Diskuse
Rozšíří Amerika svůj jaderný arzenál, aby měla větší páku na Čínu a Rusko?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P11e82t94r 71D55o19l66e68ž52a22l
Evropa by měla udělat to samé.
Potom nás vychovává USA, nebo hrozí Rusko a vždy bude,když budeme mít málo bomb.
M96i66r28o73s49l46a75v 12K89a21š31p13a24r
Nevím jestli rozšířit, už takhle je jich dost k apokalypse. Spíš je na místě modernizace a určitá sofistikovanost pro použití.
M93a71r68t71i36n 33G49l31a84s73e49r
Když už budou k dispozici B-21 Raider(plán 150 kusů) tak by byla chyba nevybavit je jadernými bombami.
M81i69r76o61s12l80a95v 69S23l15á95m10a
Problém je v tom, že zatímco dříve se USA a SSSR každý snažily mít JZ více než protivník, tak po přistoupení Číny do jaderného superklubu se nejspíše bude každý snažit mít více JZ než oba zbývající dohromady
...
L82e44o52š 88Ř91e20n38č
Super nápad, zničit planetu normálně nestačí, zřejmě je potřeba vyhladit i mikroby.
E86v19ž96e67n 10H10l86i46n40o44v13s90k22ý
USA mají už dnes největší počet atomových zbraní, ale je jim to houby platné, americké století skončilo na Ukrajině. USA jsou říší zla.
M91i78r90o79s69l24a10v 19K25a60š89p19a97r
Největší jaderný arzenál má Rusko, pak USA, nevím jak Čína ale nedávno zaostávala o řád.

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















