Diskuse k článku: Oranžová totalita

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 294
  • Poslední: 4.1.2008 4:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
4.1.2008 3:43

Zadna budoucnost

nevidim zadnou budoucnost pro mladou generaci. Kazdy Novy rok prinasi Nove problemy. Jeden z hlavnich problemu je prelidneni sveta. Zdroje jsou tytez ale spotrebni masa roste astronomicky. Spojene staty dosahnou v r. 2o70 vetsiny obyvatel latinskeho puvodu, arijske obyvatelstvo bude v mensine. Demokraticke staty zapadu budou zruinovany  expansi muslimskych mensin. Tyto obrovske spolecenske tlaky budou reseny revoluci nebyvalych rosahu. Cina nemuze existovat bez vody. Valka o vodu a zdroje obzivy bude nuklearni reseni pro budoucnost. V USA se muze objevit novy Hitler ktery pod heslem Boj nebo smrt zacne vyhlaZOVAT SPOTREBNI NARODY.  Historie se bude opakovat protoze je propastni rozdil mezi rasami. Nacismus se stane ucenim budoucnosti a bitva o zemekouli bude realitou. Nuklearni smrt je budoucnost .

3.1.2008 22:37

Milionarska dan

Toto by melo byt hlavni thematikou pro 75% kteri milionari nejsou. Je to jakasi nova diktatura proletariatu pomoci volebni vetsiny. Pracuje to ve Finsku vyborne v pokutach za vysokou rychlost na dalnicich. Podnikatele plati az 100 x vice nez delnik.

1.1.2008 9:24

Něco tady nesedí !

Mám dotaz pro p.(s.) prof. Jičínského a jeho spol. : Kde si v 80.letech kupovali např. Lidové noviny a co to byl tzv. devizový příslib a kdo rozhodoval o jeho přidělení ? ?

3.1.2008 22:39

Re: Něco tady nesedí !

Devisovy prislib byla castka vyplacena v devisach tomu. kdo mel povoleni a pas cestovat na zapad.

31.12.2007 13:38

Takže vláda jedné strany

zakotvená v ústavě, nomenklatura, vedousí síla Ksč, kádrování dle rodičů, posudky uličních výborů strany, posudky ze škol, souška profesorka mi řekla, že na práva tedy doporučení ze školy nedostanu, že věřící nesměli studovat pedagogickou fakultu, to není už pravda? A to byla sedmdesátá a osmdesátá léta. Jděte k šípku, nakonec Stanislava Devátého, Václava Bendu, Petra Cibulku zavřeli pro kriminální zločiny?

31.12.2007 11:47

to jses teda chytrolin, autore

a vis vubec, co to slovicko slovo znamena? a je uplne jedno jakou ma barvu. tyhle lidovky.cz je teda platek8-o

30.12.2007 13:24

Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Do roku 89 téměř všichni Češi "hajlovali" na vemožných shromážděních a průvodech Ať žije KSČ, nebo alespň podepsali při vstupu do SSM, že schvalují vedoucí úlohu rudé strany, a teď si s pomocí ústavu na výzkum tzv. totalit snaží jít vzájemě po krku a zkoumat, kdo byl tehdy větší zbabělec a sráč. Opravdu, národ přizdisráčů.

30.12.2007 15:02

Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Ale Jiříku, ty tyhle sprosťárny píšeš v nezměněné formě i na jinýh netech - třeba o totalitě - najdi si jiné sprosťárny, takhle to vypadá že ani nic jiného neumíš a nějaké vzdělání tě zcela minulo.

30.12.2007 19:56

Re: Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Ano, Hanibalíku,  tentokrát jsem se musel ozvat ve více diskusích. Důvod je jediný, mí spoluobčané, tedy Češi, ohromě rychle zapomněli na svou vlastní minulost a faktickou většinovou kolaboraci s komunismem. Já vím, hezká vzpomínka to není, a proto je třeba své vlastní slabosti, nulovou občanskou statečnost a případné sviňárničky rychle pohřbít a hledat si náhradní oběti, na které  bude možné ukazovat. To já ne, to oni.

1.1.2008 11:58

Jiříčku, už se holíš?

My za tvoje rodiče a příbuzné opravdu nemůžeme. Asi jsem žil v jiné době nebo v jiné zemi. Jednoho dědu mi zkolektivizovali, druhého znárodnili, otec byl v internaci a pak šup na čtyřiapůl roku k PTP, strýc zavřený, rodiče ani my jsme si vzdělání a povolání nemohli zvolit, na to byli posudky a kádrové dotazníky, uliční výbory.... A naši známí a spolužáci? V naprosté většině měli podobné osudy, maminka spolužačky nikdy nevzpamatovala z doby, kdy nosila svému tatínkovi jídlo do tehdy okresního vězení a nikdo nevěděl co s ním bude,.... Jiříku málo toho víš a nespravedlivě soudíš.

31.12.2007 5:59

Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Mily manipulativni idiote.

 Cechackove v roce 1989 se splasili, vybehli do ulic a pocali hajlovati pro kapitalismus o kterem vubec ale vubec nic nevedeli. Jejich prani hajlovane bylo vyslyseno - dostali ovsem neco co netusili, naivove. Dnes uz se neodvazi hajlovati pro nic jineho nez ten kapitalismus kodove zvany demokracijka, proste proto, ze hajlovani protikapitalisticke by by pro ne melo katastrofalni nasledky. Cechackove se dnes neodvazi ani spitnouti, natoz pak znovu splasene vybehnouti do ulic a prositi za sociallismus byvaly a ze oni uz ted budou hodni, jen kdyz se to vsechno vrati. Pouhe narceni ze sympatizovani k socialismu vam dnes spolehlive znici karieru a zivot.  Desitky tisic jsou nuceny zivorit na ulicich a zeme ma kolem pul milionu nezamestnanych. To dnes musite ziti mili zlati v totalite, v totalite kde hrstka podvodniku tunelaru a jinych parazitu totalne kontroluje zbytek spolecnosti ke svemu prospechu.

Nu tak si  mile ovce splasene  to svinstvo vyzvonene kapitalisticke uzivejte dle libosti ...

31.12.2007 8:49

Re: Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Ty být blbý?

31.12.2007 9:10

Re: Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Tedy Kviku, ať už píšeš z Německa nebo odjinud, lépe bych to skutečně nevymyslel, je to kupodivu slušné a naprosto pravdivé. Nezúčastnil jsem se toho vyběhnutí v r. 1989, protože mě v hrubých rysech bylo jasné co se stane, ale za ty jak správně píšeš české ovce se stydím - moje spoluobčany.

31.12.2007 11:58

Re: Re: Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Hanibale! Seber Kvika a prchejte do socialistické země. Je jedno, které. Ze žádné cesta zpět nevede. Jedině ostnatých drátů mají v těch zemích dost. A pravda, občané mají dost ještě života v těch zemích.

31.12.2007 19:03

Re: Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Hele,Kviku - já myslím že si to jako docela užíváme,a ty ne??? ;-D;-D;-D  Tos musel bejt super-debilní estébák,vždyt všichni od vás zvesela podnikaj?? Ti to nějak soudruzi špatně vysvětlili,s tím třídním bojem,co? ;-D 

4.1.2008 4:30

Re: Národ bývalých svazáků se snaží navzájem kádrovat:

Ano, mily Jirko, byl jsem svazakem a zucastnoval jsem se brigad. Proc? Je to snad zlocin verit  ze sLOVANSKA RASA  je predurcena k blahobytnemu socialismu? Je to zlocin nebojovat proti statu?? Ano mnoho idiotu jako vy se snazili rozbit hlavou zed a skoncili v uranovych dolech. Nyni je 19 let po Sametovce. Politicti parasiti kradou 10 x tolik co Bolsevici. Ale bolsevici aspon hazeli drobky chudine........Povime si to v pristich 10 letech nebot  vetsina naroda se citi podvedena parasitnimi politiky......Jo mas svobodu pohybu ale mas i svobodu byt vykopnut z bytu kdyz neplatis najem. A kolik procent z platu vetsiny sezere najem bytu

29.12.2007 23:44

pozor na oranž...

Domnívám se, že oranžová totalita pod vedením hlavně "paroubka", může být i nebezpečná, totiž komunisti dnes již jsou z velké části "čitelní", ale o oranžové totalitě se to říci nedá. Čeká nás ještě velmi mnoho překvapení, proto si na ně dejme velký pozor, zvláště pod dněšním vedením velmi rychle růžovějí, až rudnou. POZOR NA NĚ!!!!!!!!!!

29.12.2007 21:34

bormman -dalík

zatímco komouši zavírali v 50 tých letech své odpůrce--TAK AMERIČTÍ

DEMOKRATÉ-masakrovali,mučili a vraždili levičáky A ODBORÁŘE po celé

jižní americe po statisících ještě v 90-tých letech

(SALVADOR,NIKARAGUA,PANAMA,GUATEMALA,GRENADA)-UŽ SE PROBERTE KONEČNĚ

30.12.2007 11:17

Re: bormman -dalík

co tim chtel basnik rict?

30.12.2007 13:52

Re: Re: bormman -dalík

Řekl tím vše. Ten kdo to nechce slyšet, tak neslyší. V USA se střílejí i presidenti, to nikdo nemůže říci né. Další ukázka je zavraždění premierky Butové. Ale budou řikat jak jí milovali. O svých mrtvých presidentech také říkají, že je milovali, ale  odnesli je jako mrtvolky. A ten kdo o to nechce slyšet, řve jako raněný.;-O;-€;-O;-O;-O R^R^

30.12.2007 15:54

Re: Re: Re: bormman -dalík

stale nechapu jaky to ma vztah k vzniku uradu v CR

29.12.2007 17:16

Každá totalitní - fašistická- partaj začíná i končí

přepisováním dějin ( včetně školních učebnic DĚJEPISU - již se tak dávno děje - můžete si vypůjčit dějěpis pro základní školu !! - viz Hitler a naši komouši  a další ) na objednávku , které provádějí najatí byrokrati s klotovými rukávy  buď  ze strachu před ( ZATÍM ) prominutým trestem , nebo pro peníze . K této ošmudlané praxi "velikých vůdců"  je vyzývá jejich špatné svědomí , neboť si nejsou jistí , že všichni , kteří by ještě mohli přinést DŮKAZY O JEJICH ZLODĚJNÁCH  JSOU JIŽ POD DRNEM , NEBO , ŽE JIM STAČÍ MILIONY NA ÚPLATCÍCH JIŽ PŘEDANÉ ( nejčerstvěji v širším kontextu melčák a pohanka ) ....

Je to mimo jiné i snaha ZABEZPEČIT BEZSTAROSTNÝ ŽIVOT SVÝM POTOMKŮM  A ČLENŮM RODIN , ABY SI V KLIDU MOHLI PŘEDVÁDĚT SVOU "ÚSPĚŠNOST" V NEJDRAŽŠÍCH VILÁCH , ZLATĚ , ŠPERCÍCH , PROSTĚ BEZSTAROSTNĚ  A NAHLAS MLASKAT , KDYŽ UŽ JIM NESTAČÍ , ŽE PŘED KAŽDÝM JÍDLEM SE MUSÍ JÍT VYBLÍT , NEBO SI NECHAT VYPUMPOVAT ŽALUDEK .

Zrůdy , které zde po hadráku vládnou , velmi spoléhají na krátkou lidskou paměť a na to , že pod tlakem hmotné bídy uměle vytvářené skokovým nezdůvodnitelným zdražováním všech základních životních potřeb lidé prostě skloní hřbety a začnou si vzájemně závidět kilo brambor navíc ve špajzu , aby oni , DRŽITELÉ MOCI A PRAVD,  MOHLI PLAVAT SE SVÝMI KUR/VAMI V ŠAMPAŇSKÉM A CPÁT SE KAVIÁREM.... Prostě ulice je pod rozlišovací schopností našich profesorů , kteří budou PSÁT NOVÉ - MODRÉ( HNĚDOMODRORUDÉ )  DĚJINY  , protože "každý normální člověk přece ví , že ODSS je nejchytřejší , nejkrásnější a VYVOLENÁ !!!!

30.12.2007 13:57

Re: Každá totalitní - fašistická- partaj začíná i končí

:-D  :-D  :-D

29.12.2007 11:51

proti ustavu?

proti ustavu pro studium totalitnich rezimu  by mela byt i soucasna komunisticka strana, natozpak socialni demokrate, myslim si. je-li nekdo jeste dnes presvedcen, ze "vedouci rodne strany "po roce 1948 az 1989 nebylo, tak to muze specialne v pripade, ze ustav bude, dosvedcit argumenty. velmi bych se tesil na dukazy, ktere by byly uvedeny jako argument, ze za zminene diktatury nebylo nasledku pro statisice obcanu, at uz zlocine drastickeho charakteru na pocatku demokracii likvidujicii komunisticke diktatury 1948 nebo v normalizacnim obdobi. je tezko uveritelne, ze pro socilani demokracii hlasujici obcan muze hlasovat pro kteroukoliv stranu, ktera  u s t a v  odmita..

29.12.2007 15:29

Re: proti ustavu? památník obětem vietnamské války v USA

Ve vietnamské válce bylo zabito 56 000 amerických vojáků, cca 1500 je pohřešováno (veteráni za ně drží u památnílu fikticvní hladovku) a zahynulo téměř 3 miliony vietnamců, převážně civilistů.

PS      Bývalý polský papež Pavel II uvedl é kapitalismu: kapitalismus je zlo.    zvýhodňuje malou část lidí a odírá ten zbytek.

PS      Při osvobozování naší vlasti ve II. svět.válce zahynulo (kromě dalších)  144 000 vojáků RA, 33 000 rumunů a 190 američanů.

PS     Gott mit uns a II. svět.válka; kteří vojáci měli toto heslo na opascích ?

50 milionů mrtvých. hitler vyhrál v roce 1933 volby demokraticky, od katolické strany získal 11,5 %.

29.12.2007 15:38

Re: Re: proti ustavu? památník obětem vietnamské války v USA

Co to mají tyhle účelové polopravdy společného s Ústavem pro studium totality v ČR?

29.12.2007 16:39

Re: Re: Re: proti ustavu? památník obětem vietnamské války v USA

máš špatný nick - sloni jsou přece inteligentní zvířata , bohužel , díky kapitalismusu asi nepřežijí rok 2020.

Ty vo/le , skrytý za slonem , proč nazýváš JASNĚ PROKÁZANÁ FAKTA  V PŘÍSPĚVKU KOHOKOLI , ZA  POLOPRAVDY  ???

To jen proto , že v tvojí modrácké kebuli to nějak neštymuje s biblí vydanou bormannem Dalíkem ?

30.12.2007 12:07

Re: Re: Re: Re: proti ustavu? památník obětem vietnamské války v USA

co maji tyto jasne prokazana fakta spolecneho s ustavem pameti naroda?

29.12.2007 9:20

Autoři zapoměli.

Autoři zapoměli na tisíce perzekuovaných v USA v období McCarthysmu. Víte vůbec, že v NSR existoval zákon o zákazu výkonu povolání pro levicově smýšlející občany? Když proprat totalitu, tak všude. Ano, tady totalitní systém jistě existoval, ale shrneme-li fakta, tak v tehdejším Federálním shromáždění, byly zastoupeny tři strany, kdežto v americkém kongresu jen dvě. I tak by se dala minulost vyložit.

29.12.2007 10:52

Re: Autoři zapoměli? jiste nezapomneli, ale vy jste lhar!

pane will,, nemuseli zapominat, mohli pohodlne opustit usa. tyto akce vznikly pod dojmem komunisticke agrese, diverse a spionaze. byla to doba nevyhlaseneho valecneho stavu ze strany CCCR. netrvalo to dlouho, a vse bylo opet normalni. proste jako v demokracii. neprekrucujte historii, prosim!