Diskuse

Rozšíří Amerika svůj jaderný arzenál, aby měla větší páku na Čínu a Rusko?

Nastupující americký prezident Donald Trump zdědí po svém předchůdci Joeu Bidenovi povinnost rozhodnout, zda rozšíří americký jaderný arzenál. A vypadá to, že k tomu má dobré důvody. Ostatně podobně se Trump zachoval za svého prvního prezidentského mandátu, kdy prodloužil všechny programy vývoje nových jaderných zbraní odsouhlasené jeho předchůdcem Barackem Obamou a ještě navíc k tomu dva své přidal.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PD

Evropa by měla udělat to samé.

Potom nás vychovává USA, nebo hrozí Rusko a vždy bude,když budeme mít málo bomb.

0 0
možnosti
MK

Nevím jestli rozšířit, už takhle je jich dost k apokalypse. Spíš je na místě modernizace a určitá sofistikovanost pro použití.

0 1
možnosti
MG

Když už budou k dispozici B-21 Raider(plán 150 kusů) tak by byla chyba nevybavit je jadernými bombami.

0 0
možnosti
MS

Problém je v tom, že zatímco dříve se USA a SSSR každý snažily mít JZ více než protivník, tak po přistoupení Číny do jaderného superklubu se nejspíše bude každý snažit mít více JZ než oba zbývající dohromady ...

0 0
možnosti

L82e44o52š 88Ř91e20n38č

16. 12. 2024 16:35

Super nápad, zničit planetu normálně nestačí, zřejmě je potřeba vyhladit i mikroby.

1 0
možnosti
EH

USA mají už dnes největší počet atomových zbraní, ale je jim to houby platné, americké století skončilo na Ukrajině. USA jsou říší zla.

0 5
možnosti
MK

Největší jaderný arzenál má Rusko, pak USA, nevím jak Čína ale nedávno zaostávala o řád.

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.