Zřejmě nějaký algoritmus. Ale jak se vypořádávají s osobní odpovědností sami občané? To je jiná otázka.
Ze Sněžky sklouzli dva Poláci a zahynuli. Pár dnů po nich sklouzla Češka, přežila a odešla po svých. Ale pětičlennou partu, s níž šla po zamrzlé Jubilejní cestě, musela z náledí zachraňovat horská služba. Happy end? Aby to byl skutečně happy end, musí tu záchrannou akci někdo zaplatit.



















