Středa 30. září 2020svátek má Jeroným, Ráchel 15 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

ZVĚŘINA: Spravedlnost Hradu. Marie Benešová je další Zemanovou ministryní

Ve středu policie předala spis kauzy Čapí hnízdo státnímu zástupci. Ve čtvrtek rezignoval ministr spravedlnosti Jan Kněžínek a současně bylo oznámeno, že na jeho místo nastoupí favoritka Miloše Zemana Marie Benešová. Jestli tohle není šíleně načasovaná ministerská výměna, pak už jí nemůže být vůbec nic.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Machala 21.4.2019 9:09

Demokraticky byl zvolen i Adolf Hitler. Tento způsob volby neznamená, že se zvolený neutrhne ze řetězu a nezačne škodit - v takovém případě pak musí být co nejdříve odstraněn.

P. Čech 21.4.2019 13:40

To je ovšem zásadní omyl neřku-li lež. Adolf Hitler nebyl zvolen vůbec, natož demokraticky. Stal se kancléřem stejně jako u nás Babiš premiérem. Babiš také nebyl zvolen. Pouze dostal nejvyšší počet preferenčních hlasů voličů. Zvoleno bylo občanské hnutí ANO 2011 . VNěmecku byla v roce 1932 zvolena byla NSDAP a prezident Hindenburg jmenoval Hitlera kancléřem. Hitler se tak dostal k moci jen díky zbabělosti prezidenta Hindenburga, stejně jako u nás Gottwald v roce 1946 díky zbabělosti Edvarda Beneše. Nikde totiž nebylo psáno, že prezident m u s í jmenovat někoho z politické strany, která vyhrála ve volbách, stejně, jako to není psáno v naší ústavě dnes. Pokud někdo tvrdí něco jiného, potom v hrdlo lže.

M. Bilkova 22.4.2019 0:01

A pane Čechu,kdo dal Babišovi preferenční hlasy? Hlupáci,kteří se nechali obelhat a nacpat koblihami..Nezapomenu ten Babišův přihlouplý výraz,když rozdával koblihy.Víte,jaké úsilí ho to muselo stát-jen se dostat k moci a pak uvidíte,hlupáci.A vidíme.

P. Čech 23.4.2019 8:14

Docela bych chtěl vidět Váš výraz, když zde urážíte lidi, kteří dali babišovi preferenční hlasy. Pokud by tomu tak bylo, že preferenční hlasy dávají jen hlupáci, vězte, že mnoho jich dostal i pan Schwarzenberg, Dominik Feri, Václav klaus ml. a pod.

J. Chaloupka 23.4.2019 9:48

A znáte někoho tak schopného (vládnoucím jazyky) a zároveň čistého? Sem s ním, ať máme koho volit.

V. Novák 26.4.2019 15:56

No jo - madame Bilkova je halt Jelita Národa a děsí ji, že i plebs má volební právo.

K. Nakobyl 21.4.2019 6:59

A zase článek,co má vyvolat neklid ve společnosti. Ještě že ty ulhané "svaté" moc lidí nečte

P. Čech 21.4.2019 8:28

Téměř všechny novinářské články vyvolávají přinejmenším neklid ve společnosti. Je to zásadní a uměle vyvolávané. Novináři totiž potřebují ke své činnosti bičovat nežádoucí emoce lidí a to jen v zájmu čtennosti a sledovanosti svých "zpráv", lépe řečeno přitroublých spekulací. Když se náhodou nic hloupého neděje, novináři to vymyslí a vyrobí. Nejsou žádnými hlídacími psy demokracie, ale ostudnou menšinou, která vyvolává ve společnosti jen chaos, nepořádek, zmatek a zmar, jinak řečeno anarchii.

L. Machala 21.4.2019 9:11

Ano, máte pravdu, "klid na práci", to je to, co potřebujeme, však to říkával už i Gustáv Husák a tomu také šlo jen o blaho nás všech.

P. Čech 21.4.2019 17:12

Nejde o "klid na práci", ikdyž to jen t a k é , ale klid celkový. Klid k životu a smysluplné existenci. A nebo si snad myslíte, že uměle vyráběná stáda ovčanů, vzájemná jejich nevraživost, neúcta k lidem navzájem a závist vůči úspěšným je to pravé ořechové? A přesně toto vyvolávají ve společnosti novináři. Ona totiž společnost, ve které vládne klid a řád není pro novináře zajímavá., nemají o čem spekulovat.

V. Kotas 21.4.2019 6:36

Soudcovská unie ať si udělá nejdříve pořádek sama u sebe/ve svých řadách.

P. Čech 21.4.2019 8:30

Tak tak. Soudcovská unie nechť se stará o své členy a neotravuje život většině společnosti. Je totiž pouhým profesním spolkem, ničím jiným.


Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

Hlavní nádraží v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...