Diskuse k článku: KAMBERSKÝ: ANO vzkazuje opozici, aby změnila strategii. A to důrazně

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 20.10.2014 8:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A. Novák 15.10.2014 11:38

euforie kolem VV trvala taky jen chvíli.

až se hladina trochu uklidní, zjistíme, že Babiš zas takový spasitel není.

M. Košťál 15.10.2014 12:15

Re: euforie kolem VV trvala taky jen chvíli.

kdo nemá hlavu jen na čepici, "zjistil" to o véčkařích i o babišovi dávno předtím, než poprvé vyslali kandidáty do voleb. jenže blbců je nejvíc a strany, které místo programu nabízejí jen marketing, je neodolatelně přitahují.

J. Stejskal 20.10.2014 8:54

Re: euforie kolem VV trvala taky jen chvíli.

Jenže VV si to po slušném nástpu z komunální politiky zničily samy. A stačilo k tomu málo. Jeden docela chyteýs napoleonským komplexem a ambiciozní blondýna. Zbytek blbečků byla jen stafáž.

I. Dvořák 13.10.2014 14:40

Demokracie funguje, škoda ......

Drtivá většina občanů momentálně nedělí politiky na levé či pravé.  Dělí je na ty co kradou nebo tomu jakkoliv napomáhají a na ty, co říkají, že jim to zatrhnou. A proto je ódéeska na totálním sešupu a topku to teprve čeká. Jejich volební témata o boji proti estébákům jaksi nezabrala. Volič ví, že jeho životní úroveň mohla být mnohem vyšší, kdyby nečasova i kalouskova partaj nedala vzniknout dalíkům,rytigům janouškům a dalším, církevní dary nevyjímaje.  I socani v tomto nemají hlavu bez másla. A tak Babiš sbírá body za sliby, že ten korupční chlív vykydá. A takhle ta demokracie funguje. Škoda jen, že pomalu.

P. Čech 13.10.2014 19:12

Re: Demokracie funguje, škoda ......

Máte pravdu, ikdyž dnes největší pravdu vyslovil předseda TOP 09 pan Karel Schwarzenberg. Když hodnotil volby řekl, cituji, "strany už lezou lidem krkem". Jako jediný politik dospěl k výsledku, který je nasnadě a nebál se to veřejně prohlásit. Ano, lidem už lezou politické strany krkem a to všechny. Osobně bych dodal že nejen strany, ale i pravé, levé, středové, levostředové či pravostředové, jakož i extrémní ideologie. Z toho všeho totiž žijí a tyjí pouze obecní neználci, ale hlavně nemakačenkové, u nás nyzývaní politici.

P. Čech 12.10.2014 9:28

Zdá se???

Ale nezdá! Ono se hnutí ANO opravdu chytlo a to nikoliv "zatím". Pokud chcete toto hnutí dehonestovat pochybujícími slůvky "zatím" a "zdá se", je vidět, že nechcete vidět realitu, stejně jako většina politiků a novinářů. A není to hnutí Babišovo, stejně jako ČSSD není Sobotkova či TOP 09 Schwarzenbergova. Tyto osoby jsou pouze předsedy těchto subjektů. Nic více a nic méně. Podle mne se hnutí ANO chytlo jen a pouze proto, že nabízí a asi je i schopno prosadit kýžené změny, které chce demokratická většina občanů. A proto, že není politickou stranou.  Opět u většiny občanů se politické strany a to již od roku 1920 naprosto zdiskreditivaly (zejména ty parlamentní) a to jen proto, že občanům vládnou. Nikoliv vládnou jménem občanů. A v tom to je!

J. Feřtková 12.10.2014 10:15

Re: Zdá se???

Jaké kýžené změny podle Vás už prosadilo? A v čem konkrétně se liší to tak zvané hnutí od politické strany?

O. Prochazka 12.10.2014 12:03

Re: Zdá se???

Pan Čech se nedá brát vážně, mele páté přes deváté

P. Čech 12.10.2014 18:34

Re: Zdá se???

Napsal jsem "asi je i schopno prosadit" nikoliv prosadilo. Hnutí se liší od politické strany tím, že je (má být) volnějším sdružením. T.zn. m.j. že pro poslance ale i jiné funkcionáře není závazné rozhodování vedení hnutí, tak jako je tomu u politických stran. Neříkám, že tomu tak je, ale mělo by být. U moci je hnutí ANO zatím příliš krátkou dobu, aby bylo možné je hodnotit To jen politici politických stran a jejich ovčané je dehonestují, podporováni prodejnými a hloupými novináři. Kopou kolem sebe jako ona pověstná kobyla. Vědí totiž a uvědomují si, že jim zvoní hrana.

J. Kovář 13.10.2014 15:42

Re: Zdá se???

Pane Čechu, "zdá se", že je malinko pomatený.

P. Čech 13.10.2014 19:00

Re: Zdá se???

Můžete být, prosím, trošičku konkrétní?

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

Test celoročních pneumatik | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....