Neděle 19. ledna 2020svátek má Doubravka -1 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: SEMÍN: Lesk a bída homosexualismu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 131
  • Poslední: 15.8.2012 19:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Hledík 15.8.2012 19:07

Samozřejmě

AŤ SI KAŽDÝ DĚLÁ,, CO CHCE,, ALE AŤ SE hlučně NEPYŠNÍ, čím by ani moc nemusel A nekřičí POD OKNY !! JÁ MÁM PRÁVO zase NA KLID.

J. Holič 14.8.2012 12:41

Půl pravdy

Myslím, že ten článek je napůl výstižný a napůl s ním nesouhlasím. Rozhodně se s autorem shodnu, že je třeba se mít na pozoru před ideology, kteří z původní, jednoznačně pozitivní, myšlenky vytváří prostředek ke snadné politické/společenské cestě a ve jménu původního záměru velmi hlasitě začnou propagovat něco úplně jiného a nebezpečného. K tomu došlo kupříkladu u ochrany přírody - dnešní nejhlasitější "ekologové" často nejen že ekologii vůbec nerozumí, ale jejich kroky přírodu dokonce poškozují. Na druhou stranu se nedomnívám, že hrozí obdobný rozvoj "homosexualismu". Zatímco se může větší množství lidí rozhodnout "budeme se chovat ekologicky, moc si nedovedu představit heterosexuála, který se v rámci módní vlny rozhodne "budu homosexuál". Jediný "homosexualismus", který může přerůst do nepříjemných rozměrů by byl, kdyby v rámci zrovnoprávnění menšiny došlo ke znevýhodnění většiny, tedy  k "pozitivní diskriminaci". Navíc se domnívám, že takové akce neohrožují tradiční rodinu, protože té už dává naše společnost na frak dlouhodobě a k likvidaci této instituce očividně homosexuály nepotřebujeme.

A. Reček 14.8.2012 7:26

Je na tom dost pravdy.

Vzpomeňme na jaro r.2006 kdy parlament přijal registrování homosexuálních párů, co tehdy i v médiích slibovali zdejší jejich aktivisté. Odmítli nařčení lidovců, že později budou prosazovat umožnění adopce dětí, že budou chtít konat hromadná veřejná setkání atd.  Dnes jsme o nějaký rok dále a kde jsou jejich tehdejší sliby? Ten pochod pýchy a přidružené akce jsou skutečně beranidlem jejich aktivistů, jimž postupně chtějí připravit mínění občanů na jejich stranu i v otázkách manželství, etiky a výchovy.  Doufám, že opět se v pochodu zviditelní čelní činitelé socdem, pan Paroubek, šéfové od zelených a podobní.

D. Stirský 14.8.2012 7:13

Žít a nechat žít

Řekl bych, že základní problém všech odpůrců je ten, že si homosexualitu spojují takřka výlučně se sexem, navíc povětšinou jen se sexem mužským a to ještě s jednou konkrétní praktikou. Pokud se podíváte nezaujatě na průvod, tak zjistíte, že těch s pštrosími péry, polonahých a posypanými zlatou drtí tam najdete minimum, byť v novinách či v TV zpravodajství budou právě oni zobrazováni. Já jsem se po prvé setkal s pojmem Gay Pride někdy koncem 80. let min. století a již tehdy mně byl ten název proti mysli: Proč být hrdý na svoji sexuální orientaci, ať už je homo či hetero? Přišlo mně to takové moc americké, ujeté. A nebo se mně vybavili svazáci z 50. let deklamující "člověk, to zní hrdě?" Uvědomte si, prosím, že gayové a lesby jsou v první řadě lidé, kteří povětšinou - jako ti hetero - pracují, nakupují, cestují, mají své rodiny (otce, matky, prarodiče, synovce, neteře...), mají takové či onaké názory politické,... Já beru Gay Pride především jako veselý průvod, který má ostatní upozornit, že gayové a lesby jsou zde a že na tom, že spolu žijí dva muži či dvě ženy, není nic špatného, zavženíhodného.            

Z. Kulhánková 14.8.2012 8:05

Re: Žít a nechat žít

Na tom, že spolu žijí, skutečně nic špatného není. Velice špatné a nebezpečné jsou ovšem jejich snahy uzurpovat pro sebe výhody, které každá společnost poskytuje rodinám.

J. Esterka 13.8.2012 23:59

Homouši jsou

úchylové! Západní civilizace je již tak špatná, že těmto individuím ještě pomáhá tím, že mlčí! To musí být opravdový zážitek vidět, jak si chlapečci strkají svůj penis do řiti. To je opravdu ta pravá kultura Českého národa... Hnus.

D. Stirský 14.8.2012 8:36

Re: Homouši jsou

ČEHO JE MYSL PLNÁ, TÍM ÚSTA (ZDE KLÁVESNICE PC) PŘETÉKAJÍ.

J. Klimecký 14.8.2012 9:15

Re: Homouši jsou

Presne tak, ta posedlost sexualnimi praktikami je porucha. Nebo je to latentni gay, ktery si zatim nechce priznat barvu a potlacuje to tim, ze se proti tomu tak vyhrazuje, ale to nutkani to popisovat neni normalni.

Z. Kulhánková 14.8.2012 9:17

Re: Homouši jsou

Kdo je posedlý sexuálními praktikami - ten, kdo je veřejně předvádí, nebo ten, kdo na to není zvědavý?

J. Klimecký 14.8.2012 10:00

Re: Homouši jsou

Oba dva, jak ten, kdo praktiky predvadi, tak ten, co o nich basni (at negativne nebo pozitivne) na diskusnich forech....

M. Komárek 14.8.2012 10:22

Re: Homouši jsou

pan Esterka nadává úplně na fšecko. Dle vaší teorie je teda posedlý víc, než samotný ďábel :-)

M. Komárek 13.8.2012 23:39

Snažím se být liberálem

někdy až trochu nuceně. K homosexuálům mám tak nějak neutrální vztah, přál jsem jim práva získaná institutem registrovaného partnerství. Jak slyším o adopci dětí, tak přesně pociťuju to překročení přijatelné meze. Tento článek považuji za mimořádně povedený. Souhlasím se snad každou větou a cítím, že jsem víc konzervativec, než liberál.

Ale nejedná se jen o homosexualismus. Ve jménu svobody a práv jedince nám konzervativcům liberálové dávají na zadek v mnoha oblastech. Eroze společenských hodnot tak pokračuje, nikdo neví kde ty podkopané základy mají kritický bod a vše, co se budovalo tisíciletí, se zboří během pár desítek let. Vypadá to, že konzervatisti liberály prostě nemohou zastavit, protože argumentovat proti svobodě je velmi těžké a kde jsou ty limity eroze společenských jistot taky nikdo neruší. Tak ty liberály nakonec budou muset zastavit zase socialisté? Ti se s tím nepářou ...

I. Schmalzkopf 14.8.2012 1:45

Re: Snažím se být liberálem

Vidím to podobně. Nejhorší je, že člověk vlastně proti minoritě nic nemá. Přesně na to pasuje pojem eroze. Nebo salámová taktika, napřed průvody a nakonec, když to silně přeženu, patent na adopce. Protože Walek to samozřejmě nedělá pro srandu králíkům a lobbing objektivně existuje.

Nicméně, své svědomí v tomto považuji za čisté. Není špatné popatřit na vyvinutou ženskou. Nebo chlapa, co já vím. Ale takové ty sexualistické projevy by měly zůstat doma a ne v parku na lavičce s náctiletými nebo v hrdém homoprůvodu chlapů s latexovými obšourníky.

Uměřenost a přiměřenost se tomu říká, ale je fakt, že co není normální dnes, to bude zítra a těžko se proti tomu argumentuje. A jen tuplovaní blázni zkoušejí boj s větrnými mlýny. Většina se rovnou vzdává.

J. Denemark 14.8.2012 12:07

Řekni konzervativče Komárku jediný argument...

..proč by gayové či lesby, žijící v páru, neměli adoptovat děti. Alespoň jeden rozumný pls.))

M. Komárek 14.8.2012 12:50

ty žiješ?

Tak si přečti ten článek, je to tam celkem jasně řečeno ...

R. Doubravský 14.8.2012 13:30

Re: Řekni konzervativče Komárku jediný argument...

Svododa (či právo) jedince končí tam, kde začíná svoboda druhého. Právo homosexuálů na adopci koliduje s přirozeným právem dítěte mít normální rodiče. Je jasné, kdo je v tomto střetu zranitelnější a koho proto potřeba chránit.

J. Holič 14.8.2012 14:35

Re: Řekni konzervativče Komárku jediný argument...

A doplním, že pojem "normální rodiče" není dán pouze nějakou mírou zastoupení. Je celkem známo, že výchova založená na spolupůsobení ženského a mužského elementu je nejlepší. Osobně bych to viděl tak, že bych adopci umožnil tehdy, pokud bude pokryta poptávka na adopci ze strany heterosexuálních rodin. Protože je nejspíš lepší výchova homosexuálů, než "děcák".

Z. Kulhánková 14.8.2012 15:57

Re: Řekni konzervativče Komárku jediný argument...

Ta poptávka pokryta je, prověřené normální páry čekají na dítě roky.

V. Cibulka 14.8.2012 16:57

Re: Řekni konzervativče Komárku jediný argument...

V ČR poptávka pokryta určitě není, vždyť jsem vám to už psal.

J. Kostelanský 13.8.2012 21:49

Nezostáva mi nič iné len súhlasiť

Už som si myslel, že sa v tejto oblasti nedá napísať, či povedať nič nové. Ale autor presne vystihol to, čo tak nejako cítim, ale nedokážem to vysvetliť. Súhlasím s každý slovom, s každou čiarkou v článku.

J. Beaufort 13.8.2012 21:31

Souhlas

Suhlasím s autorem, důvody rozepisovat nemá význam.Západní (liberální-bíla) společnost si kope pod sebou hrob.Tradice,ctnost,věrnost,víra jsou v úzadí.Všechno je dovoleno.Nevím kam to spěje.

V. Kraus 13.8.2012 21:03

Jaké sexuální menšiny

teď budou vlastně v Praze pochodovat? Může mi je někdo vyjmenovat?

F. Rudl 13.8.2012 21:16

Re: Jaké sexuální menšiny

všechny.

V. Kraus 14.8.2012 10:14

Re: Jaké sexuální menšiny

Tak to jsem rád. To tam pak můžu přijít i se svojí ovečkou, my se spolu máme moc rádi!

F. Rudl 13.8.2012 20:54

nenávist nebo blbost?

pane semin, hanba vám. a to jsem finančně podporoval vaši organizaci. tak na to už zapomeňte. vaše povídání je snůška nesmyslů, výmyslů, neřku-li lží. ani mi vás není líto, protož vy evidentně nevíte, co plácáte. snažíte se vyhnat lidi, kteří halt mají smůlu se svou pohlavní orientací, ale schválně, kolik zla napáchala církev a páchá nadála pod různou záminkou dále. vaše kongregace st. josef by se měla věnovat tomu, čemu má a ne se motat tam, kde tomu nerozumí. jste jak ten s. na hradě. a jestli jste vy představitelem této kongregace, tak o to je to smutnější. mým strýcem byl kardinál tomášek, já to taky nemusím ale odsuzovat lidi a vyhánět je na okraj společnosti je rasismus a hraničí to s nadčlověkem. za chvíli je budete chtít popravovat a upalovat.

tentokráte bez úcty

fr

I. Schmalzkopf 13.8.2012 20:38

A pro místního geeka, nerda & dozajista i správce..

Dejte si do pořádku systém. Není možné, aby dojetí na dvoutisící písmeno mělo za následek stupidní požadavek na zkrácení příspěvku o 15 (sic!) odstavců.

Jestli nevíte jak na to, dejte si za peníze poradit!

M. Komárek 13.8.2012 20:49

Re: A pro místního geeka, nerda & dozajista i správce..

mně víc vadí, jak to stále nezobrazuje odeslaný příspěvek. Někteří pak své příspěvky dublují, což v případě "mouder" od Skupýka apod, je určitě velkým přínosem ...

I. Schmalzkopf 13.8.2012 21:21

Re: A pro místního geeka, nerda & dozajista i správce..

Také se mi to stalo.. a to jsem hodný člověk.

Ale na IHNED to má jiné grády, tam mi odešlo i snad skoro padesát kopií jednoho postu.

I. Schmalzkopf 13.8.2012 20:36

Pan Grulich I

.. zajímavým způsobem staví do protikladu někdy selhávající potenci heterosexuálního páru a vždy impotentní pár homosexuální. Míněno potentní a impotentní "vlastními silami", samozřejmě, to pro šťouraly. Výsledek je ve zkratce předvídatelný. Děti, rodina a pod. splývají v to, že nejsou, podle všeho, postačující podmínkou pro vznik něčeho, co je na vyšší úrovni, než občanský manželský svazek homosexuálů. Pokud někteří heteráci jsou neplodní, jsou argumentem pro to, že bukvice klidně mohou uzavírat manželství. Nevím, kam se panu Grulichovi vytratil fakt, že celý institut manželství je doslova tisíce let koncipován právě okolo výchovy potomstva.

M. Komárek 13.8.2012 20:46

Re: Pan Grulich I

výborně, souhlasím.

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...