Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Nečekaný efekt střetu Bradáčová versus Martinec

Začínají se ozývat lidé, kteří byli na základě práce protikorupční policie obviněni a obžalováni: případy se nejen zametaly, ale i vyráběly.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

John Dear

Větší část Policie ČR je zřejmě zkorumpovaná a kauzy vyrábí !
Musím jedině souhlasit. Bude toho asi mnoho, co se nepěkného děje v Policii a státní zástupci o tom asi nemají sebemenší tušení. ÚOKFK bude zřejmě jen špička ledovce ! Jestli jste se včera dívali na TV Nova - pořad Na vlastní oči, tak v tom máte úplně jasno. Fakt bych nechtěl žít v Ústí nad Labem, tam už totiž Policii místní kmotři asi úplně zprivatizovali ! Tam se člověk může už jenom bát, co na něj tamní Policie vyrobí a z čeho ho obviní.Takže mám nápad: Armáda včera ohlásila masové propouštění zhruba 1.500 lidí. Policie by si z nich mohla vzít příklad. Pokud bude míň policistů, bude míň i těch zkorumpovaných. A to všem jedině prospěje. 
0/0
9.5.2013 14:34
Foto

Arny

Zajímavé zjištění
Z Ústí n.L., kde to má fungovat jako v Palermu, nám přišla do Prahy "Cattani" v sukních se svými věrnými, aby zjednala pořádek v celých Čechách. To je jako mít byt plný štěnic a stát se hlavním hygienikem v ČR.
0/0
10.5.2013 6:36
Foto

Policejní kontrola policie.
Prověrka protikorupční policie, provedená z  příkazu pana Červíčka, jen těžko přinese jiný závěr, než že je v kontrolovaném útvaru vše v pořádku. Ostatně tento výsledek byl již avizován jeho prohlášením, že s Martincem počítá na významné místo ve vedení policie. Onen fakt, kdy policie sama sebe kontroluje, je zarážející.  Je to podobné, jako když kontroly v ústeckém i karlovarském kraji prováděné hejtmany nic závadného nenašly.  A nyní, za spousty pochybení mají vracet tuším  2,5 miliardy.  
0/0
8.5.2013 14:04
Foto

Arny

Jen takový "drobný" detail
Ta kontrola byla nařízena v reakci na tvrzení pí. Bradáčové, že protikorupční policie tajila před státními zástupci desítky(!) kauz. Je poměrně zvláštní z úst paní žalobkyně hovořit o něčem, co mělo být zatajeno, a o čehož existenci by logicky neměla vědět. Lze připustit, že se nějakou cestou dověděla o údajně zatajených kauzách, ale v tom případě měla policejnímu prezidentovi předat soupis konkrétních kauz. Zatím dotyčná mluvila konkrétně pouze(!) o dvou kauzách z oblasti solárního byznysu. Od žalobkyně tohoto formátu očekávám pregnantní vyjadřování podložené fakty. Nebude-li schopna svá slova o desítkách konkrétních, úmyslně(!) zatajených kauzách, doložit, měla by se policii veřejně omluvit a s veškerými "poctami" se odebrat na pozici, která odpovídá jejím schopnostem a charakterovým vlastnostem. Nevím, jaká je její představa o právu, ale pokud někoho obvinila (policii), tak by to měla sama doložit  a ne že na základě jejího upšouknutí se jí "obviněná" policie musí pos...
0/0
9.5.2013 8:41
Foto

J59a10n 24S18c21h75n52e41i42d69e85r 3154828446206

Paradoxně mě to docela uklidnilo,
protože se ozývají nářky z nestíhání i kvůli stíhání (aniž bych tvrdil, že se mezi nimi nemůže vyskytnout stížnost oprávněná!). Co bych považoval za kritický příznak by bylo, kdyby se na policejní útvar ozývala všeobecná chvála. 
0/0
7.5.2013 15:22
Foto

Arny

Obžalovaní stěžovatelé patří mezi utajované důvěryhodné zdroje?
Proč rovnou nezveřejníte jejich jména? Pokud policie kauzu vykonstruovala, tak ať veřejnost ví o koho se jednalo.
0/0
7.5.2013 12:33