Pokud ale něco nechceme slyšet, neznamená to, že to není za humny. Kdo pravidelně sleduje všechna západní média, získá nutně dojem, že Češi opět žijí na jiné planetě. A ruku v ruce s tím, že nechceme nic slyšet, disciplína na veřejných prostranstvích a v hospodách volným pádem opadá. A to tu dosud – přiznejme si – byla na evropské poměry velmi slabá.
21. prosince 2021 13:00
Lidé v Česku jsou už pandemií covidu-19 po takřka dvou letech unaveni a nechtějí o ní číst ani slyšet. V nemocnicích je stále obrovský nápor, zdravotníci jsou vysíleni, ale denní počty nakažených klesají (nikoli dramaticky). O nových hrozbách a špatných scénářích jako bychom nechtěli během Vánoc vědět.



















