Diskuse

Green Deal prodražuje hypotéky. Banky se jistí před jeho možnými důsledky

Hypotéky sice zlevňují, ale není to žádná sláva. Přitom pořád slyšíme, jak klesající úrokové sazby ČNB zlevní hypotéky. Nezavinila to kdovíjaká „nenažranost“ bank, ony se jen jistí před očekávatelnými důsledky Green Dealu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

RH

Tak jsme malá země, máme jen 21 Europoslanců, u těch si musíme být jistí, že zastupují naše zájmy....

To, že ve Europarlamentu vládne levicová lidovecká frakce asi nemůžeme ovlivnit, jelikož tito poslanci byli voleni ve Franci, Německu a v zemích Beneluxu. Takže holt musíme počkat, až tam začne vítězit pravice a promítne se to i do eurovoleb v roce 2029. Do té doby to nevidím se změnami v GD, podpoře Ukrajiny nijak růžově...

1 0
možnosti
RK

Tady je všechno špatně, odejít z EU, jediná šance.

2 0
možnosti
MH

Tak jako klesání cen pohoných hmot na benzínových pumpách nikdy nejde "ruku v ruce" s klesáním ceny ropy na světových burzách, nejdou nikdy hypoteční úroky stejnou měrou dolu jako úroková sazba CNB.

Tak to je, bude a bylo dávno předtím, než pan autor Kovanda byl vůbec schopen slabikovat pojem "Green Deal".

0 0
možnosti
JS

J21a46n 81S93l34a85n29i21n70a

15. 6. 2025 17:27

Dění v EU už není o ekonomickém růstu, ale jen o růstu cen a tím i inflace. V byrokratickém režimu už to jiné nebude.

4 1
možnosti
JD

J54a73n 89D33o26b30e67š

15. 6. 2025 19:21

Dříve feudálové ždímali nevolníky , dnes elity zaváděj spotřební daně :-)

2 0
možnosti
PV

P39e64t82r 27V78a48ň81u96r82a

15. 6. 2025 17:06

Stačí zvolit Okamuru a nic z toho se nestane. Na to se ale hloupí Češi nezmůžou...

3 4
možnosti
JZ

Každému musí být jasné, že pokud bude stát litr nafty cca 50kč, tak to bude znamenat zdražení úplně všeho a na to Češi s nadšením čekají, protože Češi milují vysoké ceny!

6 0
možnosti
JM

J87a84n 35M35a97l11ý

15. 6. 2025 15:38

Greendeal je dobrá věc....jak v Evropě schudnout

5 1
možnosti
JM

Tak, my dezoláti a konspirátoři jsme to říkali už dávno, že to nastane.

Zajímavé jak se dezinformace stávají pravdou.

14 2
možnosti
JM

J13i16ř50í 81M56a50l41ý

15. 6. 2025 15:30

A přesto to na nic nemá vliv. Dokud se hlavně mladí v celé EU nezorganizují a nezačnou demonstrovat, nic se nezmění. Leyenová je tak hloupá, že by mohla létat jako holubička.

5 1
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.