16. listopadu 2017 1:22 Lidovky.cz > Zprávy > Názory

Udržujeme 55 kilometrů místních komunikací

Větší opravy komunikací a chodníků jsou prováděny v rámci investic MČ Praha 20... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Větší opravy komunikací a chodníků jsou prováděny v rámci investic MČ Praha 20... | foto: ARCHIV RADNICE

PRAHA 20  Z rozpočtu městské části na údržbu jsou prováděny pouze nutné rekonstrukce. Větší opravy komunikací a chodníků jsou prováděny v rámci investic MČ Praha 20 i hlavního města Prahy.

V letošním roce hlavní město Praha rekonstruuje ulice Bříšťanská, Meziluží, Dolská a Machovská za 11,592 milionů Kč. MČ Praha 20 zrekonstruovala chodníky v ulici Náchodská 1. a 2. etapa o celkových nákladech 11,507 mil. Kč a rekonstrukci části ulice Mezilesí za 4,706 miliony Kč. V listopadu MČ Praha 20 předpokládá zahájit rekonstrukci částí ulic Všelipská, V Dílcích a Hřídelecké. 

Pro urychlení výstavby rekonstrukce chodníků a komunikací v roce 2018 žádá MČ Praha 20 o přidělení dalších finančních prostředků od hlavního města Prahy na zajištění přípravy a vlastní realizace těchto důležitých staveb.

Hana Moravcová, starostka Prahy 20, Šance pro Počernice

Hana Moravcová, starostka Prahy 20, Šance pro Počernice

HANA MORAVCOVÁ, Praha 20, Šance pro Počernice

Najdete na Lidovky.cz