost zhroucených států blízkého východu.
P11e98t51r 65P71i65v67o89ň36k59a
Říkáte to zcela správně, pouze tu již máme armády dezorientovaných progresivních dětí, které jsou přesvědčené, že Evropa je stále technologický a průmyslový tygr a plácají se po zádech, jak to zase Evropa všem nandá. Samozřejmě nenandá a na vině nebudou ani tak ty zaostávající evropské technologie a průmysl, ale totální neochota právě těchto progresivních dětí k osobní účasti na obranném úsilí své vlasti a svého kontinentu. Když chtěla nedávno německá vláda znovuzavést povinnou vojenskou službu (a to pouze v nějaké velmi "soft" formě), tak se přesně tyhle progresivní děti proti tomu okamžitě šikovali demonstrovat. Užívačka a hédonismus - to je totiž jediné, co oni dokážou.
V85l70a90d51i78s85l21a91v 18B14u54r62y48š54e30k
Strnad odrbal akcionáře tak asi o 40 miliard korun. Bude zajímavé sledovat, jak se s tím vyrovnají.
P11e80t44r 94P74i69v93o68ň80k19a
Tato kritická úvaha nad zoufalým stavem evropské obrany je zcela na místě, pouze tu již máme armády dezorientovaných progresivních dětí, které jsou přesvědčené, že Evropa je stále technologický a průmyslový tygr a plácají se po zádech, jak to zase Evropa všem nandá. Samozřejmě nenandá a na vině nebudou ani tak ty zaostávající evropské technologie a průmysl, ale totální neochota a ztráta morálky právě těchto progresivních dětí k osobní účasti na obranném úsilí své vlasti a svého kontinentu. Když chtěla nedávno německá vláda znovuzavést povinnou vojenskou službu (a to pouze v nějaké velmi "soft" formě), tak se přesně tyhle progresivní děti proti tomu okamžitě šikovali demonstrovat. Užívačka a hédonismus - to je totiž jediné, co oni dokážou.
V69l82a21d45i93s21l43a57v 37B79u26r36y44š29e24k
Děti se ve válce nebudou moct sami svobodně demokraticky rozhodnout, co budou dělat. Po odvodu nastoupí do přijímače. Tam je starší vojáci naučí bojovat s technologicky zaostávajícími zbraněmi. Děti přitom tak zblbnou, že se budou na bojiště těšit. Si piš, že budou. No a jak budou připraveni, tak půjdou s technologicky zastaralými zbraněmi bojovat na frontu. Ty si to představuješ jako Hurvínek válku jen proto, že jsi nikdy na bojišti proti nepříteli nestál. Kdybys někdy bojoval, tak bys věděl, jak to ve válce chodí.

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















