Neděle 16. května 2021svátek má Přemysl 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Nová strana ano, ale staří politici z ODS ne!

Média mají v posledních týdnech hned několik neutuchajících témat. Nebývalý nárůst členské základny ODS v Dubí, údajná rekonstrukce vlády, Pohankův odchod z parlamentu, odměny top manažerů v ČEZ, naše předsednictví v EU, další peníze pro liberecké mistrovství v lyžování, porcování medvěda, krácení dotací tělesně postiženým spoluobčanům, prognózy finanční a hospodářské krize atd. Mezi frekventovaná témata patří i úvahy o tom, zdali vznikne, či nevznikne nová politická strana.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vašek 15.12.2008 18:03

Idealismus

až utopismus,chybí sjednocující idea.Odpor k LS,? A co dál? Ostatní už bude diferencované.Nosnou určitě bude slušnost,ale tu má každý.Když vznikala US měla skvělou ideu-nová ODS bez Klause.Jak se dají odborníci z různých lokalit o oborů dohromady ,jak dlouho jim to vydrží,než zjistí,podobně jako Zelení,že jsou z myšlenek různých atd.Stěžejní otázkou zůstává,jak nová strana oslabí pravici a na jak dlouho.

kimos 14.12.2008 12:12

Re: PANE HAVLÍKU, JSTE - KUPODIVU - NAIVNÍ !

ja bych to tak pesimisticky nevidel :-)

kimos 14.12.2008 12:04

zni to velmi dobre, a jsem zvedav na ty kandidaty

take si myslim, ze kvalitni a neuplatni lide jsou, kteri mohou delat slusnou pravicovou politiku existuji, kteri maji dost majetku a ucty, aby se vyhnuli lakadlum politiky a demagogii. tak se teda tesim...JInak P. Macha mam rad , ale volit ho nebudu z vyse popsanych duvodu :-)

RUDOLFII 14.12.2008 12:00

Re: Pane Havlíku,

VYZKOUŠEJTE PŘED SPANÍM STUDENOU SPRCHU.:-)

Critique 14.12.2008 10:54

PANE HAVLÍKU, JSTE - KUPODIVU - NAIVNÍ !

SOUHLASÍM S VAŠIMI TEORIEMI, KTERÉ TADY UVÁDÍTE.ALE JSOU TO BOHUŽEL JEN PLANÉ TEORIE.POKUD JSTE ALE REALISTA,TAK VĚZTE, ŽE PŘEVÉST VAŠI TEORII DO AKTUÁLNÍ POLITICKÉ PRAXE BUDE VELKÁ FUŠKA.NENÍ ROK 89,CHYBÍ NADŠENÍ LIDÍ.VYLOUPNOUT Z NEZNÁMÝCH TVÁŘÍ(BYŤ ODBORNÍKŮ VE SVÝCH OBORECH,VZORNÝCH OTCŮ A MATEK RODIN,JAK PÍŠETE, ATD.)TVÁŘE NA PŘEDVOLEBNÍ BILBOARD BUDE SAKRA TĚŽKÉ.DNES ASI ZTUHA PŮJDOU DAVY KVŮLI POLITICE JAKO TAKOVÉ DO ULIC.POLITIKA LIDI TOTÁLNĚ ZNECHUTILA.VIZ NAPŘ.KONGRES ODS,ZAKONZERVOVÁNÍ TOPOLÁNKA A SPOL.,ZÁVĚRY A SNAHY PAROUBKA V ČELE ČSSD,NEUVĚŘITELNÁ CHUŤ VLÁDNOUT PREZENTOVANÁ ZE STRANY ZDISKREDITOVANÝCH ČUNKŮ A BURSÍKŮ,NESCHOPNOST KSČM ZBAVIT SE NEJZKOSTNATĚLEJŠÍ IDEOLOGIE,ATD.LIDÉ DO ULIC PŮJDOU BOJOVAT UŽ JEN ZA SVÉ PREBENDY.A NAVÍC NENÍ VŮBEC JISTÉ,ŽE Z TĚCH, KTERÉ BYSTE ZÍSKAL NA SVOU STRANU,BY SE PO EVENT.POSUNU DO PS ČR,SENÁTU,VLÁDY ATD. NESTANOU V RÁMCI RYZÍHO ČEŠSTVÍ A MORAVANSTVÍ CHARAKTEROVĚ POKŘIVENÍ TAKOVÍ,KTERÉ MÁME-BOHUŽEL- MOŽNOST NA ONĚCH POSTECH DNES SLEDOVAT.DLOUHO,PŘEDLOUHO JEŠTĚ BUDE TRVAT MORÁLNÍ PŘEROD VŠECH.POKUD BYSTE NAŠEL TAKOVÉ,KTEŘÍ BY ŠLI PO VÍTĚZSTVÍ V POLITICKÉM KLÁNÍ NA NEJVYŠŠÍCH POSTECH VŠEM OSTATNÍM PŘÍKLADEM, A TO SKROMNOSTÍ,NEZKORUMPOVATELNOSTÍ,SLUŠNÝM JEDNÁNÍM A VYSTUPOVÁNÍM,UMĚNÍM NEJEN VLÁDNOUT,ALE HLAVNĚ SLOUŽIT TÉTO ZEMI A JEJÍM OBČANŮM,TAK BYSTE MĚL BÝT VELEBEN VÍC NEŽ T.G.MASARYK,W.CHURCHILL,K.ADENAUER ČI CH.DE GAULLE.

BOHUŽEL MUSÍM PARAFRÁZOVAT I JEDEN-BOHUŽEL-STÁLÉ PLATNÝ NÁZOR LENINŮV,ŽE PRACOVAT SE DÁ S LIDMI, KTEŘÍ JSOU K DISPOZICI,NIKOLIV S TAKOVÝMI,KTERÉ JSME SI VYSNILI.A TO,ŽE VÁŠ ČLÁNEK JE OPRAVDU DOBŘE A PŘÍJEMNĚ ČITELNÝ,JE BEZE JAKÉHOKOLIV SPORU.NICMÉNĚ ČIŠÍ PROSTINKOU NAIVITOU.VŽDY JSEM VÁM FANDILA A BUDU I NADÁLE.NA SOUČASNÉ POLITICKÉ SCÉNĚ ALE TAKTO-MĚŘENO TÍM, CO PÍŠETE-NEMÁTE ŠANCI USPĚT!BYŤ BYCH VÁM TO HODNĚ PŘÁLA!

ryba 14.12.2008 10:42

Re: Odtajneni militantnich pragobolsheviku

R^ Magor zůstane magorem i kdyby se jmenoval Adamec.;-(

Pedro 14.12.2008 10:18

Neuvěřitelné

"Ivan Medek, Karel Kyncl a Pavel Tigrid, bolshevizovali BBC a Svobodnou Evropu". Že on ten 17. listopad 1989 nakonec zorganizoval Jakeš za pomoci Sorose, Clintona, rozvědčíka KGB Putina a dalajlámy!  To už je minimálně na docenturu na VŠE (už tam jednu vypečenou profesuru udělili, nestyďte se a přihlašte se!).

Pedro 14.12.2008 10:01

Re: Odtajneni militantnich pragobolsheviku

Proboha, hoďte na něj síť. Nejdřív jsem to četl se zájmem, některé věci sedí. Ale když jsem se dočetl, že T.G.M. (zřejmě to byl opravdu nemanželský syn) odjel, za svými guru Leninem a Stalinem do Ruska, tak už mi bylo jasno. Proboha ....

F. Adamec 14.12.2008 7:30

Odtajneni militantnich pragobolsheviku

26. 3. 2008 Senat CR zamitl zakaz propagace komunismu a nacismu. Vidiratelni a militantni bolshevici Bublan, Diensbier, Zielenec z Moskvy, Havel, Uhde, JUDri Pithart, Sacher, Tigrid, Rychetsky, Jicinsky, Motejl, Parkanova, Kasal, Gross, Bursik, Kavan, Fencl, Palas, Skromach, Waltr Bartos, Komarek, Klaus, Zeman, Ceska, Dyba, Dlouhy, Ransdorf, Salzmann, Karas, Jezek..., obnovili rasisticke Benesovy dekrety, komunisticke zakony, organizovane rozkradani ciziho majetku, humanitarni bombardovani Evropy, ohradani a vrazdeni bezencu. Havel kolaboroval s komunisty a StB, jeho rodina kolaborovala s nacisty i komunisty. Klaus, syn komunistickeho militantniho devianta bolshevizoval zakony a soudy CR. JUDr. Pavel Rychetsky, clen KSC, ustavni zlocinec, podilel se na zavedeni komunisticky zakonu v CSFR a CR. JUDr. Petr Pithart, clen KSC 1960 -1968, agent KSC na fakulte CS cirkve husitske v Praze, v lednu 1990 prijat do FS za utajovani zlocinu komunismu. JUDr. Richard Sacher (StB/GRU), ministr vnitra zakonem utajil vidiratelne ustavni zlocince, bolsheviky KSC-StB-KGB-GRU-VKR. JUDr. Vlasta Parkanova (GRU/VKR), militantni husitka, v lednu 1990 prijata do FS, clenka tajnych vyboru exportovala komunisticky arzenal do valecnych oblasti. JUDr. Cyril Svoboda, militantni husita od unora 1990 byl poradcem komunistickych vlad za porusovani lidskych prav, rozkradani cirkevniho majetku a export komunistickeho arzenalu.

Ing. Miroslav Kalousek, militantni husita od roku 1990 poradcem vlad pro armadni korupci a export komunistickeho arzenalu.

Sobotka, Langer a Vidim (StB - ODS), Severa (StB-GRU), zneuzili seznamy StB a KGB k vidirani PS CR, clenove tajneho vyboru pro armadni a policejni korupci, export komunistickeho arzenalu, Cunek, Klausuv ministr, zkorumpovany bezpecak z komunisticke zbrojovky.

F. Adamec 14.12.2008 7:29

Utajeni militantnich pragobolsheviku

2. 4. 1990: Pokyn federalniho ministra vnitra k zajisteni ochrany udaju v evidencich statisticko evidencniho odboru vnitrni a organizacni spravy federálniho ministerstva vnitra. V zajmu zajisteni stability politickeho vyvoje narizuji s okamzitou platnosti:

1. Vyjmout z ustredni evidence SEO VOS FMV evidencni karty, ktere se tykaji a. prezidenta republiky, b. clenu federalni vlady, vlady Ceske republiky a vlady Slovenske republiky, c. poslancu Federalniho shromazdeni, d. poslancu české narodni rady, Slovenske narodni rady a predaku politickych stran. 2. Vyjmout archivni materialy ulozene v operativnim archivu SEO VOS FMV, ktere se vztahuji k vyse uvedenym osobam. 3. Ulozit registracni protokoly do plechovych obalu a tyto zapecetit. Zmeny v registraci resit nahradnim zpusobem s vyuzitim listkovnice a na pocitaci. 4. Evidencni karty, archivni materialy a registracni protokoly ulozit do zvlastnniho fondu SEO VOS FMV. 5. Okamzite signalizovat ministru vnitra CSFR vsechny pripady, kdy lustrace smeruje do okruhu osob, uvedených v bodu 1 tohoto pokynu. JUDr. Richard Sacher, ministr vnitra CSFR v Praze, dne 2. dubna 1990

> www. justice.cz > Vyhledat v obchodnim rejstriku - dle osoby > Vypisy > Jmeno: JUDr. Richard Sacher (se styky s StB, KGB, GRU, BIS s komunistickou tajnou armadou G4S). Nazev subjektu: G4S, JUDr. Richard Sacher clen dozorci rady G4S - 3000 vyvolenych bolsheviku, vrazdy a loupeze stoleti na objenavku, otvirani a vykradani postovnich zasilek Ceska posta, DHL ...

F. Adamec 14.12.2008 7:29

Pragobolshevici z Charty 77 zavedli NATO bez referenda

Mlynář (Zdeněk Muller) exčlen ÚVKSČ v USA: "Vy jste nám opravdu věřili, že NF (společná vláda komunistů s demokratickými stranami) může dlouhodobě fungovat? Pamatujte si, že komunisté se o moc dělí, jen když musí"

Ze 217 signatářů Charty 77 bylo 156 ex/komunistů s účastí na komunistickem teroru: František Krigel, Ladislav Lis, Zdeněk Mlynář, Ludmila Jankovcová, Jiří Dienstbier, Luboš Dobrovský, Gertruda Sekaninová-Čakrtová, Ladislav Kolmistr, Jiří Hájek, Miloš Hájek, Jiří Ruml, Oldřich Hromádko, Karel Šiktanc, František Šamalík, Ludvík Vaculík exčlen ÚVKSČ, Pavel Kohout, Jarmila Taussigová, Věnek Šilhán, Libuše Šilhánová, Bedřich Placák, Jaroslav Šabata, Jan Štern, Jiří Kantůrek, Rudolf Zukal, Luděk Pachman ... chartisti Jan Urban, Alexandr Vondra, Michal Žantovský, Jiří Křižan, Tomáš Hradílek, Josef Vohryzek, Jan Litomiský, Stanislav Devátý, Bedřich Koutný, Josef Bartoš, Karel Freund, Pavel Bratinka, Petr Burian, Arnošt Kohút, Lubor Kohout, Michal Kocáb, Petr Placák, Tomáš Dvořák, Hana Marvanová, Jana Petrová, Eva Vidlářová, Petr Pospíchal, Jan Honner, Jaroslav Cuhra, Hana Holcnerová, Jiřina Šiklová, Zdeněk Kotrlý, Miroslav Kvašňák, John Bok, Daniel Kroupa, Ivan Mašek, Jaroslav Mlčák, Pavel Muraško, Pavel Nauman, Zdeněk Ingr, Luboš Bažant, Otakar Veverka, aj.

F. Adamec 14.12.2008 7:28

Havel, Klaus a Topolanek v NATO bez referenda

Prezident militantnich pragobolsheviku Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. a Dr.H.C. třiceti osmi universit, za absolvování VUMLu - Večerní Univerzity Marxismu - Leninismu obdržel privlastek CSc. a hodnost majora v armádě Varšavské smlouvy. Po vnitro-komunistickém puči v roce 1989, získal bez docentury vědecký titul Prof.,  za rozdělení republiky komunisty, vytunelování ČR a za dosazení komunistických nomenklatur do státní správy, smluvně-opozičních a vydíratelných vlád ČR.

Valtr Komárek nepřipustil konflikt s jadernou lobby v komunistické ČSAV, chtěl se stát generálním tajemníkem KSČ. Odborně negramotní chartisti a komunisti obdrželi Komárkovu a Trojanovu podvrženou Prognózu z komunistického Prognostického ústavu ČSAV. Komunisti, chartisté a členové ČSAV se podíleli na zpracování Vaculíkova (exčlen ÚVKSČ) komunistickeho manifestu Dva tisíce slov:

"Především budeme odporovat názorům, kdyby se vyskytly, že je možné dělat nějakou demokratickou obrodu bez komunistů, popřípadě proti nim. Bylo by to nespravedlivé, ale také nerozumné. Komunisté mají vybudované organizace, ... Prozrazujme fízly".

Po rozpadu železné opony, chartisti provedli komunistický puč v listopadu 1989, prosadili StB a KGB, komunistické prognostiky do OF, ex/komunisty do institucí ČSFR, ČR, EU, NATO a OSN. Havlova rodina kolaborovala s komunisty i nacisty. Bolshevici provedli rozkrádací kupónovou privatizaci. Obnovili totalitní a rasistické Benesovy dekrety a komunistické zákony, 600 000 stran.

F. Adamec 14.12.2008 7:27

Militantni policejni a zlodejsky stat pragobolsheviku

Militantni bolshevici tunelovali nejen v Evrope. Husiti a taborite, nejen ze zapadniho vojenskeho okruhu Varsavske smlouvy, vyvrazdovali a plenili nejen Moravu. Szeges emigroval na Moravu z Uherska, okupovaneho tureckymi vojsky. Jeho syn, cesky bratr Jan Amos Komensky, zval na Moravu cizi protestantska vojska, ktera ji nekolikrat vyplenilo. Revolucionar, nacionalni rusofil Tomas Masarik, nemanzelsky Slovako-Nemec maturoval za podpory policejniho rady ve Vidni. Zucastnil se Velke rijnove revoluce v Rusku. Masarikovci, socialisti, bolshevici a cechisti zfalsovali dejepis zemi naroda ceskeho. Zalozili militantni narod Cecho-slovaku, jako Batuv valecny podnik, podnikove hladomory a gulagy. Zbohatli na hospodarskych krizich a na svetovych valkach, zbrojnich zakazkach. Naplanovali "Budovani statu pro 40 000 000 lidi", ktery pak obsadil Hitler, Stalin, ...  Benes kolaboroval se Stalinem. Cesko-slovensky narod predal bolshevikum. Zavedl rasisticke Benesovy dekrety, ktere rektor Masarykovy univerzity, plukovnik Vladimir Ulehla, ucitel rustiny Slavek Volavy z Krcmy na Vysocine a clen UVKSC Ludvik Vaculik absolvent Vysoke skoly politicke v Praze zavedli do kultury na Morave tak, ze mnoho lidi z Moravy neprezilo komunisticke vyslechy, pracovni tabory a kriminaly v uranovych dolech, v rezii StB a KGB. Na ceske totalite se podileli bolshevici Ivan Medek, Karel Kyncl a Pavel Tigrid, bolshevizovali BBC a Svobodnou Evropu. Vaclav Havel vyrustal na kline vyvolenych rasistu, nacistu a bolsheviku, k „humanitarnimu“ bombardovani Jugoslavie vyzval pri otevreni Muzea holocaustu ve Washingtonu v roce 1993. Klaus - u StB REK, Pruzinsky z Halice, Topolanek ze zbrojovky, Walter Bartos (KSC-VKR-StB), Langer a Necas synci komunistu studovali v CCCP, zneuzivali seznamy StB a KGB k vidirani PS CR, obnovovali totalitu. Bez referenda, po rozpadu Varsavske smlouvy zavedli komunisticke zakony 600 000 stran, NATO, tunely, palcaty, srpy a kladiva, dlouhe noze, gulagy a cizi vojenske zakladny v CR.

F. Adamec 14.12.2008 7:26

Militantni historie.cs pragobolshevismu

1. Tomas Jan Masarik, nemanzesky Slovako-Nemec, teroru se vyucil u sveho zivitele, policejni rady Antona Le Monniera ve Vidni. Jako TGM, poslanec Rakouska-Uherska, provedl komunisticky puc. Na podzim 1917 dezertoval do Ruska za Leninem a Stalinem. Po 1. Svetove valce se vratil se svou mafii bolsheviku z Ruska do Prahy, a opet Evropu zatahl do valecne politiky. Jeho syn Jan Masaryk a E. Benes, servilne predali Stalinovi vladu v Praze. Zavedl gulagy nejen v Rusku.

2. Havel v mladi sedaval na kline nacistum a bolshevikum, matka mu citala dila Kavky a Nietzscheho. Nekolik mesicu po rozpadu zelezne opony v Berline, Havel s Stb a KGB ridil komunisticky puc v Praze. Dosadil bolsheviky, StB a KGB, Calfu, generala Vacka, prognostiky Klause a Dlouheho do vlady CSFR. Havel vyzval k humanitarnimu bombardovani Evropy, pri otevreni Muzea holocaustu ve Washingtonu v roce 1993. Jako bezdetny oznacil EU za impotentni. Zrusil se svou mafii zemskou samospravu Cech, Moravy a Slezska. K Cecham pripojil a okupoval povodi Moravy, vcetne moravskych měst Dačice, Telc, Svitavy, Kraliky... Pragobolshevici ignorovali Ustavu CR, Vseobecnou deklaraci lidskych prav OSN z roku 1948, Chartu zakladnich prav EU. V roce 1995 Havel prohlasil rasisticke Beneshovy dekrety za nedilnou soucast ceskeho pravniho radu. Pragobolshevici jsou pod ochranou poslanecke imunity a rasistickych Benesovych dekretu, zákona č. 115/1946 Sb.

3. Klaus u StB REK, absolvent stalinisticke VSE v Praze, bez sve ztracene docentury jmenoval komunisticke profesory a soudce, tuneloval CR se svou mafii pragobolsheviku, Kocarnik (min. financi), Dyba (min. hospodarstvi), Triska spoluautor kuponove „privatizace“ do vlastnich rukou, Strasky (min. dopravy a zdravotnictvi ), Salzmann (sef Komercni banky), Karas sef CEZu zamestnaval Klausovu rodinu, Potac predseda SBCS a poradce Motoinvestu, Tosovsky nejen sef CNB. Po ostude Klause na hrade jej zastoupili Vondra (KSC-KGB), Topolanek syn komunisty ze zbrojovky a dalsi pragobolshevici.

F. Adamec 14.12.2008 7:24

Krize militantniho pragobolshevismu

Pragobolshevici chteji NATO, cizi vojenske zakladny bez referenda a financovat zahranicni valky. Irsko chce zaruky od EU, irsky premier Cowen bude chtit od svych kolegu na blizicim se summitu ujisteni, ze Lisabonska smlouva nenarusi politiku Irska v oblastech, jako jsou potraty, danovy system a vojenska neutralita.

Koncem roku 2008 Klaus zostudil CR, nejen na hrade. S pragobolsheviky z ODS sazel na zdrogovaneho narkomana Bema, neunesl sve spisy a odbarveny predseda senatu je podpiral na hrade, viz CT24. Paroubek se svou mafii pragobolsheviku ocekava komplot pragobolsheviku s ODS, za podpory KSC. Senat pragobolsheviku CR, s komunisty agenty Stb a KGB, odmit hlasovat o Lisabonske smlouve, zamitl zakaz propagace komunismu a nacismu, dosadil do senatu radarovou mafii - stare komunisticke struktury, schvalil smlouvu o stavbe americkeho radaru a smlouvu o umisteni americkych vojsk v CR. Ustavni zlocinci CR, pragobolshevici zavedli NATO bez referenda. Havel, exkomunisti, Uhde a jeho komunisticky Klub Netopyr, Pithart, Klaus, Jicinsky, Rychetsky, militantni absolventi VUMLu s privlastky CSc. a DrSc., dosud ignoruji Ustavu CR, Chartu zakladnich prav EU a Vseobecnou deklaraci lidských prav OSN. Politici CR komunistickymi zakony, 600 000 stran, rozkradli restituce, z dani dotovali banky, tunelovali statni podniky a akciovky, zdravotni a duchodove fondy, fondy EU, vytunelovali a zcizili majetek v hodnote > 140 mld. EUR.

F. Adamec 14.12.2008 7:24

Chobotnici v Praze nahradi bombarder - rejnok

Podplukovnici, Josef Dolezal - velitel zasahu civilni ochrany a Josef Panacek velitel zasahu Stb, se chlubili svymi ciny v EDU. V srpnu 1969 v Brne, Dolezal velel tanku, nechal strilet kulometem do studentu. Panacek velel jednotkam StB a LM, nechal uzavrit ulice a pochytat studenty a vyslichat, na Lenince v Brne. Ucil se u Grebenicka v Uherskem Hradisti, jeho syn byl poradcem Klausovi v Lanech.

1986-8: V EDU, Josef Panacek - podplukovnik Stb, Neumann z Bartolomejske, jeho podrizeny RNDr. Vladimir Kostka (UJEP), Ing. Jan Strnad  (VAAZ), Ing. Josef Dolezal (VAAZ), bolshevik Ing. Jindrich Malach CSc. (VAAZ), Ing. Jiri Skaroupa, projektant veznic u Jachymova, bez vzdelani v oboru Jaderne elektrarny, falsovali bezpecnostni dokumentaci EDU a JETE. Malach delal odposlechy a Kostka programy pro vydirani zamestancu EDU. Predcasne zemrel Jan Lukavsky z CSKAE, odmitl schvalit zfalsovanou dokumentaci. Panacek vyhrozoval zamestancum EDU, vyslechy na Lenince a lidvidaci rodin. Nechali zemrit, vykrvacet ze zaludecniho vredu, Ing. Bohumila Vincence reditele EDU, vyhodil Panacka z EDU, sdelil nam profesor Frantisek Klik z CVUT z Prahy, inspektor MAAE (IAEA).

Kostka neuspesne kandidoval za ODS na reditele JETE, pak skolil policii CR, www.vsers.cz. Skaroupka zfalsoval dokumentaci EDU a JETE. Malach ziskal zakazky od CEZu. Panacek a Dolezal byli odmeneni. Chobotnici v Praze nahradi bombarder - rejnok v Budejicich, investorem je Vladimir Kostka. CEZ dotoval sve dodavatele za akce proti Greenpeace, dosadil za vyrobniho reditele CEZu agenta KGB, Jiri Borovec pak ridil operace 42 jednotek v Sarajevu, oznacoval humanitarni cile bombarderu NATO (USA).

F. Adamec 14.12.2008 7:23

Investice, akvizice a inkvizice KSC, ODS, CSSD a CEZu

Po rozpadu zelezne opony v Berline, v Praze Havel, Klaus s Stb a KGB provedli komunisticky puc. Klaus u StB REK, Pruzinskyj syn komunisty z Halice, a absolventi VUMLu a stalinisticke VSE v Praze ovladli monopoly. Zeleznyj ze Samary, Zielenec z Moskvy (KGB-KSC-ODS), Gregr (UVKSC-CSSD), Karas (KSC-ODS) sef CEZu zamestnal a dotoval Klausovu rodinu. Roman Abramovic financoval bolshevickou mafii Declan Ganley & Vaclav Klaus. Mafie pragobolsheviku z  CEZu, prevazne bez vzdelani v energetice, Martin Roman, Alan Svoboda, vyrobni reditel Jiri Borovec absolvent VAAZ - Vojenske Akademie Antonina Zapotockeho a MU, Radomir Lasak, Lubos Tejkal, Tomas Tleskac (VSZ), Jan Veskrna a Jan Klaus ridili financni rizika investic, centralizaci a monopolizaci komunistickeho CEZu, privatizaci a prodej zastarale energetiky v Bulharsku, Rumunsku, Polsku a v CR.  Statni akciovka CEZ polovinu energie importovala za cca 300 EUR/MWh a prodala smogovou elektrinu z ceske cpici kotliny za 40 EUR/MWh (1,2 CZK/kWh) na nemeckem trhu. Domacnosti s energeticky uspornymi objekty a spotrebici v CR plati az 6 CZK/kWh. Bolshevici z dani obyvatel dotovali emise CEZu, Klausovy akvizice v CR, CEZu, NATO, USA v Evrope, jsou pro obyvatele a danove poplatniky v EU velmi rizikove a nakladne, technologicky velmi zastarane, trvale neudrzitelne. Vyuziti obnovitelnych zdroju energie: Nemecko 20%, USA 10%, CR < 5%.

Vaclav Havel vyrustal na kline rasistu, nacistu a bolsheviku: Za podpory Sorose zalozil komunistickou Chartu 77 a vladu CR,  k „humanitarnimu“ bombardovani Jugoslavie vyzval pri otevreni Muzea holocaustu ve Washingtonu v roce 1993. Borovec absolvent VAAZ, pusobil jako tlumocnik v porevolucnim obdobi. Kdyz Havlovy humanitarni bombardery NATO (USA) bombardovaly humanitarni cile v Jugoslavii, Borovec ridil operace 42 jednotek v Sarajevu. Pak tunelovat ABB, na pozvani Romana, Skodovku v Plzni a CEZ. Publikoval v CEZ NEWS: "Boze, kde to zijeme? Co vsechno je mozne?" 

F. Adamec 14.12.2008 7:22

Valka pragobolsheviku je v krizi

Treti svetova valka zacala, kdyz americke bomby zavrazdily a zmrzacily miliony nevinnych deti, zen a starcu, nejen v Hirosime a Nagasaki. Podpisem generala MacArthura, nosil slunecni bryle, a japonskeho ministra Sigemicu, nosil cylindr Strycka Sama, vsechno zacalo: krize bolshevismu a nacismu, liberalni demokracie, humanitatni bombardovani a okupace Japonska, Koreje, Vietnamu, Guantanama, Jugoslavie, Afganistanu, CR ..., s vojenskymi zakladnami na cizim uzemi.

V USA a Rusku krachuji nadnarodni banky a podniky. Teror liberalni demokracie roste, nejen nezamesnanost a potratovost. Na Zemi denne umira hladem 18 000 deti. Okupovane Nemecko a Japonsko vyrabi a vyuziva nejmodernejsi energeticky usporne elektrarny, fotovoltaiku, rychlovlaky, elektromobily, zahradni, video a IT techniku ...

Verejne finance CR se vymkly kontrole. Schodek poroste. Kongres pragobolsheviku ODS doporucil o Lisabonu hlasovat az po prosazeni radaru. Klausuv senat s pragobolsheviky agenty Stb a KGB odmitl hlasovat o Lisabonske smlouve a odlozil jeji schvalovani, zamitl zakaz propagace komunismu a nacismu, dosadil do senatu radarovou mafii - komunisticke struktury, schvalil smlouvu o stavbe americkeho radaru a smlouvu o umisteni americkych vojsk v CR. Ustavni zlocinci a bolshevici Havel, Uhde, Pithart, Klaus, Langer, Jicinsky, Rychetsky, Dienstbier, eurokomisar Spidla, Paroubek, ministr skolstvi Liska chce do NATO, absolventi VUMLu a stalinisticke VSE v Praze, ignoruji Ustavu CR, Chartu zakladnich prav EU a Vseobecnou deklaraci lidskych prav OSN. Komunistickymi zakony, 600 000 stran, rozkradli restituce, z dani dotovali CEZ, banky a emise ze cpici kotliny, tunelovali statni podniky a akciovky, zdravotni a duchodove fondy, fondy EU, vytunelovali majetek v hodnote > 140 mld. EUR.

Irsko chce zaruky od EU, irsky premier Cowen bude chtit od svych kolegu na blizicim se summitu ujisteni, ze Lisabonska smlouva nenarusi politiku Irska v oblastech, jako jsou potraty, danovy system a vojenska neutralita!

F. Adamec 14.12.2008 7:21

Cirkus NATO, Ungelt, Havel a Klaus

Vaclav Havel vyrustal na kline vyvolenych nacistu a bolsheviku, nedaleko sochy svateho Vaclava, kde zili nejmene "200 let pospolu", podle Solzenicina, vzoru Klause. Havlova matka snila o tom, ze jeji zakomplexovany syn bude nadclovekem. Predcitala mu dila Kavky a Nietzscheho na zidli, kterou prezident Vaclav Havel, vyvoleny komunisty obdobne jako Vaclav Klaus, daroval soudruhu pricipalu, kdyz zakladal CIRKUS Ungelt nedaleko pomniku revolucionare Jana Husa, postaveneho bolsheviky na miste moroveho sloupu. Nepoucili se z evoluce, Stareho a Noveho zakona, Zalozili sektu vyvolenych homosexualu a bolsheviku, prirozenym vyberem dostali AIDS a kandinatku do PS CR, ovladane Red Libertas.cz . Soudruh pricipal se v mediich chlubil homosexualni styky se zaslouzilymi umelci, ucileli a spoluzaky. Synagoga, alegoricka postava vyvolenych bolsheviku, ma zavazane oci, v prave ruce zlomene kopi moci a v leve ruce ma zavrenou knihu Zakon.

Promluva Tomase Halika pri zadusni msi za pani Olgou Havlovou: "Vazeny a mily pane prezidente, bratri a sestry! ...  Je tedy uzitecne si pripominat lidi, kteri se nikdy k moci nedrali, a kdyz se presto ocitli v jeji blizkosti, uplatnili vsechen svuj vliv a svou energii na pomoc tem, kteri jsou bezmocni a nemocni. Dnes, v dobe, kdy jsou mnozi dezorientovani a znechuceni temi lidmi, kteri se stale vyjadrovali v pojmech "napravo a nalevo", avsak – jak se ukazuje – mysleli pouze v kategoriich "nahoru a dolu" , je dobre si pripomenout cloveka, ktery kdyz byl "nahore", myslel predevsim na ty, kteri v kazde spolecnosti zustavaji dole vzadu, protoze jsou telesne, dusevne nebo socialne handicapovani a odkazani na pomoc druhych. "

Tomas Halik pak odcestoval do Tibetu (Ciny) s Kratochvilem z vytunelovaneho TRENDu (jazzmani Kratochvil, Horacek, Kocab, Prokop a spol). Jiz pred umrtim Olgy, bezdetny manzel Vaclav Havel dostal v restituci Dashu Veskrnovou, vykradeny kostel v Praze, pro komunisticky cirkus NATO a Ungelt. Kritizoval EU, ze je neplodna.

F. Adamec 14.12.2008 7:18

Svobodu pro Moravu a Slezsko v EU

Svoboda > Obnovit mistnim referendem samospravne evropske regiony, na geografickem zemskem principu, European regions (www.wikipedia.org), Bohemia, Moravia a Silesia, bez odkladu schvalit Lisabonskou smlouvu, neutralitu Moravy a Slezska, prijmout EURo, zrusit komunisticke zakony CR, ceske a cizi okupacni vojenske zakladny na Morave a ve Slezsku.

Lidska prava > Prijmout Chartu zakladnich prav EU, odsoudit militantni rasisty a nacionalisty, nediskriminovat obyvatele podle DNA, rasy, slechtickeho stavu a kasty, narodnosti a obcanstvi, kultury a viry, jazyka a dialektu, veku a zdravi, bydliste, zpusobu a mista obzivy. Chranit zivot od poceti, zrusit potraty, zajistit peci o zdravi, zivotni prostredi, prirodni zdroje, lesy, vodni zdroje a toky, snizit emise, kontaminaci pudy, vodnich zdroju a toku podle cilu EU. Navratit kulturni pamatky, odskodnit restituenty a cirkve, navratit jim zcizeny majetek a uhradit jim financni ztratu z CNB, rust cen vody, energii a potravin, verejnych sluzeb a uroky ve vysi prumerne urokove sazby CNB 5%/r, v EURu z ceny zcizeneho, kontaminovaneho a poskozeneho majetku.

Energetika > Producentum uctovat emise, kontaminaci ovzdusi, vody a pudy, zvysit vyuziti obnovitelnych zdroju energie a utlumit jadernou energetiku, vratit nebezpecne odpady a nevyhorele jaderne palivo k recyklaci producentum. Zrusit monopoly sluzeb, umoznit domacnostem vyuziti domacich cistiren odpadnich vod, obnovitelnych zdroju, vody a energie, fotovoltaiku a vetrniky bez dani, pro cistsi produkci, energeticky usporne objekty, zarizeni, stroje a dopravni prostredky.

F. Adamec 14.12.2008 7:18

Ex/komunisti a militantni vedci z CSAV

Ex/komunisti a militantni vedci z VKR, VAAZ, CSAV, CSLA a CSA se vyznamne podileli na genocide 4 mil. vietnamskych civilistu a deti zavrazdenych ceskymi dioxiny nejenom ze Spolany Neratovice, dalsi civiliste a jejich potomci byli geneticky poskozeni. Tydne umira jedno vietnamské dite. Dodnes se rodi deti s malformacemi genetickými znetvorenimi, zpusobenymi zamorenim rakovinotvornymi dioxiny, ktere se z kontaminovane pudy a vody hromadi v telech zivocichu i lidi na Zemi. Militatni devianti, komunisti, rasisti a teroristi z vlady CR odmitli plneni zavazku vuci EU, umoznili obrovske zasoby ceskych dioxinu aplikovat resortum obrany, zemedelstvi, prumyslu a obchodu CR do CHKO, herbicidy a pesticidy na zcizene pozemky restituentu, za dotace zcizene z fondu EU. Ceskymi komunisty, militantnimi devianty a valecnymi zlocinci byli kontaminovany vodni zdroje a toky v povodi EU. Stoupa neplodnost obyvatelstva. V Evrope bylo pouzivani DDT, vojenskych pesticidu a herbicidu zakazano od roku 1974. Do roku 2008 evropska povodi a CHKO byla kontaminovana starymi komunistickymi vojenskymi dioxiny a herbicidy, nejen ze Spolany Neratovice, zakladni smesi znamou ve Vietnamu jako "AGENT ORANGE", pod dozorem hejmana, chemika Petra Bendla z ODS. Koncem roku 2005 bylo registrovano v CR pres 7000 kontaminovanych mist (Contaminated sites) a prezentovano v CR jako stare ekologicke zateze. Cast ceskych europoslancu, militantni bolshevici, Zahradil, Duchon, Remek, Ransdorf, J. Brezina, J. Bobosikova a V. Zelezny ze Samary, nepodporila petici EU Budoucnost bez jedu a narizeni REACH v plnem zneni. ODS a KSC nepodporila prijeti Charty zakladnich prav EU, prestoze ji europoslanci vyraznou vetsinou prijali.

Zlocinci patri pred Evropsky soudu pro lidska prava ve Strasburku, za genocidu deti, rasismus, utajovani zlocinu komunismu, zabijeni bezencu rasistickou a nacistickou policii a armadou CR, na CZ, SK a AT hranici.

F. Adamec 14.12.2008 7:17

Pragobolshevici z KSC, ODS a CSSD

Dne 26. 3. 2008 senat CR zamitl zakaz propagace komunismu a nacismu. Na Zemi denne umira hladem az 18 000 deti. Militantni vyvoleni bolshevici vyvrazdili 100 milionu lidi, exportuji komunisticky arzenal, ktery denne vrazdi desetitisice deti. Vojenskymi latkami kontaminovali zivotni prostredi. Porodnice premenili na ceske potratarny s potratari, absolventy VUMLu s CSc. Provedli 3 miliony asistovanych potratu, zavedli delsi zivotni pracovni dobu, poplatky nenarozenym detem a duchodcum u lekare, pozdni odchod do duchodu a asistovanou eutanazii, humanitarni bombardovani deti. Litaji na zahranicni vojenske mise, v ceske polni urazove nemocnici a porodnici ziskavaji levne lidske organy a kuzi pro narodni tkanovou banku, kterou rozkradaji. Pred soudem v Brne se haji, ze slouzi vlasti. Rasisti a bolshevici, Havel a Klaus z Prahy, USA, NATO a ODS ignoruji Vseobecnou deklaraci lidskych prav OSN a Chartu zakladnich prav EU. Europoslanci ji vyraznou vetsinou prijali. Bolshevici z Prahy ji odmili a opet organizuji "Slety" bolsheviku a rasistu, vojenskymi specialy v diktatorskych zemich. Zidobolshevici, armadni letka CSA cvici sve piloty naletavat na civilni horska letiste v EU, ktera jsou podobna polnim letistim v Afganistanu (29.11. 2007, CT2 - RNDr. Petr Necas, plazmovy fyzik, dlouholety student KGB v CCCP a u Grebenicka v Uherskem Hradisti).

F. Adamec 14.12.2008 7:16

Militantni rasismus a pragobolshevismus

1905 TGM: Mužové... a jiní neštítili se v otázce vědecké hlasovat. Věci, ne historie, věci ne vývoj, je to heslo realismu, jak mu rozumím (vědecky a materialisticky). 1907 TGM: Jsem smýšlení nejen sociálního, nýbrž přímo socialistického. 1908 TGM - ČESKÁ OTÁZKA: "In concreto byl úkol: utvořit a rozšířit samostanou a samobytnou kulturu českou ... na jednotném názoru na svět a na život. ... Zabíraní území cizího území a obyvatelstva je nepotřebné... Já jsem stát, národ a lid, musí si říct dnes každý, kdo politicky myslí, ... "

1917 TGM k jednotkám české brigády v Rusku: „s národem německým není možný mír, s ním nutno bojovat nůž na nůž. Ano, nůž na nůž, až dokonce, což není nelidské!“ „Budeme k bolševikům naprosto loyálními, neboť my Čechoslováci milujeme Rusko a přejeme si, aby bylo silnou a svobodnou demokracií“. 1918 TGM k Čechům a Slovákům v Chicagu: „Revoluce, při níž by se předkládaly účty, byla by pro děti a ne pro rozumné lidi.“1918: TGM zaslal britské vládě memerandum s názvem: Independent Bohemia (Nezávislé Čechy).

1919 Martin H. Glynn, bývalý guvernér státu New York:  Tváří v tvář smrti, ve smrtelném zápasu s hladem, není místo pro bláznivé rozlišování víry a fyzické rozlišování rasy."

7. 2. 1920 Čechoslováci předali bolševikům jen část ukradeneho carského podladu za admirála Kolčaka, zemřel s výkřikem: „Spasibo vam, čecho-sobaki!“

1945 Po humanitarním jaderném bombardování Hirosimy a Nagasaky, generál Patton: "Ve válce musíme bojovat pomocí strojů na zemi i ve vzduchu... zejména proto, že obě rasy, proti nimž bychom mohli v budoucnu bojovat, jsou po technické stránce slabé, ale mají dostatek živé síly. My sice také máme dost živé síly, ale je příliš cenná, než abychom s ní plýtvali. "

F. Adamec 14.12.2008 7:14

Cikani jdou do Nebe a zidobolshevici do Pekla

Na Zemi denne umira hladem az 18 000 deti. Militantni vyvoleni bolshevici zavedly gulagy a humanitarni bombardovani Ciny, Japonska, Koreje, Vietnamu, Afganistanu, Iraku, Jugoslavie...Vyvrazdili 100 milionu civilistu, zen a deti, exportuji komunisticky arzenal, ktery denne vrazdi desetitisice deti. Cistokrevneho zida, rasistu a pragobolshevika podle DNA a obrizky urcite nepoznate. Meni si bydliste, jmena a stranicke legitimace. Cesi zidobolshevici z MU vynalezli unikatni vyhledavac, ocenila ho i IBM a zidobolshevici z Izraele, po internetu rozpoznaji fotografie a obsahy nejen na vasem pocitaci. Meni bydliste a zpusob obzivy, na ucet jinych. Nektere fakulty jsou v krizi, dochazeji jim finance. American Bernard Madoff byvaly sef burzy zproneveril 50 miliard dolaru. Libra vuci euru atakovala historicka minima.

F. Adamec 14.12.2008 7:11

Soros, Havel, Klaus, Putin, Bush...

George Soros se narodil v Budapešti jako György Schwartz. Dával 3 miliony USD ročně teroristům, Stb a KGB, polskému hnutí Solidarita, Havlovi a komunistické Chartě 77 v Československu a Andreji Sacharovi v Sovětském svazu. Pak prohlásil, že volba nového ruského prezidenta Dmitrije Medveděva nebyla svobodná a férová. Podle The Executive Intelligence Review je Soros, veřejnou tváří Rotschildových bankéřů. Soros: „Nejde o to, jestli máte pravdu nebo ne, ale o to, kolik vyděláte, když máte pravdu, a kolik proděláte, když se zmýlíte“ ... „Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ (Sydney Morning Herald, rozhovor z 15.listopadu 1997)

Až do zahájení bombardování NATO v roce 1999 Sorosův fond v Srbsku sponzoroval v kosovské Prištině Občanské centrum („Civil Centre“) . V Bělehradě zase ovládal „rádio B-92“ , které v letech 1996-97 sehrálo hlavní úlohu při studentských vzpourách proti Miloševičovi. V Kosovu utratil 50 milionů dolarů k získání kontroly nad důlním komplexem Trepča, který má obrovské zásoby zlata, stříbra, olova a dalších nerostů, a má hodnotu kolem 5 miliard dolarů. Zisk 1,1 mld. USD mu přinesl útok na libru, s finanční mafií USA donutil Bank of England k devalvaci libry na ucet danovych poplatniku, k vystoupení z evropského směnného mechanismu, odtržení England od EU. Soros nemá rád konkurenci o Klausovi prohlásil, že „ztělesňuje to nejhorší, co je na západních demokraciích, stejně jako předrevoluční český režim ztělesňoval to nejhorší, co bylo na komunismu“.

Událost se zapsala do dějin ekonomie jako tzv. „černá středa“ a Soros si získal přezdívku „Muž, který porazil Bank of England“. Sám na celé akci vydělal údajně 1,1 miliardy dolarů. V 80-letech si takto Soros „pohrál“ i s japonským jenem. Bolshevici, chartisti Havel, Dan Smiřický, dostali komunistickou kapavku a demenci, bez Sorose by se neuživili, na rozdíl od Svějka, kterému lidi rozumí lidi.

F. Adamec 14.12.2008 7:09

Vyvoleni rasisti, nacisti a bolshevici zili "200 let pospolu

Rodiny bolsheviku, Bushe, Havla, Klause, Topolanka, Zelezneho a Putina, vypousti armadni feronom strachu a nasili. Nepoucili se ze Stareho a Noveho zakona. Jejich naslednici sdili obdobne DNA, chovani a vzdelani, zastrasovaci dokriny, asertivni chovani k lidem a servilni schovani k nadlidem v uniformach. Zili vice nez "200 let pospolu", jak popsal Solzenicyn, Klausuv vzor. Nepoucili se a zavedli domorodcum spotrebni kose, za < 1 USD/den. Militantni a asertivni ideologie, doktriny a geny postihly vedce s vuli k nadrazenosti, moci a nasili, jako byli Marx (1818-1883), Engels (1820-1895), Nietzsche (1844-1900), Masarik (1850-1937) TGM, Lenin (1870-1924), Churchill (1874-1965), Stalin (1879-1953), Musolini (1883-1945), Benes (1884-1948), Hitler (1889-1945), Brezhnev (1906-1982), Henry Kissinger, Madelyn Albright, Obamuv radce Zbigniew Brzezinski, Clinton, Bush, Solana, Blair, Havel, Uhde, Pithart, Klaus, Sarkozy, Topolanek... zneuzili komunisticke NATO a Varsavsky pakt bez referenda, "Humanitarni bombardovani" Zeme. Ignoruji Vseobecnou deklaraci lidskych prav OSN, Chartu zakladnich prav EU a sabotuji humanitarni cile EU, Kjotsky protokol, Natura 2000. Rozkradli domorodcum jejich kulturni dedictvi, pamatky a archeologicke nalezy, prirodni a energeticke zdroje. Udelali z nich atrapy v Los Alamos, Vegas, narodnich parcich a skanzenech, Marxuv valecny kapital, bezence a lacine lidske zdroje. Vnutili jim militantni odpustky, komunisticky arzenal, kondomy, AIDS, vojenske zakladny, zbrane hromadneho niceni na zvyseni Gross Domestic Product per capita, na omezeni obyvatel a chudoby v "rozvojovem" Svete.

F. Adamec 14.12.2008 7:09

Návrat rasismu, nacismu a komunismu nutno zastavit

Čas, dějiny a historii nelze obléci do vojenské uniformy, zkorumpovat nebo vyzabíjet. Nejeden kandidát na prezidenta usiloval o návrat zlocinneho socialismu a komunismu, k militantní a rasistické moci, k tradicím Abrahama Lincolna, Marxe a Engelse. Poctivý Abe, indiáni mu zabili dědečka, zrušil v 19. století černochům otroctví a zavedl nevolnictví. Jednal podle hesla okupantů "Mrtvý indian, dobrý indián", pokud se domorodec na svém území nechtěl stát nevolníkem. Z domorodců a otroků udělali laciný Marxův kapitál - lidské zdroje pro investory násilí a válek, volební systém s vojáky cizích armád na okupovaném území.

"Tváří v tvář smrti, ve smrtelném zápasu s hladem, není místo pro bláznivé rozlišování víry a fyzické rozlišování rasy." 31. 12. 1919 Martin H. Glynn (Bývalý guvernér státu New York)

"Ve válce musíme bojovat pomocí strojů na zemi i ve vzduchu (...) zejména proto, že obě rasy, proti nimž bychom mohli v budoucnu bojovat, jsou po technické stránce slabé, ale mají dostatek živé síly. My sice také máme dost živé síly, ale je příliš cenná, než abychom s ní plýtvali. " (Generál Patton)

Denně dnes na světě umírá hladem až 18 000 dětí. Následovníci militantní politiky zdevastovali přírodu v různých regionech, rozkradli půdu, přírodní a energetické zdroje, provedli genocidu a zbývající domorodce vyhnali z přírody do rezervací a pracovních taborů. Na militantních univerzitách KU a MU, kde přednášeli militantní socialisté a komunisté, absolventi stalinistické VSE, VUMLu s přívlastky CSc. a DrCs., dosud ignorují Ústavu ČR, Chartu zakladních práv EU a Všeobecnou deklaraci lidských práv OSN z roku 1948.

F. Adamec 14.12.2008 7:08

Bolshevici, militanti a spekulanti

Bolshevici, militanti a spekulanti zadluzili a znarodnili mezinarodni trhy. Ve Svete cenne papiry ztratily za posledni rok na hodnote cca 11 bilionu USD, desetinu z toho v USA. Na zemi miliony lidi zivori za mene nez 1 USD/osobu/den, rocne umira hladem 18 000 deti. Ve Washingtonu, nacelnik generalniho stabu ruske armady Jurij Balujevskij podepsal tajnou smlouvu o vojenske spolupraci na rok 2008. Senat CR zamitl zakaz propagace komunismu a nacismu. Tajna smlouva o pobytu Americanu dojednana. Rusko otestovalo novy raketovy system Bulava-M. Rakety SLBM Bulava M (NATO SS-NX-30) maji oficialni dolet 8600 km a nesou kazda deset jadernych hlavic (D-19M Bulava-30) ci jednu o sile 500kt - 1Mt (D-19M Bulava-M, dolet az 10 000 km). SS-NX-30 je derivat Topol-M (NATO SS-27), delka MIRV 1 m, vaha MIRV 1150 kg, pocet hlavic 6-10. Ponorka Akula (Projekt 941) muze nest rakety Bulava-M. Ponorka Jurij Dolgorukij tridy Borej (Projekt 955) byla spustena na vodu 2. 11. 1996 v Severodvinsku, nese 12 balistickych raket - celkem se 120 hlavicemi. Ponorka (Projekt  955) s 12 strelami Bulava-M muze strely vypoustet z hloubky do 65 metru, ma sest sachet na torpeda raze 533 mm, i pro strely RK-55-"Granat" (NATO SS-N-21 Sampson) s jadernou hlavici 200 kT a doletem 2 400 km. Projekt ponorek 955A , kazda nese az 16 strel Bulava-M, probiha do roku 2015.

Vanek 14.12.2008 6:04

ODS bez Václava Klause je dobrá značka

http://czech-bohemia.blogspot.com/

Jarda 14.12.2008 5:19

Ten je jí naopak ukradený úplně

ta je kam vítr tam plášť a teď hlavně se musí udržet v Evropském parlamentu, který živí ji i jejího Bobošíka.;-O:-D(Y)


Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Pojistky před soudem. Případem rozsáhlých pojistných podvodů se škodou zhruba... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Revmatoidní artritida může zkrátit život až o 15 let, varuje imunoložka

MUDr. Zuzana Humlová Ph.D. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Morové rány, pandemie tuberkulózy či cholery jako příčiny smrti medicína už takřka pohřbila. Nebezpečí ale číhá i u...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...