Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

PLESL: Vyžvaňte se, prosím!

Názory

  9:01
Jan Kraus si do svého pořadu pozval Helenu Vondráčkovou a nechal ji vylít si srdce. Divák se dozvěděl, jak je zpěvačka Marta Kubišová nezodpovědná a porušuje dohody. Kraus u toho jen přikyvoval.

Jan Kraus foto: Reprofoto

Vondráčková a její manžel Martin Michal přitom Kubišovou zažalovali a případ projednává soud. Kubišová tvrdí, že žádnou dohodu neporušila, protože nic nepodepsala. A podmínky ústního dojednání se jí zdály nepřijatelné. Proto se nakonec dinosauři z Golden Kids nikdy nesešli a koncertní šňůra neuskutečnila.

Pozvat si do pořadu Vondráčkovou a nechat ji poplivat kolegyni Kubišovou by nebyl špatný nápad. Ale jen v případě, že by pozval i Kubišovou. Tak by to ostatně udělali američtí moderátoři, od nichž si Kraus "vypůjčil" úspěšný televizní formát. Moderátorský střelec by možná nechal do studia přinést i nafukovací bazén s bahnem a vyzval zpěvačky k férovému souboji v plavkách. Sledovanost by strhala rekordy a servery YouTube by v sobotu shořely. Tak odvážný však Jan Kraus není. Spokojil se s nechutným tlacháníčkem z žižkovské pavlače.

Zřejmě tím však také vyšel vstříc svému velkému spojenci v boji proti českému bulvárnímu tisku. Manžel Heleny Vondráčkové totiž proti bulváru vede podobně rozsáhlou bitvu jako Kraus. Ale ve svém svatém oslepení si moderátor bohužel neuvědomil, že s Kubišovou zametl, jako by to udělal jeho oblíbený "Rytmus hnoje".

Rada České televize okamžitě přispěchala s požadavkem, aby byl Krausův pořad náležitě vyvážený. To je samozřejmě k smíchu, neboť z principu být vyvážený nemůže. V tomto případě by však měl moderátor veřejně přiznat, že to tentokrát opravdu přehnal.

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Mohlo by vás zajímat