Diskuse k článku: PALATA: Z eurozóny vyloučí Slovensko, ne Řecko

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 7.10.2011 21:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Petr 7.10.2011 21:19

Nikoliv Slovensko z Eurozony, ale €urofašisti ven z redakcí!

Redakce tohoto polofašistického, německého plátku už by si laskavě měla uvědomit, že je protizákonné a také proti základním zásadám a paragrafům České Ústavy, hlásat ničím nepodložené teorie říšské diktatury (je v principu jedno, jakého druhu - zda komunismu, polofašismu, orwellismu či jiné), cenzurovat a manipulovat skutečné informace, a vydávát pak za ně tyto otřesné bludy patolízalského fašisty.   Za sud bavorského lemtu je dokonce schopen na výročí Lidic div ne s nácky hajlovat, takže se nedivme, jak ochotně popírá zjevnou a neotřesitelnou realitu úspěšné, staleté existence samostatných, svobodně hospodařících států, a místo ní jako jedinou možnou cestu z krize, líčí velmi nebezpečný, centralistický, už dnes plánovaný multisocialismus, který naprosto zruší vliv státních voleb, tedy naše ústavní práva. Merkelová po protlačení Eurovalu nestydí se dokonce navrhovat další obrovské záplaty - dotace, které mají tentokrát mířit nemocným západním bankám. Jejich chamtivost, globální moc a nezodpovědnost, už jednou  přivedla svět do krize, aby ji dnes opět prohloubily téže banky, pro změnu v žoldu říšských kolaborantů. Jediný zdroj, který lze vidět za jejich veleintegračními plány, jsou bohužel jen a pouze peněženky těch, kdo ještě zůstal poctivý a také je schopen generovat hodnoty - daňových poplatníků.

Čtenář se trestuhodně mýlí, pakliže podlehá ideovým žvástům redakčních ideových politruků - viz výše.  Chystaný orwellovský bruselksý diktát, to nebude žádný socík, ale tvrdá otročina, kdy z nás centrální euroorgány sedřou kůži, kdykoliv se jim zamane - pakliže český volič nevyužije svých ústavních práv a neodmítne připravovanou diktaturu v referendu - jako jediný, komu z titulu České Ústavy náleží o tom rozhodovat!

L. Petr 7.10.2011 20:56

Proč trpět v médiích ideové kazatele Rudého Práva!?

Patrně zbabělost nedovolila doktrináři multižvástu Palatovi uvést nactiutrhačský cancát "Na první unijní ligu Slovensko nemá" i na Internet, tedy komentář k němu zde.

Dalšího autora ze stáda oslů "Tina" ("there is no alternative", nový nick pro A. Merkelovou) charakterizuje kult uctívání veleříše způsobem, zcela popírajícím realitu, kterým ploše vnucuje čtenářům hlubokou evropskou integraci, jako jediné možné východisko. Ač sám v ekonomii se orientuje jako amatér v Uruguayi (jak hodnotí kvalifikaci premiérky Radičové),  pochopitelně neřeší naprostou nezodpovědnost vedoucích unijních orgánů a nevolených komisařů, jejich trestuhodný multisocialismus, s nímž kontinent rekordně zadlužili během jediné dekády a přivedli ekonomicky do zkázy, jíž není možné uniknout bez bolestných řezů chirurgických odborníků, nikoliv ideových žvanilů.

Naprosto ignoruje absenci jediného argumentu k obhajobě formy veleříše, o níž veškerá  historická zkušenost prokazuje, že vždy světu přivodila jen zkázu - ať už šlo o "rudý teror", či později fašismus (z nějž Palata názorově čerpá). Demagog a kryptodiktátor jeho kalibru si bez skrupulí pomůže gradací bruselské neomarxistické diktatury na pravdu jedinou, aby pak s gustem ubohého nactiutrhače diktoval slovenské premiérce, Parlamentu i orgánům Unie, jak se mají zachovat v případě, že Slováci €uroval odmítnou. Pochopitelně, jako všichni diletanti popírá odborně nezpochybnitelné indicie, že jde pouze o další chatrnou  záclonku nad propastí "hospodářství" €urounie, jehož propadu "euroval" nemůže zabránit; pouze ho oddálí, také však dynamizuje. Jediné rozumné řešení je určitá forma restrukturalizace řecké ekonomiky, a Slovenská reprezentace jako jedna z mála v minulosti, taky dnes projevila neobyčejnou odvahu, když trvá na dodržování unijních pravidel a zákonů (jejichž neustálé porušování, vedoucí k absolutnímu diktátu, zjevně Palata podporuje).

Je-li jediná, schopna postup orwellovské totality zvrátit, pak - řečeno s klasikem - to udělat musí!

L. Papazian, Ing. 6.10.2011 14:44

Žvásty a karavana jede dál!

Slovensko je mnohem prozřetelnější než Čechystán,  který tak dlouho spekluloval až se dostal na chvost Evropy. Rád bych měl starosti, které mají Slováci či Německo. Tam se tvoří budoucnost, my jsme na chvostu minulosti. V mnohém nás předbíhají i takové země jako je Rumunsko, Estonsko, o Slovinsku ani nemluvě.