Proč je tolik knih věnováno Elizabetám, Sofiím, Stefaniím nebo Markétám. A skoro nikdy nečteme věnování Boženě, Magdě nebo Stáně. To jsou zřejmě ženy, kterým knihu věnovat nelze.
6. ledna 2021 5:00
Četl jsem knihu s věnováním, které je v titulku. Obsah knihy jsem už dávno zapomněl, ale Marion mi nevymizela z paměti. Kdykoli si na ni vzpomenu, kladu si otázky. Kdybych potkal Marion, která vše ví, zeptal bych se jí, proč píší autoři do knih taková věnování.



















