Diskuse
V jako výkřik
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
teda nevim
teda nevim
vydel sem jeom prvnich 15 minut - ten film je nudnej, jako vetsina filmu kdy si holiwood osvoji zanr kterej mu neni vlastni
Fanous
Film je skvělý, stejně jako komiks
to se ale nedá říct o této pseudorecenzi. To je spíš óda na ubohost na trapnost a povrchnost...
Berca
Re: Film je skvělý, stejně jako komiks
Jinymi slovy: film se mi libil, recenzentovi ne, takze recenzent je ubohy, trapny a povrchni vul?
.
Bladynsky s Fukou jsou u nas jedni z mala lidi u nas, kteri dokazou psat dobre a vtipne recenze
Cyril Hue
Baldynsky..
Pan recenzent by mel drzet pokud mozno umeleckych aspektu recenze. Jeho politicka agitka je velice pruhledna a dela z nej jen dalsiho typickeho apologetua ceskych medii.
Narozdil od pana Baldynskeho mam skutecne pribuzne, kteri neprezili demolici WTC a stejne jako zbytek rodiny zastavam stejny nazor, ze to byl "inside job" nebylo by to v americke ci svetove historii poprve.. Dukazu je jiz o tom vic nez dost..
el sopo
ten film je neskutecna slatanina
videl jsem ho asi pred ctrnacti dny. kdyby byl film zasazen do prostredi nejake vychodoevropske republiky, pusobil by mnohem lepe. ale diktatura v anglii? :D film v nekterych momentech nedava smysl. to je spise vize minulosti nez budoucnosti.
Palladin
"V" jako...
Jirka Paroubek: "Vemte Václavovi veta!"
Václav: "Velmi velká vulgarita. Vážně."

Prodej stavebního pozemku 3703 m2, Chlustina, okr. Beroun
Chlustina, okres Beroun
4 810 000 Kč


















