Středa 4. října 2023, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Nečas už hledá náhradu za Martina Romana v ČEZ

Odchod bývalého šéfa elektrárenské jedničky také z čela její dozorčí rady je podle zdrojů ČESKÉ POZICE na spadnutí.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Vypíšou sázkové kanceláře
kurz na to,zda padne dříve Nečas nebo Roman?
0 0
možnosti

21. 2. 2013 15:22
Bingo!
Trefa do cerneho :-)
0 0
možnosti

Betulaza

20. 2. 2013 12:13
...
Tomu říkám nápadné selhání kritického myšlení.
0 0
možnosti

Vlkodlac

20. 2. 2013 12:49
.
Otázkou je, zda máte dost informací k takovému posouzení :-)
0 0
možnosti

Akatosh

20. 2. 2013 9:47
ttom
A co "jeho" firma Appian? Toť také velice zajímavé téma pro policii. Tato firma je namočená v desítkách kauz při kterých přišla Česká republika o desítky miliard korun. Roman je jedním z nějvětších šmejdů polistopadové doby. Na doživotí za katr je málo. Spolupracuje úzce s klauzem a jinými zloději. Ale zrušej nám snad anonymní akcie, tak by mohli přijít o část svých kšeftů.
0 0
možnosti

Vlkodlac

20. 2. 2013 7:48
Romana je potřeba hlavně dostat do tepláků.
A může sedět na jedné cele s Nečasem (Zneužití pravomoci úřední osoby v podobě neseznámení vlády s Klausovou amnestií a jejím neoprávněným svévolným protiústavním podpisem = vykonával svou pravomoc způsobem odporujícím jinému právnímu předpisu, překročil svou pravomoc, nesplnil svou povinnost vyplývající z pravomoci). Samozřejmě v odstavci (3) - pět až dvanáct let za škodu velkého rozsahu. Zcela minimálně jeden až pět let ve třetím odstavci za Maření úkolu úřední osoby z nedbalosti, ale to bych byl hodně měkký. Tak dobře, kompromis, pět let. Za dvacet měsíců dobrého chování může domů, ať nejím :-)Ve vedlejší cele může sedět Vondra s Kalouskem :-)
0 0
možnosti

Betulaza

20. 2. 2013 9:14
...
V roli soudce si vedete velmi pěkně.
0 0
možnosti
Stát by lépe udělal
Stát, v tomto případě především premiér a pod jeho velením lidé, kteří by mu měli připravovat argumentaci a podklady, by měl hlavně lobovat za A. Vondru do vysoké pozice v NATO, a nekomplikovat tuto situaci jeho angažováním v mezinárodně kompromitujících rolích, jakou v současnosti vysoké postavení v ČEZ beze sporu  je - bez ohledu na to, že senzitivita plyne z aktivit a možných chyb v minulosti, s níž Vondra neměl společného asi nic než to, že byl členem vlády odpovědným za jiné oblasti a představitelem strany, která "si ČEZ hlídala".Předpokládám, že můj názor na to, že by stát měl lobovat za vysokou funkci pro A. Vondru v NATO, zapůsobí jak na zemanovskou, tak na populismu snadno podléhající část čtenářů jako rudý hadr na býka, celkem pochopitelně. Vondra ovšem na takovou funkci má nejen schopnosti, ale díky respektu, kterému se na mezinárodním poli těší, také nepochybné šance, a pro Česko by z mnoha důvodů bylo strategicky neobyčejně významné takového člověka do takového postavení dostat. Nyní ještě více než třeba před čtvrt rokem. 
0 0
možnosti

Akatosh

20. 2. 2013 9:58
ttom
Takového lůzra neschopnýho. Ale on by se tam hodil. Je tam mnohem větší byrokracie než tady u nás. Ale takového nýmanda nikdy!!! Uvědomujete si že se jedná o bezpečnost Evropy? Vy jste blázen. Čirý.
0 0
možnosti