Středa 25. listopadu 2020svátek má Kateřina -2 °C mlha Předplatné LN

Diskuse k článku

LÉKO: Soros a Němci zabedněnci

Opět, ale už naposled se vracím k rozhovoru se světoznámým finančním spekulantem a zároveň globálně uznávaným filantropem Georgem Sorosem, který minulý týden slavil devadesáté narozeniny. Při této příležitosti poskytl interview ideologicky spřízněnému novináři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 23.8.2020 9:07

Co nám to vlastně spekulant Soros nabízí? 8-o Obrovské množství peněz vypuštěné do oběhu za úrok nižší, než bude v důsledku vyvolaná inflace.

A my budeme platit ve zvyšujících se cenách všeho zboží, jak ostatně vzorově vidíme s předstihem (nejenom) na cenách nemovitostí v Česku.

Sorosův recept už mají levicoví politici EU ruku v ruce s ECB a ČNB zmáknutý, ale jeho využití se zatím nikdo neodvážil prosadit v rozsahu, který propaguje Soros.

Obávám se, že starému pánovi už definitivně selhává mozek...

23.8.2020 5:34

Nastesti ten "filantrop" ma uz kratky dech a brzy prestane tolik skodit. Ovsem jeho penizky v nejakem fesackem 'fund trust' mohou podporovat ruzne "post modernisticke skupiny a proudy" jeste mnoho let po jeho zaslouzenem odchodu. :-(

A. Ústecká 22.8.2020 23:45

Filantrop? Co to je? Rozumím výrazům jako pedofil, nekrofil, zoofil... Do sbírky by se hodilo spíše označení "antropofil, či ještě lépe biofil", i.e. omnideviant.

J. Škodák 24.8.2020 7:05

Podívejte se Ústecká do významového slovníku, kdo je to filantrop, když to nevíte. To, že rozumíte deviacím není asi divu, protože těmto může porozumět jen ten omnideviant.

J. Hanzlík 22.8.2020 20:25

Ti, kteří budou „odsluhovat“ tento „věčný dluh“, budou zároveň z něho žít, a to na věčné časy. Není to krásná perspektiva pro tyto peněžní obsluhovače cizích peněz? Nelze nevzpomenout jejich zasloužilých předchůdců, kteří své zisky nejprve znehodnotili vůči zlatu a posléze znásobili papírový zůstatek. Zbývá aspoň ocenit ryteckou hodnotu bankovek a výkon polygrafického průmyslu.

J. Nový 22.8.2020 14:47

"nebo o vnitřních i vnějších nepřátelích Evropské unie."

.

Jak někdo hledá vnitřního a vnějšího nepřítele, tak je to buď nácek, komouš nebo současný neomarxista, který se maskuje za "liberálního demokrata" ;-D

J. Škodák 22.8.2020 14:26

Ono to není tak jednoduché jak by si někdo rád představoval, ale i mezi miliardáři z vyvoleného národa je boj o moc. V každém případě však platí, že čím více peněz, tak tím více moci!Čím více se zadlužíme, tak tím více jsme poddaní těch, kteří nám půjčili. A pokud jsou v tomto případě Němci „zabednění", tak je to jenom dobře!

J. Nový 22.8.2020 16:52

Zázrak! Já se s vámi jednou shodnu !!! 8-o

J. Škodák 23.8.2020 8:05

Pane Nový. Jsou skutečnosti na jejichž základě musí každý soudný člověk dojít k stejnému závěru. Pokud ovšem s historickými skutečnostmi někdo záměrně manipuluje a nemusí to být vždy se zlým úmyslem, tak se ozvu a upozorněním na to s agumentem, proč tomu tak je nebo není. V každém případě patříte zde již k málo přispěvatelům, kteří podávají argumenty, které mne nutí o tom v souvislostech přemýšlet a to mne baví. Udržují tak svůj mozek v činnosti a je to lepší, než luštit sudoku, nebo křížovky.

J. Šilhan 22.8.2020 11:18

Hrozba sorosem dávno překonala Protokoly sionských mudrců. Džihád pana Léka proti velikému satanovi a vrahovi z wall streetu v jedné osobě se stal celoživotním posl(r)áním.

J. Tleskač 22.8.2020 11:35

Se Sionskými protokoly jsem se seznámil ještě před pubertou a pochyboval jsem, že je to možné. Dnes je mi 83 a přesto, že tehdy byly vehementně popřeny jako falsifikát, život jim dává za pravdu. Soros je dle mne žid a protokoly se pomalu naplňují. A není sám. Nespěchalo se, ale teď přitlačili na pilu. Ono se jim to podaří, nespěchají ale bude to, protože to nikdo nebere vážně. Vidím to špatně.

J. Šilhan 22.8.2020 22:42

Čtěte pana Léka pozorně - víc a víc u něho najdete to, co zde popisujete.

L. Stránský 22.8.2020 10:01

Die Welt není levicově liberální ani omylem. Vždy to byly pravicově konzervativní noviny patřící do koncernu Axel Springer.

J. Nový 22.8.2020 9:45

Ďábel se maskuje za anděla a mnozí mu to žerou.

F. Vytisk 22.8.2020 9:09

Ten Soros je hodně mazanej šmejd.

Z. Paldus 22.8.2020 9:40

A jestli mu někdo skočí na tenhle špek, nesmí se divit až ho do zátylku sekne pastička. Zadlužit celá pokolení splátkou, to je záměr pana Sorose.;-€

F. Vytisk 22.8.2020 11:17

Jemu už kolem domu obchází zubatá, ;-D


Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

Eva Burešová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

F-86 při nastřelování kulometů v noci | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

Stavba, jež načerno vyrostla v CHKO Lužické hory. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...