Úterý 18. února 2020svátek má Gizela 4 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: PEŠEK: Volební smutek V. K.

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 14.10.2014 17:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Š. Apolen 14.10.2014 17:20

Hlavu vzhůru.

Je dobře, že Pešek Klausovi připomněl Hlavu vzhůru ! Copak neznal nevyhoditelnou Bobošíkovou ? Ta se vetřela už k soudruhu Husákovi. Takže pane Klausi, koště do ruky a zamést před vlastním prahem !

J. Mannheim 14.10.2014 11:54

je jako malé dítě

které si rozmlátilo hračku a teď naříká, že je rozbitá

M. Košťál 12.10.2014 10:20

brečí dobře, ale na špatným hrobě

nepravosti a lotroviny, které za vlády uko ješity bývaly "pod jeho rozlišovací schopností" vyvolaly "blbou náladu". na tu už tenkrát (je to fakt už pěkná řádka let) upozorňoval Václav Havel. uko ješitu to rozzlobilo a odmítal připustit, že by na tom, před čím Havel varuje, bylo něco pravdy. dneska už je havel dávno po smrti a nad tím, před čím varoval za časů vlády uko ješity, dneska týž uko ješita veřejně brečí, aniž by byť jen na okamžik připustil, že na tom, jak dneska politika v česku vypadá, má on sám lví podíl.

P. Čech 12.10.2014 20:04

Re: brečí dobře, ale na špatným hrobě

Souhlasím s Vámi. Má na tom všem hlavní podíl.. Začal to všechno rozbitím OF a následným vytvořením různých politických stran, které by v té době asi ani nevznikly.  Sám vytvořil ODS, kde společně s Petrem Čermákem, Dybou, Stráským, Kočárníkem a dalšími "bývalými" komunisty se na vzniku "blbé nálady" zásadně zasloužil. Poté, kdy na veřejnost prosákly zprávy o záhadném financování jeho strany,ODS opustili její lepší zakladatelé. Václav Klaus toto vše záhadně ustál a zůstal ve vedení ODS. Postupem času se provalily zlodějny členů ODS,t.zv. kmotrů, kteří zejména v Praze rozkrádali,co se dalo. Atd, atd. A to nemluvím o jeho zásadním podílu na rozbití jeho i mé vlasti, společného státu Čechů a Slováků. Občané podle něj do tohoto procesu neměli co kecat, protože do toho, co se týká všech občanů nemají tito co mluvit. O tom přece rozhodují předsedové politických stran, Mečiar, Čarnogurský, Klaus a další členové ODS. Obecně se dá říci,že vše špatné,co dnes trápí občany ČR zavinil Václav klaus.

P. Čech 12.10.2014 9:33

Václav Klaus je smutný?

Ale to je logické.  Veškeré ideály, ideologie i sl)kutky, začínající rozbitím OF a pokračující protiobčanskou politikou levicové ODS jsou logickým vyústěním jeho politiky. Všechna jeho prohlášení, skutky a namyšlenosti berou za své. Občané mu to dávají "vyžrat" až do dna. Nic jiného si totiž svou egoistickou politikou nezasloužil.

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...

Premium

Podivné zrcadlo z Turnova letí ke Slunci. Česká laboratoř se musela ukázat

TOPTEC Turnov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ke Slunci odstartovala sonda se speciálním zrcadlem pro sledování korony. Vyvinuli jej čeští výzkumníci v Turnově....

Premium

Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...