Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Nečasovo přesvědčivé vítězství

Petr Nečas byl v neděli na kongresu ODS v Brně zvolen staronovým předsedou ODS hned v prvním kole. Získal 351 z celkových 592 hlasů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
C

Ctenarcp

4. 11. 2012 10:54
Pyrrhovo vítězství
A je to. Ve středu, bude-li se hlasovat o rozpočtu, padne vláda. Zvolení Petra Nečase bylo předposledním hřebíčkem do rakve.Petr Nečas rozhodně není slušnějším ODSmannem. On jen působí politováníhodně, na rozdíl od býčích šíjí se zlatými řetězy, holých ("manažerských") lebek a nevyhraněných "metro"sexuálů. Nečas byl protlačen na post premiéra ve složité konstelaci zájmových gangů českého státu úlisnými VZP-fištejny, kteří podle úsloví ''když se dva se perou, třetí se směje'', díky Nečasově neschopnosti parazitují na státní kase a využívají faktického bezvládí.  http://www.petr-necas.cz/kniha-nadeje-pro-odpovednou-politiku Golem Nečas ve středu končí, už nepřinášel zlatá vejce. Ale ta, která už snesl, na dlouho vystačí.Teď je důležité, aby se podařilo rychle torpédovat špičky ČSSD - siamského dvojčete ODS. Je potřeba několika otřesů Sněmovny a probuzení občanské aktivity a vzdoru. Jinak nebude možné napravit policii, justici, školství.Nečas je jiná forma téhož zla. Pamatujte na Drobila, na Vondru.
0 0
možnosti
V

Vlkodlac

4. 11. 2012 13:44
Tak, tak.
Nevím, proč Česká pozice věnuje tolik prostoru propagaci zločineckého gangu ODS, namísto toho, aby se věnovala mnohem důležitějším věcem. Například jak se soudruh Heger v tichosti pokouší dát na poslední chvíli aspoň nějaký důvod pro existenci vícero zdravotních "pojišťoven" tím, že jejich "pojišťenci" budou odvádět různá procenta "pojištění". Namísto, aby je šmahem zrušil, což už zjistili i na Slovensku, že je jedině možné a nutné. Nebo jak tentýž soudruh ustupuje zubařské lobby v otázce zubních plomb. O tom musí psát dfens, pro svobodné lidi by to zřejmě bylo moc informací naráz. Raději do nich nacpeme něco o zápase "dobra se zlem" v ODS...
0 0
možnosti
M

Mgr.Pavel

4. 11. 2012 16:02
Jediná zdravotní pojišťovna?
Vy byste chtěl aby tu byla jen jediná zdravotní pojišťovna? Něco jako superVZP? Řízená samozřejmě politiky a se svými IZIPy, miliardovými paláci a cestami k moři pro představenstvo? Děkuji, to já nechci. Jeden z velkých důvodů proč nejsem u VZP je právě ta míra korupce v ní. Neberte mi prosím svobodu rozhodovat se komu platím zdravotní pojištění, já to fakt Tluchořovic bandě platit nechci..
0 0
možnosti