Diskuse k článku

KAMBERSKÝ: Hitler je cajk

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kolacik 6.8.2019 4:46

(Hitler je v cajku.) Pane Kamberský, díky za vyjádření názoru. Není nad jasně formulovaný názor, který lze diskutovat.

"Přesně v době uzávěrky Facebook otočil..." Otočil? Omluvil se? Nedejbože na předních stránkách tisku? Podal trestní oznámení na neznámého to svého zaměstnance? Zrušil účty udavačů (nemyslím zveřejnění seznamu!, myslím postih udavačů!)? Nezveřejnil, nepodal, nezrušil. Tak jak otočil? "...jakýsi britský aktivista a jakýsi český uživatel jsou zcela nepodstatní." Jistě, jsou. Jsou? Opravdu? "Jestli takhle mohou dnes zacházet se mnou, mohou takto stejně zítra zacházet s vámi." S Kolacikem, s Kamberským... Kdo to řekl? "Jakýsi britský aktivista". Loni.

"Jde o v podstatě zcela marginálního britského buřiče..." Jistě. Steven Yaxley–Lennon je zcela marginání POLITICKÝ vězeň Spojeného království. A s tím nic nenadělá ani on, ani Kolacik, ani Kamberský. Ale Tommy Robinson má šanci s tím něco udělat. Máme šanci s tím něco udělat pane Kamberský? Už bychom na to byli aspoň dvá.

V. Kolacik 6.8.2019 4:56

"Napsal jsem jméno svý na zdi. Na všechny zdi který znám. Napsal jsem jméno svý na zdi. Ráno než otevřu krám. —

Před léty ve stejnou chvíli. V pravici držel jsem nůž. A všichni ti, co po něm zbyli. S nadšením hráli mi tuš. —

V okolí týhletý války. Tenkrát už stávala zeď. A popsaný popravčí špalky. Stály tam, co stojí teď. —

Slyším zas slavičí hlasy. A na tvářích rozlitej hněv. Jak barvičky tý jejich krásy. Která nám tak pije krev. "

... napsal Šlach někdy za totáče. Když ještě nebyla ZEĎ. Když ještě nebyla ani SÍŤ. Když ještě 1984 byla jenom DYSTOPIE.

Dneska máme Hirošimu. Tak jdu brečet zas někam jinam. Přeju Vám pěkný den, Petře.

P. Kubáč 5.8.2019 16:33

Zuckerberg je podrazák a psychopat - viz i velice uhlazená verze jeho životopisu film "Sociální síť" - tak že proč se kdokoliv diví, že divnej brouk vede svůj byznys divným způsobem.

M. Wla 5.8.2019 9:28

Marjáááš - takový humbuk okolo FB - stačí jej prostě nepoužívat, ne?

:-D

P. Götze 5.8.2019 9:59

Jiste staci. Ale za komunistu taky stacilo drzet usta a krok, pripadne vstoupit do strany a byt uvedomely komunista, byt na oko, a mel jste se celkem fajn. Ale o tom to neni.

M. Wla 5.8.2019 10:16

Mňo - 'porovnávat' totalitní diktaturu a komerční produkt je velikou hloupostí...

:-D

Jen v poslední větě máš pravdu - "o tom to není"...

:-D

J. Nový 5.8.2019 13:46

Jak se to vezme. Víte dobře, že se stejně nepřistoupilo k soukromým hospodám, kde někrerá byla kuřácká a jiná zase ne, takže si také mohl každý vybrat, do které jít nebo nejít. A přesto zákonodárci usoudili, že to změní a soukromé vlastnictví v tom nehráklo žádnou roli. Tak proč by měl mít právo FB dělat svoje pravidla a ještě k tomu, kdyby odporovala ústavám neo zákonům evropských zemí?

M. Mikulec 4.8.2019 21:50

Že se muslimské bratrstvo a jiná bratrstva kočičí pracky svolávají přes Facebook, je Zuckerbergovi samozřejmě fuk. Nic jiného jsme ani nečekali.

J. Cedivoda 4.8.2019 17:07

Cituji "Facebook spolupracoval s americkou Národní bezpečnostní agenturou (NSA) na tajném sledovacím programu PRISM. Informace o programu unikly na veřejnost přičiněním Edwarda Snowdena, který byl externím spolupracovníkem Národní bezpečnostní agentury". Je nutno dodat, že F-book jako společnost vlastněná občany USA a registrovaná v USA je povinna spolupracovat s vládními úřady a agenturami USA, tedy i NSA a CIA a řídit se jejich "doporučeními" podle zákona "O neamerické činnosti" platném dodnes od padesátých let m.s. stejně, jako se tímto zákonem řídí všechny firmy (společnosti) registrované v USA a působící na celém světě (tedy i u nás).

J. Nový 4.8.2019 16:15

"Lze to říci ještě sofistikovaně: jejich hřiště, jejich pravidla.

.

Takto to řící nelze. Pokud si majitel otevře svoji hospodu, jistě si může nastavit nějaká prvadila, ale určitě ne všechna. Nemůže rozhodnout, že se na jeho "hřišti" bude nalévat alkohol mladistvým, nemůže rozhodnout, že jeho hospoda bude kuřácká. atd.

A proto i Facebook musí dodržovat jistá pravidla a která jiná, když ne hlavně pravidlo svobodného názoru? A pokud takové pravidlo respektovat nebude, měla by činit EU a napálit jim miliardové pokuty.

J. Krásenský 4.8.2019 15:32

Facebook i google šly na ruku čínským komunistům, tak proč by nešly i neomarxistům - pardon - liberálním demokratům. Trestat za slova a myšlenky může jen svobodný soud, nikoliv soukromá firma podle své libovůle. A i tak jsou ideozločiny ve svobodném světě nepřijatelné. To jen abyste věděli kde jsme a kam směřujeme. A pan Kamberský si může bez uzardění podat ruku se svým kolegou Kojzarem.

K. Vojtíšek 4.8.2019 15:26

Bojovníci za pravdu byli vždy trnem v oku nemocným mocným. Proto byli v každé době pronásledováni jako mistr Jan Hus. Tommy Robinson je jedním z nich. A Facebook má od nemocných mocných nařízeno likvidovat jeho i jemu podobné. Pravda musí být umlčena všemi prostředky.

K. Lito 4.8.2019 14:59

"Facebook je samozřejmě veden úplně jinou motivací: snaží se bránit tomu, aby byl jeho byznys používán k šíření nenávisti."

Nesmysl. Facebook za tyhle aktivity dostal někým zaplaceno, včetně nějakého bububu!


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...