Diskuse
Rozpočtová klauniáda korouhvičky Pražského hradu prezidenta Pavla. Odvahu postavit se mocným nenašel
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V44l39a89s44t59i90m73i52l 23K33r19i97z
Tak kdo si mysli, ze ten pres. Pavel opravdu premyslel o nepodepsani tak je hodne naivni. Ten byl na toho presidenta od
teto garnitury dosazen a to cele handrkovani slouzi jen k tomu aby si udelal par dobrych bodu u lidu. Pokud se vrati Babis tak uvidite jak tenhle soudruh obrati.
A72n50n57a 46P90r26o48c79h72á79z16k53o91v64á
Celkem nechápu, na co ty odborné poradce pan prezident má, když na jejich rady kašle....Je sice jasné, že by ho vládní většina ve sněmovně přehlasovala, pokud by jim rozpočet nepodepsal, ale dal by jim minimálně najevo, že švindly podepisovat nebude. Takhle máme precedent pro vlády příští - fixlovat se může, prezidentovi to zjevně nevadí, i když na ně byl důrazně upozorněn. Nebo se tento postoj týká jen současné vlády a v případě Babišova vítězství se nic takového už nepodepíše, naopak zcela jasně zkritizuje a vrátí, pokud by si náhodou dovolil totéž?
J38a24n 91H75u83r63y15c67h
Pan president doplnil pětidemolici místo Pirátů.
J56a49r98o52s63l86a16v 65B71r34o64d84a
Kulidakis ...kolik jste toho zaprotestoval vy, když byl u vesla Zeman? Náš současný president není proruský, není hulvát, nechová se povýšeně a stojí za těžce zkoušenou Ukrajinou. To je výčet věcí, které vy považujete za špatné a proto po něm plivete.
B68r75u63n33o 46H52u93m13p73o70l38i16č25e62k
až bude u vesla babiš tak se bude pochlapovat jednak z principu a pak i proto aby získal body do dalších prezidentských voleb neboť kdo je v opozici vládě je pro drobný lid hrdinou. jeho současná neodvaha bude zapomenuta.
P43e36t65r 69M17a62c43h
Celý článek je nesmysl. Postavení Českého prezidenta není takové, aby mohl zákon změnit. Nesmí ho nijak upravit, může ho jen odmítnout. A pak se o něm hlasuje znovu a paradoxní na tom je, že ani poslanci nebo vláda nesmí nic při opakovaném hlasování upravit a po novém odhlasování platí zákon tak, jak je. Veto tak má jen symbolický význam, smysl by mělo, kdyby se poslanci rozhodli ho znovu neodhlasovat, což se děje pouze výjimečně, když se ukážou nové skutečnosti. Bez toho veto nemá smysl, a je nutno vzít v úvahu, že je docela drahé, protože zbytečně zaměstná na dlouho stovky dobře placených lidí.
J21i25ř40í 17O11p37l77t
když si někdo myslí, že by to zvládnul lépe, tak může kandidovat, vyhrát volby a ukázat nám to. mediální kritika politiků je ta nejjednodušší práce.
P80e43t19r 59Š61t19ě75p62á60n67e39k
Tak jednoduché to není, ti co sedí u koryt se z těch pozic jen tak vyhodit nedají, a navíc všude mají své lidi, takže i kdyby se vám povedlo vyhrát volby, tak zjistíte že straně struktury nelze jen tak mávnutím proutku změnit a že s nima v podstatě musíte fungovat dal, takže žádná změna.
D40a68n12i92e84l 20K91a37p10r53o79n
Moc je iluze.. A v demokracii dvojnásob :-) nakolik je efektivní je ale úplně jiná otázka.
M10a11r27t12i51n 56V59r33b26a
Lidové noviny a iDnes začínají cítit, že je třeba opět líbat ruce svého majitele. Nic víc, nic míň.
M44í24r26a 31K40o60z78á53k
A víš, kdo je jejich majitel kadrovačku?!? Jó a nejsi takový politruček , spolužák soudr Pavlovny?!?

Prodej bytové jedntoky 2+1 s francouzsým balkónem, ul. Jubilejní, Ostrava - Hr...
Jubilejní, Ostrava - Hrabůvka
3 590 000 Kč


















