Pondělí 26. července 2021, svátek má Anna
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Radar potřebuje jinačího frajera

Česko a Amerika včera oznámily dohodu o radaru, zbývá formální podepsání smlouvy. Stalo se tak proti vůli většiny veřejnosti, Topolánkovou vyzkoušenou metodou „ber, když můžeš“. Proč ne, vláda souhlas občanů nepotřebovala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

MOD

nebude potřeba frajerů

Radar nebude, takže nebude potřeba frajerů. A když bude, tak bude jedině rusko-americký anebo naopak, jak chcete. Pak má opravdu smysl, když nemá být namířen proti Rusku, jak říká prezident USA.

0/0
6.4.2008 22:10

nepříjemná pravda

Klvaňa i KLAUS a $$$ PHILIP MORRISu a OSTUDA ČR

Naivní a nevzdělaní Češi také nemají ponětí (nebo nechtějí vědět?) jak sofistikovaná korupce, lobbying a propaganda v režii třeba amerických tabákových firem, za ochotné spolupráce konkrétních lidí jako "hlavy státu" Klause, klvani atd. funguje.

Philip Morris, zjevně pod dojmem "echte liberální" rétoriky Klause má ČR za banánonou republiku, kdy $$$ a koupení si politiků a novinářů atd. umožňuje absolutně nestydaté a celý svět šokující nátlaky a korupci jako když Philip Morris: 1) "odbornou studií", což je oblíbená propagandistická a lobbistická finta sofistikovaných korporací, předložené vládě ČR proti návrhu zvýšení kolkovací daně z cigaret dokazoval, že ČR, státní kasa jejkím nezavedením vlastně ušetří. Jak? Když nezvýší daň z cigaret, více Čechů bude kouřit, více jich dřívě umře a "ušetří se" na výplatě jejich penze a zdravotní péče. Naštěstí, tato nestydatost se provalila a Philip Morris i ČR měly ostudu. ..... 2) Lidé jako Klvaňa organizují tabákovými firmami placené "studijní pobyty" českých novinářů a polanců do USA. Luxusní hotely, atd. hrazeno. ...... 3) Korupce cestou "sponzorování" kultury: viz. peníze smrti od Philip Morrise na Muzeum moderního umění (Veletřžní palác). BA Tobacco na FabioFest.

Před znovuzvolením Klaus sliboval jak bude dbát na "důstojnost a vážnost", "hájit národní zájmy". Přitom už před inaugurací (snobsky zlatým perem podepsaným slibem, návštěvou sv. Víta s Lívií Rosamundou Mištinovou-Klausovou, která zjevně stále není "první dámou" v prezidentově loži, pak nocí v hotýlku s další svojí podřízenou, zase z vládní letky) Klaus, během půl roku již podruhé, vědomě´- navíc zase ve střetu zájmů za úplatu - zneužíval a nechal HEARTLAND "institutem" (propagandou amer. naftařských a tabákových firem) zneužívat prestiž úřadu prez. ČR ke "konferenci" o klimatu.

0/0
5.4.2008 16:26

mmf

radar potřebuje pouze vykopat a zkopat do té bílé koule

farjeři , kteří budou za radar placení z našich daní , až přijde hodina , kdy radar půjde pod kytky s plnou slávou ochrany aliusalance , tito frajeři budou dávno za velikou louží a čecháčci , co splácejí dle pošuka veškrny jakýsi pomyslný dluh ,  budou svítit radioaktivitou made in CCCP.

Skvělé vyhlídky pro celé česko . Kanonefutr s pruhama .  Ura ,Ura ? ura .Rv

0/0
5.4.2008 14:55

Zdenek

PRECTETE SI BRITSKE LISTY, mozna jsou tam informace k pr

Denunciace a pronasledovani odpurcu radaru pokracuje.  Dela to vlada a mimo jine tento propagandisticky platek, ktery predstira, ze jedna  o demokraticke medium . Budete-li sledovat clanky LN, zjistite, ze mnoho  clanku je tu venovano ODS a jeho vladnimu rezimu.   Doporucuji zdejsimu publiku, aby se se presunuli na Britske listy, kde se o nich hovori.      Nemusime cist Lidovky, abychom vedeli, co budou psat .  1 VLADA-VYBORNE  2  RADAR - VYBORNE.   Jako propagandisticky list jsou spolehlivi.

0/0
5.4.2008 14:14

Bedřich

Re: PRECTETE SI BRITSKE LISTY, mozna jsou tam informace k pr

Vás někdo pronásleduje? Proč si myslíte, že LN by měly psát to co vyhovuje vám. Tak si čtěte Britské listy. Pravda, tam nemůžete svůj názor projevit, protože p. Čulík prozřetelně diskusi zrušil. Oni na BL vůbec mají ve zvyku psát o tom, co by měli jinde psát. To už je takový levičácký folklor.

0/0
5.4.2008 14:38

slon75

Re: Re: PRECTETE SI BRITSKE LISTY, mozna jsou tam informace k pr

Přesně tak. Ostatně na žádném levičáckém webu jsem nenarazil na volnou diskusi, v nejlepším případě můžete diskutovat po registraci, ve které po vás chtějí všechny možné osobní údaje.

Takže diskuse ano, ale tak nějak po soudružsku :-/

0/0
5.4.2008 15:41

MOD

každý pochopí

Každý kdo si koupí v papírnictví globus pochopí, že radar USA v ČR není proti Iránu, Koreji či Číně. Ale jediný efekt má proti Rusku. Americký občan stále ani neví a ani netuší kde leží nějaké Česko. Kdyby se i tam dostal prostý občan ke globu, tak mu to bude hned divné. Oni však mají vždy zásadní problémy jen s kurzem dolaru a kolik babek za co, a to je jedině trápí, protože jinak je jim vštěpeno, že jsou světová jednička ve všem. Jak vidno, tak i v počínající finanční krizi. To však netuší, protože Jirka B. jim to včas neprozradí.

0/0
5.4.2008 13:50

MOD

každý pochopí

0/0
5.4.2008 13:41

Pokito

Měl se dostatečnému počtu lidí pokusit vysvětlit, že souhlas

"Měl se dostatečnému počtu lidí pokusit vysvětlit, že souhlas s radarem není projevem slouhovství a malosti, ale naopak odvahy a sebevědomí."

Škoda, že nám to ve článku nevysvětlil aspoň pan Čermák ...

0/0
5.4.2008 10:17

Patrick

Typicky cechacek

Klvana jen pripomenul priposraneho cechacka, ktery se dostal do nejake funkce a potreboval s tim nejak vydrbat, a pobirat za to plat. Tuto patrnost, viditelnou po par dnech nezaregistrovali ti, jez jej zamestnavali.

V normalnim state plati postih za nedobre odvedenou praci. U nas si jeste odobril sve pusobeni, bez studu a skurpuli. Priposrany cechacek bojuje o radar, ani na druheho Svejka by to nebylo

0/0
5.4.2008 9:39

IDOL

US RADAR U NÁS SI PŘEJU, ALE ...............

PS ...... OPRAVDU NE KVŮLI KLVAŇOVI!!

0/0
5.4.2008 8:36

x

p. Cermak lituje, ze tech par milionku nedali jemu (-:

...on by urcite propagoval zakladnu US z celeho srdce ... alespon tak tenhle clanek vyzniva...

0/0
5.4.2008 5:41

slon75

Já bych rád upozornil na to,

že se zvýšil i počet příznivců radaru, myslím za poslední 3 měsíce o 4 nebo 5 procent.

Takže spíš se zdá, že se česká společnost polarizuje a neutrálních ubývá. A na to, troufám si říct, má celá Klvaňova akce jen malý vliv.

Jinak já kdybych neznal historii a všechny možné souvislosti (což je případ většiny našeho národa), tak bych byl ze své podstaty také proti a na "argumenty" Ne základnám bych slyšel. Jednoduchá vysvětlení a řešení těm "vobyčejnem lidem" znějí totiž velmi logicky. A tuto schopnost "mluvit k blbcům" ve stylu Vladimíra Železného by měl mít onen hledaný "jinačí frajer". Pan Schwarzenberg při vší úctě touto schopností v dostatečné míře nedisponuje. Osobně si myslím, že by opravdu stálo za to zjistit na problém radaru názor p. Železného a nechat ho občas promluvit v televizi a 30 - 40% lidí by se rázem přehouplo pro radar ;-)

0/0
5.4.2008 3:05

slon76

Oprava

... za poslední 3 měsíce o 4 nebo 5 lidí.

0/0
5.4.2008 6:54

Byrograt

Klvaňa přece úkol splnil !!!

Úkol zněl: pobírat peníze za funkci vysvětlovače radaru. Protože nebylo definováno ani období pobírání, ani kritéria úspěchu či neúspěchu působení ve funkci, byl úkol splněn. Pan Klvaňa pobíral peníze.

Je to obdobné, jako tento článek pana Čermíka. Pan Čermák pobírá peníze za psaní slov. Je jedno, co v tom nakonec je, jak je to dlouhé (plus mínus), ale je to napsáno. Úkol je splněn.

0/0
5.4.2008 1:22

hele

čermáku, jsi pinč

lísat se k mocnému

0/0
4.4.2008 23:19

Haf

škoda času

Bože Čermák, ty jsi žvanil !

0/0
4.4.2008 22:23

Jose

Radar potřebuje Dalíka,

radar potřebuje špinavé triky, podrazy, dezinformace, mediální masáže a na to byl Klvaňa příliš slučný. Pusťtě do toho Dalíka a jeho partu a uvidíte - radar pak bude na každém baráku a dobrovolně

0/0
4.4.2008 21:53

ou_heretik

Klvaňa - to je omyl přírody!

...asi je to v mnoha směrech vzdělaný člověk, ale ve funkci "pan radar" byl úplně mimo. Poslední půl rok měla probíhat masivní kampaň - a přitom od léta jsem o něm neslyšel!!8-o

0/0
4.4.2008 21:47

Občan důchodce

Ádovi

Ty máš naprosto správné jméno. Děkuji ti, že jsi řady bolševiků odhadl na 7-8 milionů. To by muselo být bičů! A co když požadují referendum? Takovou formu demokracie si dovolit nemůžeme, n´est-ce pas? .    

0/0
4.4.2008 21:34

kuri-noha

Fuj

Jsou to vše jen politické děvky, zaprodávající se svým patetickým cílům a američanům. Demokracie fungovala na 20-30% až do teď... Zavléct ČR takřka do války a do militarizačního procesu mezi Státy a západní Asií, a to bez nároku obyvatelstva na vyjádření... Zvedá se mi žaludek. Však on jednou buran (podrazák) Topolánek - a ostatní -  narazí a rozbije si držku měrou vrchovatou...

0/0
4.4.2008 21:13

Ada

Klvaňa měl tu bolševickou svoloč přetáhnout bičem...

a ne ztrácet čas nějakým vysvětlováním. Bič je to jediné, čemu pravověrný bolševik rozumí. Už Josif blahé paměti to dobře věděl... 

0/0
4.4.2008 19:29

Fric

Re: Klvaňa měl tu bolševickou svoloč přetáhnout bičem...

Mas pravdu Adolfe.  Bicem na Cechy.  Jsou to nizsi rasa, potrebuji Pana.  Nic jineho na ne nikdy neplatilo.  "Spatnymi byvali jsme pany vsak vybornymy otroky".

0/0
4.4.2008 19:51

Milan

Re: Re: Klvaňa měl tu bolševickou svoloč přetáhnout bičem...

Za okupace ve 40. letech v několika zprávách, které posílalo pražské gestapo na své velení do Německa, vyjadřovali gestapáci překvapení, jak neuvěřitelné množství čechů k nim chodilo udávat své spoluobčany. Těch udání prý bylo tolik, že často ani gestapáci nestačili všechna prověřovat.

0/0
4.4.2008 20:37

Fakír

Re: Re: Re: Klvaňa měl tu bolševickou svoloč přetáhnout biče

Akorát že ti Bohmen byli etničtí Němci z Protektorátu. I to vyplývá z těch hlášeních. Ovšem nepochybuji že lidé jako Klvaňa, Klaus, Topolánek nebo skalní voliči ODS by jistě zaplnili regály gestapa svými upozorněními na spoluobčany kteří nesouhlasí s dočasným umístěním jednotek SS v Protektorátě. Ono 350 000 obětí války a statisíce čechů v na nucených pracích, káznicích a koncentračních táborech se nevzaly jen tak náhodou.

0/0
4.4.2008 20:56

MOD

byl najat

Klvaňa byl najat na poněkud dost nečistou hru Topolánka a spol. Kašlat na názory občanů a prosadit si svoje brebendy za každou cenu. A protože Topol není žádný prozíravý politik a žije v podstatě ze dne na den, tak co je doma, to se počítá. To platí u Topolů a jeho ODS každý den.

0/0
4.4.2008 18:52

atom

Čermáku, Čermáku

Nikdy jsem V ás nepovažoval za veleducha ale co jste zplodil proti Klvaňovi a radaru Vás diskvalifikuje i jako novináře. Klvaňa nemohl bouřit na shromážděních tak, jak lid oslovuje Paroubek, on se pokoušel zblblým nebo antiamerickým hlavám, vysvětlit, že je radar neusmaží ani telvize nespálí a že těch pár US-vojáků není okupace a ztráta suverenity. Ale tak věcné argumenty nejsou nic k pochopení zabedněnci ani bohužel novináře Čermáka.

0/0
4.4.2008 18:50

Dan

Pokus o likvidaci ministra

Miloš Čermák se pokouší zlikvidovat Schwarzenberga

0/0
4.4.2008 18:47

ou_heretik

Re: Pokus o likvidaci ministra

...ta story zřejmě souvisí s kauzou "Respekt", kdy Čermák dostal úkol od Schw. tento časopis zmodernizovat a po následné vzpouře redaktorů s ním Schw. ukončil spolupráci a dosadil do redakce M.Šimečku - a to se zřejmě neodpouští!!;-(

0/0
4.4.2008 21:53

Luboš

Miloši Čermáku ...

.... příteli, soudruhu, kamaráde ... Schwarzenberg je ze "zelené", žádná normální strana zelených v celé EVROPĚ nemůže souhlasit se zbrojením, s hvězdnýma válkama apod. To je fakt, s tím nic nenaděláš ...

0/0
4.4.2008 18:33

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Radim Pařík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Tajemství letu z Prahy do Tokia: kryli sportovce před přísnou izolací?

Slavnostní zahájení. Čeští vlajkonoši, tenistka Petra Kvitová a basketbalista... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ten let už zaujal japonská média, napsali o něm třeba i v Indii a podrobnosti v pátek zjišťoval také americký Wall...

Česko stavělo Afgháncům školy, farmy i základny. Co z nich zbylo?

Afghánská dívka před skupinou vojáků lemují ulici ve vesnici Argan v provincii... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Více než čtvrt miliardy korun investovala Česká republika do rekonstrukce Afghánistánu. V době, kdy naše vojenské...