Diskuse k článku: PROCHÁZKA: Hodný ministr. Setrvání ministra Ťoka závisí na předpovědi počasí

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 5.1.2019 8:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šrámek 5.1.2019 8:53

Být ministrem dopravy u nás je stejné,jako být pyrotechnikem,ale bez rukou.Cokoliv učiníte,nikdy to nebude dobře.Můžete i za blbost lidskou,projevující se způsobem jízdy po dálnicích a silnicích.Když někde nemůže projet jeden,tak druhý rovněž neprojede.Kdysi byly vedle silnic hromady písku a každý řidič měl na korbě lopatu.Když to klouzalo a pět se jich zastavilo pod kopcem,tak za čtvrt hodiny si to posypali a jeli dál.A nejen oni.Jsou místa s pravidelnými problémy se sjízdností.Kdy může nastat problém lze podle meteorologů vcelku odhadnout.Neviděl jsem nikde policisty,aby řídili dopravu.

M. Veleba 4.1.2019 15:11

Lidi u nás jsou už tak zpitomělí, že ten šílený stav na D1 (nejen v zimě) považují za normální a ucházející a budou ještě politikům poklonkovat. Vyjeďte si někdy touhle dobou do Breneru. Uvidíte, jak může být dálnice průjezdná v daleko větší slotě. Tady akorát budeme dokola omlouvat všechny okolo, jak za nic nemůžou. Ťok jako ministr pět let ve funkci je zodpovědný za svůj rezort a jeho stav. Včetně podřízených a jejich podřízených. V soukromé firmě by dávno letěl a byl nahrazen schopným manažerem.

V. Kotas 4.1.2019 17:00

Silničáři - dálniční i ostatní, patří pod ministerstvo dopravy, nebo pod jiné ? Cestáři nikdy nepatřili pod ministerstvo dopravy.

M. Sluka 4.1.2019 9:51

Hmm, pane churnalisto, co takhle si prostudovat příslušné smlouvy uzavřené před Ťokem a spočítat si případné prohrané arbitráže pri jejich jednostranném rušení? To by bylo zase vyplácaných písmenek, co?

P. Skřivan 4.1.2019 11:55

Hahahaha. ... a co takhle vymáhání těchto škod po těch, kteří ty "výhodné" Smlouvy podepsali ? :-) Pokud už by tedy soud neshledal, že některá ustanovení těchto smluv např. odporovala dobrým mravům a tedy byla nezákonná a díky tomu neplatná ?!

To jako raději necháte na to doplácet ty, kteří to platí, tj. občany ? Jste cvok.

Žádná smlouva nemůže bránit tomu, aby věci fungovaly jak mají. To jen mocní nás o tom neustále přesvědčují. Každý takový lhář by ovšem měl ze své pozice vypadnout a uvolnit místo tomu, kdo to řešit umí. Hned a bez keců.

T. Kohout 4.1.2019 7:43

Ministři dopravy jsou ovšem setrvalé neštěstí. Ministři války též. Konec konců ministři prakticky všech rezortů...

F. Kusák 4.1.2019 7:15

Nedalo mně to a přečetl jsem si tento článek. A skutečně, obsah nevybočil z úrovně, kterou sem očekával. Korektně píši proto, aby mně to ten filtr slušnosti nesmazal.

Najdete na Lidovky.cz