Sobota 17. dubna 2021svátek má Rudolf 6 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

MLEJNEK: Vašek zase na Hrad? Klaus vycítil příležitost, připomenout se může chtít už ve volbách v říjnu

Vašek na Hrad! neslo se jednu chvíli nedělním Staroměstským náměstím. Řečník udělal na chvilku pomlku, ale na citované skandování přímo nereagoval. Pak pokračoval ve své zdrcující kritice vládních protiepidemických opatření i očkování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Plzák 21.1.2021 10:16

Josef Mlejnek jr. politolog - moc hezké. Jen by mi mohl vysvětlit, proč on, politolog, se cítí chytřejší, než Klaus, ekonom. Máme přibližně 15% vážně ohrožených - senioři a jinak nemocní. Z logiky věc nutně vyplývá, že je nesmyslné kvůli patnácti procentům ohrožených, stoprocentně zablokovat život všech v celé zemi.

To je ale na politologa příliš.

K. Vávrová 19.1.2021 16:45

Pětatřicetileta dcera mé kamarádky, štíhlá, sportovní, zdravá matka dvou dětí, prodělala před měsícem covid velmi těžce a dosud není úplně "na nohou".

Jestli ho má Klaus za sebou "bez potíží", pak měl asi jen lehkou nálož viru a měl prostě kliku. Budiž mu přáno.

Ale ať laskavě nepronáší své ujeté demagogie, někoho to může stát život.

V. Kříž 18.1.2021 20:35

Bože chraň...

J. Husařík 18.1.2021 18:07

Na hrad? Těžko. Ten dříve skončí na JIPce, na plicním ventilátoru, při svém hloupém chování.

P. Macejko 18.1.2021 14:05

V osemdesiatke je už asi každý za zenitom kritického myslenia a intelektuálnych schopností ...

J. Vacek 15.1.2021 12:44

Ježíši vy jste ale BLB

V. Zuzák 14.1.2021 15:03

Také to tak vidím,ne aby do toho krafal kdejaký Svátek !!

V. Zuzák 14.1.2021 15:00

P.Mlejnek,ta demagogie je u Vás,ale to je i norma.Nedá se to číst,rozhodně ne celé ,

S. Tomáš 14.1.2021 11:12

V popelnici nic nenašel, v kontejneru také ne, tak šel žebrat zadním vchodem do zavřené restaurace.

Zákonodárci by měli rychle jednat o zabezpečení bývalých prezidentů v důchodu. V jiných zemích mají bývalí prezidenti své kuchaře, komorníky, řidiče a zahradníkyV.

P. Victorin 14.1.2021 8:40

Skutečnost, že prof. Ing. Václav Klaus, CSc., dr. h. c. mult., za někdejší zneužití zastávané funkce ministra financí k zorganizování prakticky totálního rozkradení majetku zaniklé ČSSR, ve spolupráci s jeho tzv. Motorem Privatizace, Viktorem Koženým, nevykonává výkon doživotního trestu na Mírově, či v jiné instituci tohoto druhu, vypovídá o tom, že v ČR je opravdu všechno možné, včetně reálného nebezpečí, že jmenovaný může opět stanout v čele našeho státu, přes dnes již zcela zřejmou ztrátu úsudku, kdy se prezentuje jako bojovník za občanská práva absurdním odmítáním protikoronavirových opatření, včetně vakcinace, což zdůvodňuje papouškováním nesmyslů vyslechnutých od podobně vyšinutých jedinců, které ve své chabé mysli nedokáže relevantně zpracovat... RvV

 • reagovat
 • nahlásit příspěvek
 • D. Černý 13.1.2021 15:02

  Jak vychováváte své děti? Že se vás váš syn bál, aby neumřel.

  D. Černý 13.1.2021 14:56

  To já bych nemohl. Antibiotika ničí střevní mikrobiotu a po kortikoidech se morbidně tlousne. Co to máte za doktora?. Takové pilulky bych nespolkl ani když bych byl pozitivní na normální chřipku. Vy byste se měl stydět vůbec tady ventilovat takové hysterické chování - izolace, zásoby za dveřmi.

  D. Černý 13.1.2021 14:45

  I kdyby se zjistilo, že polovina obyvatel vakcínu nepotřebuje, tak by dál byly lockdowny a očkování všech. Je to proto, že důchodci schvalují lockdowny, bezplatné vakcíny. Kdybyste chtěl, ať se vakcíny platí osobama mladšíma než 70 let, tak vás přehlasují. Nastolenou vládu vakcinářů udrží až do podzimních voleb.

  J. Kadeřábek 13.1.2021 14:30

  V zájmu obchodníků s vakcínou je udržet paniku co nejdéle. Podle odhadů se jedná o cca 100 milard dolarů a pro takové prachy se i zabíjí.:-P Kdyby se místo nespolehlivých antigenních testů hromadně zdarma testovalo na protilátky tak bychom třeba zjistili, že polovina obyvatel vakcínu nepotřebuje. A to přece nelze dopustit.

  J. Kadeřábek 13.1.2021 14:25

  Každoročně nejvíce lidí umírá v zimě a každoročně mají kremačky fofr. Jen to probíhá bez valného zájmu médií. Letos se ovšem do šíření kovid paniky hodí cokoliv.

  J. Kadeřábek 13.1.2021 14:23

  No Mlejnku hlavně se nech očkovat Ty. Klaus jako aktivní sportovec, nekuřák bez nadváhy na tom bude lépe jak ti co celý den čumí do počítače a nezvednou zadek ze židle.;-D

  H. Kotaz 13.1.2021 13:18

  V. Klaus st. má svoje v politice odslouženo.

  A když na hrad, tak leda na Mírov, za určitou část jeho politické kariéry.

  A. Čepek 13.1.2021 11:31

  Já si nestěžuji, naopak. Jen pro úplnost, že šlo o covid vím, protože jsem byl na ugentním příjmu FN Motol (Praha), kde mi udělali důkladnou prohlídku včetně testu na covid a protože jsem měl dobré vysledky krevního obrazu, poslali mě domů s receptem na atibiotika a kortikoidy (večer mi volala hygiena, že jsem covid pozitivní; žena byla v nemocnici, syn si vzal do opatrování psa a já mohl být 10 dní v absolutní izolaci, syn mi jen jednou donesl zásoby, které nechal za dveřmi).

  Proti chřipce se nechávám očkovat každoročně a za sebe mohu každému jen doporučit.

  D. Černý 13.1.2021 11:19

  Já jsem měl velmi těžký průběh. Ale nemusel jsem ulehnout ani neměl teplotu, takže to šlo přechodit. Ale u chřipky musím ulehnout aspoň na 2 dny. Takže logicky říkám, že jde o chřipečku.

  Pak jsem vygůůglil, že existuje ještě jedna nemoc s velmi podobnými příznaky. Používá se na ni volně prodejný lék axerophtol. Po axerophtolu mě přešly bolesti hlavy a záněty ze dne na den a vitální kapacita plic se mi vrátila za 14 dní do normálu.

  Nestěžujte si! Můžete se od smrti zachránit svépomocí. Ještě dodám, že jsem zároveň užíval protizánětlivé vitamíny E gama, 400 mg/den a K2 200 mcg.

  D. Černý 13.1.2021 11:10

  Proč krematoria nestíhají? Přemýšlejte. Mladí a pracující, proti kterým jsou restrikce, do nemocnice s covidem nechodí. Jestli jsou plné krematoria, tak to může znamenat

  1) stát nedostatečně chrání přestárlé lidi v ústavech

  2) úmrtí jsou na smrtelnou nemoc a pacient se zároveň nakazil covidem.

  3) anebo jsou to mrtví, kterým nemocnice oddalovaly léčbu, tak jak se to stalo mně, ale já to přežil.

  4) nemocnice dostávají královské odměny za covid pacienty. Nedivil bych se, kdyby tam pacienty mordovali zbytečně dlouho, aby vydobyli větší úhrady.

  J. Mičan 13.1.2021 10:59

  Zase by chtěl amnestovat zloděje?

  A. Čepek 13.1.2021 10:51

  Tu "hranici" bych ponechal na voličích, tak jak je tomu doposud.

  A. Čepek 13.1.2021 10:46

  Zajímavé, jako člověk, který bez zásadních potíží a následků "přežil" kovid, se ptám jak dlouhu mu získaná imunita vydrží? Mimochodem, chřipečka to nebyla ani náhodou!

  K. Svátek 13.1.2021 10:41

  Tak jako existuje dolní hranice věku pro vstup do Senátu, měla by pro prezidenta existovat horní hranice věku při volbě. Spíš 70, než 80 let. Masaryk při věku 87 byl spíše výjimka potvrzující pravidlo.

  D. Černý 13.1.2021 10:30

  Nejste asi informovaný, Klaus prodělal kovid bez potíží, a tudíž se nepotřebuje očkovat. To je důvod, proč vystupuje proti té šaškárně, když obyvatelstvo málem dávají do kriminálu a ožebračují kvůli bezvýznamné chřipečce.

  D. Černý 13.1.2021 10:26

  Pisálek si to přestavuje dost naivně. Po skončení restrikcí, by k žádnému nárůstu úmrtnosti nedošlo. Vždyť restrikce jsou namířené proti školákům, mladým a pracujícím. Ti s kovidem nejdou do nemocnice.

  Bylo několik článků, že nemoc pronikla do DD a LDN a zkosila velkou část osazenstvat. A nastala nějaká opatření na ochranů přestárlých důchodců?. Skoro to vypadá, jakoby stát vítal, že se zbavuje vysokých výdajů.

  Mnoho mrtvých je proto, že stát nechrání přestárlé. Ale hraje šaškárnu s lockdowny, aby vznikl dojem, že "bojují s virem". Druhé vysvětlení může být, že si lockdowny vynucují výrobci vakcín. Lidi, co se uzdravili, stěží někdo přesvědčí na vakcínu. Proto vakcináři potřebují poředevším, aby se nenakazili lidi, kterým se nic nestane. Nesvoboda tu vydrží až do léta.

  V. Beneš 13.1.2021 10:24

  !!!!!!!!R^R^R^R^R^!!

  J. Pudil 13.1.2021 10:03

  V zájmu budoucnosti našeho státu je lepší, je žádoucí aby Mr. Klaus setrval na svém stanovisku nenosit roušku a nenechal se očkovat. Upřimně si přeji aby neuhnul, stejně tak aby nadále lyžoval bez helmy a také aby opět kandidoval po Zemanovi. Ve všem má moji 100% podporu. Nikdo však nezaručí, že se nedá očkovat tajně, nebo, že ho eventuálně Zeman neurčí k sestavení vlády po podzimních volbách, když se k tomu naskytne příležitost. Moci chtivý, egoistický, sebestředný stařec je vrcholně nebezpečný. Je mu jedno co se stane až odejde na Pravdu Boží!


  Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

  Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

  Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

  Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

  Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

  Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...