Řemeslník, který se s odřenýma ušima vyučil a pro nějž maturita už byla nad jeho síly, mi sdělil: „Za co ty vědátoři demonstrujou, vždyť mají snad větší plat než já.“ Ještě zapomněl dodat, že vystudovali za peníze dělnické třídy, inu tohle myšlení z minula je nezničitelné.
11. dubna 2023 12:30
Konečně se začalo aspoň mluvit o hanebných platech pedagogů na humanitních fakultách. Ovšem když člověk slyší hlas lidu, šel by se rovnou utopit.


















