Diskuse k článku: ZVĚŘINA: Převaha prázdnoty. Některé projevy si užívají hlavně jejich autoři

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 2.1.2019 18:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Dvořák 2.1.2019 18:46

Po dlouhé době jsem vyslechly sváteční projevy, kdy ve všech nebylo skloňováno zájmeno"JÁ". Je to milé zjištění, zvláště když oba řečníci dali přednost vánoční náladě, před hulvátským hledáním a dehonestováním nepřátel, jak jsme si u Miloše Zemana zvykli.

T. Kohout 2.1.2019 15:04

U nás je to (všeobecně) dobré proto, že jinde je to horší. V jednotlivostech to možná někde jinde může být i o dost lepší, ale všeobecně to je u nás t.č. dost dobré. Největší hodnota co stát musí zajišťovat je obecná bezpečnost. A ta je všude jinde horší. Kéž by to tak i zůstalo.

M. Henrik 2.1.2019 13:06

Kubera i Vondráček jsou akceptovatelní politici. Jejich projevy možná nenadchly, ale ničemu neuškodily.

P. Pruner 2.1.2019 13:04

Pan Zvěřina má pravdu, ale přesto si myslím, že projevy byly dobré a těším se zase za rok.... Navíc předsedové komor parlamentu nejsou tak veřejně známí a je dobré slyšet, že tam "sedí" inteligentní rozumní pánové.

I. Dvořák 2.1.2019 18:55

P. Prunere, vůbec by mně nevadilo, kdyby se Miloš na vánoce raději nikde neukazoval a především, nemluvil. On patrně dosah vánoc, jejich kouzelnou atmosféru nezažil a také dodnes nepochopil. Vánoce bere jen jako další příležitost, ke svému opětovnému (nevím kolikátému) sebezviditelnění. A tak za ony projevy pánům Kuberovi i Vondráčkovi, díky.

P. Harabaska 2.1.2019 12:54

Kibera zůstal kverulantem a Ondráček opakoval znám chytrosti chytrých. Tak nám to aspoň musí srozumitelně přetlumočit moudrý komentátor Zvěřina. Ten na rozdíl od těch druhých nekecá.

V. Kotas 2.1.2019 11:42

Prázdnotu čteme, vidíme, slyšíme, především od pisálků, mluvících hlav, komentátorů. Kteří nejsou schopni jednat s nadhledem a velmi rádi přehlížejí to nejdůležitější. Viz upozornění v Deníku.cz/Hoffman - prezident M. Zeman ve vánočním proslovu řekl : je nutné dívat se na to, jaká poctivá práce zůstává za každým člověkem.

J. Nový 2.1.2019 11:56

Prázdné fráze a kecy mají dnes zelenou, protože se tím jejich autoři (papoušci) neprohřeší proti "evropským hodnotám" a "politické korektnosti". Nemusíte u nich přemýšlet, již je odzkoušeli jiní před vámi. Stačí jen opakovat, opakovat. Ostatní vám za to nadšeně zaaplaudují a řeknou si jaký jste skvělý a moudrý člověk.

Najdete na Lidovky.cz