16. října 2012 12:14, aktualizováno  12:31 Lidovky.cz > Zprávy > Názory

KEDROŇ: Rudý úsvit na Lidovkách

Řidič Roman Smetana a premiér Petr Nečas. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Řidič Roman Smetana a premiér Petr Nečas. | foto: Autor koláže: Šimon

Čtyři desítky textů. Analytických materiálů, citovaných exkluzivních článků i příběhů vítězů a poražených. 270 příspěvků v on-line reportáži. Počty hlasů v reálném čase v našem výsledkovém speciálu. To byl víkendový rudý úsvit na serveru Lidovky.cz.


Vážení čtenáři,

po tři dny po vás tým serveru Lidovky.cz připravoval volební zpravodajství. Soudě podle rekordní čtenosti jste nepřetržitý proud informací ocenili.
Byli jsme ve všech hlavních volebních štábech, přinesli jsme i zpravodajství z vybraných českých a moravských měst. Naše on-line reportáž měla do pondělního rána 270 příspěvků, volební výstupy jsme shrnuli ve čtyřiceti textech. Od drobných příběhů, v nichž jsme například popsali, jak jeden z vítězů Jiří Čunek místo sledování voleb sázel a válcoval na zahradě, až po obsáhlé analytické materiály. Volební glosy nabídli dva komentátoři Lidových novin Martin Zvěřina a Petr Kamberský.

Počítání hlasů jste mohli sledovat v reálném čase v našem výsledkovém speciálu.

Jako první jsme kupříkladu informovali o ataku hackerů Anonymous na stránky brněnských komunistů. Anebo jsme vám nabídli vůbec první rozhovor se zklamaným miliardářem Andrejem Babišem.

Dost sebechvály. Víme, že naše zpravodajství mělo i řadu skrytých i okatých nedostatků. A proto budeme rádi, když se se svými postřehy, stížnostmi podělíte. Vaše reakce nám pomohou, aby příští volební zpravodajství bylo lepší. Menší reparát si odbudeme už tento víkend - v druhém kole senátních voleb.

Za každou připomínku předem děkujeme!

Za tým serveru Lidovky.cz Radek Kedroň, radek.kedron@lidovky.cz

PS: Pokud jsme vás přece jen už nyní přesvědčili, velmi oceníme, když nám dáte hlas v závěrečném hlasování ankety Křišťálová Lupa 2012 - Cena českého internetu. Máte na to čas do konce října.

Radek Kedroň

Autor

Radek Kedroňradek.kedron@lidovky.czČlánky

Prodej, rodinný dům, 1117 m2, Horšovský Týn
Prodej, rodinný dům, 1117 m2, Horšovský Týn

U střelnice, Horšovský Týn - Velké Předměstí, okres Domažlice
3 699 000 Kč