Diskuse k článku

Na Wikipedii se válčí o Babiše. Autoři se přeli o znění hesla, správci museli stránku zamknout

Premiér Andrej Babiš rozděluje – podobně jako prezident Miloš Zeman – Čechy na dva nesmiřitelné tábory. Války o předsedu hnutí ANO už se vedou i na internetové encyklopedii Wikipedie. Svádějí se o to, jak bude interpretovaný ve veřejném prostoru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Bohuš 23.7.2019 8:36

Zeman a ani Babiš nikoho nerozdělují. Kdo rozděluje jsou ti havlojedi a pravdoláskaři, kteří denně na tyto pány od rána do večera a a od večera do rána útočí. A hlavně taky skoro všichni novináři či média , kteří na těchto pánech nenechají ani jeden den niť suchou.. Myslet si že se někdo zavděčí všem je totální stupidita. Havlojedná a kavárenská fantasmagorie. Tím že oni denně na ně útočí samozřejmě vyvolává i opačnou reakci. Že příznivci Babiše a Zemana si to pak nenechají líbit, je zase vina havlojedů. To oni tady zasévají zlost nenávist a rozbroje. A dělají to záměrně, aby rozdělili národ. Tím si ale sympatie od většiny nikdy nezískají spíše naopak.

K. Doucha 23.7.2019 8:40

Vždy budu útočit na lháře a zloděje. Říkat mi můžeš jak chceš Slovane. :-)

P. Bohuš 23.7.2019 8:46

havlojedný slovane, tak proč jsi neútočil na Havla? Za něho byla totálně rozkradena celá republika. Zlodějiny šly do biliónů korun. Babiš to po něm jen dává do pořádku. Když někdo krade 25 let, tak Babiš to po nich potom nedá do pořádku za 5 let. Havlovi to došlo až v 98 roce. To už bylo ale skoro všechno rozkradeno a nedalo se už s tím nic dělat. Tvůj slovan gavel nese obrovskou vinu za to co se dělo po r. 89...

K. Doucha 23.7.2019 8:57

Pokud vím, funkce prezidenta neměla s privatizací nic společného. Privatizace se mohl zúčastnit každý dospělý občan ČSSR s platným občanským průkazem. Velké továrny většinou privatizovali členové KSČ, soudruzi ředitelé a soudruzi náměstci těchto továren. Znám mnoho případů ze svého okolí i jako akcionář několika vykradených firem. Po privatizaci získaný majetek staronoví majitelé většinou vykradli v lepším případě prodali zahraničním společnostem, aby si konečně mohli koupit ty vysněné bavoráky a mercedesy. Havel určitě nenese vinu na tom, že si zdejší Slované rozkradli průmysl. Právní rámec privatizace, měl zajistit V.Klaus a ten jak víme se V.Havlem rád neměl. Hlavně kvůli popularitě.

Pouze díky zahraničním společnostem, není dnes ČR vyrabovaným rozvojovým státem na úrovni vyspělejších ekonomik Afriky. Svět se vrátil k normálu. Většinu firem za 1.republiky vlastnili Židé a Němci. Snadno dohledatelné v muzeích. Třeba v dobových telefonních seznamech... :-)

P. Bohuš 23.7.2019 10:34

Havel bez Klause neudělal ani ránu. Na všechno se Havel vyptával Klause a čekal na jeho názor a pak to po něm udělal. Tady máš toho poskoka Klause. Jak se neměli rádi!!! https://www.youtube.com/watch?v=SyXyz6k1F-Y

J. Svoboda 23.7.2019 10:55

Havel neměl vliv na privatizxaci a vy vyrukujete s tímhle argumentem, který to potvrzuje, vy hlavo. Vy mě fakt bavíte :o)

Pěkný den.

J. Novák 23.7.2019 8:27

Společnost nerozděluje ani Babiš ani Zeman, společnost rozdělují ti, kdo se nedokáží smířit s tím že oba jmenovaní vyhráli volby a rádi by všem vnutili svoji menšinovou vůli. K prosazení svých cílů se pak bohužel neštítí využít lhaní, udávání, vytrhování věcí z kontextu to vše za masivní podpory jim spřízněných novinářů. Tohle vše už tady bohužel bylo a máme to tady znovu. Dříve se tomu říkalo třídní boj a dnes boj za demokracii. Charaktery protagonistů se v čase bohužel nemění, vždy to byli lidé sebestřední, neschopní jakékoliv sebereflexe a nesmiřitelně ideově pevní. Smutné.

K. Doucha 23.7.2019 8:39

Lež.

Dokážu se smířit s kýmkoliv, pokud dodržuje zákony, ctí právo a zvyklosti. Zeman s Babišem a jejich voliči to nejsou.

Zeman je soudem usvědčený lhář,... a Babiš se soudu vyhýbá i když na všechny strany vykřikuje, že je nevinný. Své příbuzenstvo uklidil z firmy hned po zahájení vyšetřování a ze dne na den se z nich stali nesvéprávní dementi i když jeho dcera do té doby vedla farmu Čapí hnízdo.... S takovým chováním může souhlasit jenom póvl. :-)

J. Novák 23.7.2019 8:50

Víte co je smutné ? Že hloupost se nedá léčit. Hloupost není ani trestná, hloupost je pouze jen hloupost a hloupí lidé nejvíc křičí.

K. Doucha 23.7.2019 9:08

Došly argumenty Slovane? :-)

P. Pavel 23.7.2019 10:04

Tak proč křičíš?

P. Bohuš 23.7.2019 8:39

Přesně tak... prý demokratům se demokracie a svobodné volby zajídají, protože jejich koně nevyhrávají. Měli by se ptát proč, ale oni místo toho útočí na ty co ty jejich koně jasně porazili. Měli by se sami sebe ptát proč ti naši koňové nevyhrávají?

K. Doucha 23.7.2019 8:41

I Adolf Hitler vyhrál volby.

M. Henrik 23.7.2019 8:47

O tom ve vaší rodině něco víte, že Herr Halasek.

P. Bohuš 23.7.2019 8:48

I Gavel vyhrál volby. Ale museli na pár dní nechat zavřít Sládka, aby Gavel prošel o jeden hlas...

P. Bohuš 23.7.2019 8:52

Prostě demokrat každým coulem... A Lucernu si dal opravit ESTÉBÁKOVI JUNKOVI. To byl jeho kámoš!!! Co ty tady chceš mluvit o Gavlovi, byl to jen obyčejný lump!!! Který akorát celý národ podvedl.

M. Henrik 23.7.2019 8:01

Poznámka: heslo "moták pochop" nepopisuje intelektuální niveau některých zdejších diskutérů.

P. Pavel 23.7.2019 7:36

Nebo-li bureš se snaží zahladit svou zlodějskou historii i na wikipedii.

K. Doucha 23.7.2019 7:32

Zemana a Babiše si zvolili zdejší Slované.

My Češi, Moravané a Slezané, nemáme s tímto východním etnikem naštěstí nic společného. (Nikdo z nás by na ruskou ambasádu chlastat nešel, jako třeba Zeman s Klausem st.) Jak již napsal Karel Havlíček Borovský v roce 1844 po svém předčasném návratu z Ruska: "Já jsem Čech a ne já jsem Slovan." A navždy se zřekl nesmyslu, nazývaného "panslavismus". Dávám mu za pravdu každý den. :-)

P. Čech 23.7.2019 7:49

Nemluvte za Moravany, pane Doucho!Zemana zvolila většina voličů a Babiše jen ti, kteří mu dali preferenční hlas. Nikým jiným Babiš volen nebyl. Jinak s tí Havlíčkem máte pravdu.

K. Doucha 23.7.2019 7:59

Slované mají v tomto státě většinu. Když si někdo zvolí ex-komunistického otrapu, který chlastá s Rusáky, je to Slovan. O úctě k zákonům a vymahatelnosti práva platí to samé.

L. Sliwka 23.7.2019 8:08

Eskymáku Doucho, vy máte tak krásně(...) jednoduchý pohled na svět. Mimochodem, byl jste s tou obsesí na Slovany u lékaře?

K. Doucha 23.7.2019 8:15

Přečti si knihu "Obrazy z Rus." Od Karla Havlíčka Borovského, abys konečně věděl co jsi jako Slovan zač. :-)))

J. Black 23.7.2019 8:24

Budete svou myšlenku ohledně většiny voličů muset lépe specifikovat.

Voličů v seznamu: 8 362 987

Hlasy - Zeman Miloš Ing.: 2 853 390

2,8M z 8,3M opravdu není většina.

A. Novák 23.7.2019 8:36

detailisto...ano, jde o většinu z těch, co zvedli zadky a přišli k volbám...:o)

P. Čech 23.7.2019 14:03

Ti mignoranti, kteří nebyli volit a Vy je počítáte mezi voliče mají tak akorát právo držet hubu a krok. Volit mohli a tím vyjádřit svůj názor. To je ovšem něco jiného než vyřvávat po náměstích. A proto se jim k urnám nechce. Jde obecně o to, že s podobnými lidmi, kteří nechodí volit, nepočítá žádný volební systém a správně by s nimi neměl počítat nikdo.

Č. Ludvík 23.7.2019 7:24

Znění hesla je jasné. Nenasytný lakomec, podvodník, mafián, lhář a darebák.

P. Čech 23.7.2019 6:47

Nevím, čemu se ti přtroublí novináři neustále diví. Ve skutečné (jakékoliv) demokracii existují vždy dva tábory. Příznivci a odpůrci toho či onoho. Má to ovšem háček. Tyto tábory v demokratickém státě a mezi skutečnými demokraty nejsou nesmiřitelné v tom smyslu, že všichni neustále proti sobě válčí a tato válka je obecně povyšována nad normální, efektivní chod státu, tak, jak je tomu u nás. Pouze se tomu u nás říká "volná soutěž politických stran". Volná soutěž, která probíhá neustále a nepřetržitě , zejména tam, kde chod státu zcela paralyzuje. Na půdě moci zákonodárné, výkonné a soudní. Na půdě poslanecké sněmovny, senátu, na Pražském hradě, na Úřadu vlády, ve všech státních orgánech, ba i na půdě Ústavního soudu. Takto ovšem žádný politický

P. Čech 23.7.2019 6:48

systém nemůže smysluplně fungovat. Ve skutečně demokratickém státě ta menšina, která prohrála volby ctí vůli vyhravší většiny a pomáhá jí po odborné stránce stát zvelebovat a ne potápět, jak je tomu zase u nás. Politikaření (volná soutěž politických stran) je povyšováno nad efektivní fungování státu a výsledek je jen jeden. Stát nefunguje, je v rozkladu a zcela paralyzován jen proto, že politické strany povyšují svůj zájem na zájem občanů. Tyto zájmy jsou v takovém systému vždy odlišné a to dosti zásadně.Jen k takovým koncům spěje politický systém, založený na volné soutěži politických stran a ne na předvolební soutěži kandidátů na zástupce občanů v moci zákonodárné a výkonné.

K. Doucha 23.7.2019 7:36

Systém demokracie nemůže fungovat bez vlády zákonů a vymahatelnosti práva. Kdo nectí toto pravidlo, není žádný demokrat, ale otrapa. V tomto případě mi mohou Zeman s Babišem i se svými hloupými voliči políbit ... :-)


Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...